Jump to content

ilans

משתמשים רשומים
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ilans

 1. מודה שלא מתרגש בנתיים מהחזרה ללא קהל. לא רק העובדה שלא אהיה במגרש, אלא גם צפייה במשחקים ללא קהל, כששומעים כל נשימה צעקה או קשקוש שכל אחד אומר. כמו משחקי רדיוס הזויים... מניח שכשיתקרב בכל זאת יצטבר מתח ותהיה צפייה, אבל בנתיים זה פשוט מדכא. מת להכנס בשער של האיצטדיון, לצרוח, להעצבן, ...כדורגל, נו.
 2. כתבתי למכבי לפני כשבוע וחצי משהו בסגנון הזה. לארגן למינויים סוגהשל צפייה בחינם באופן כלשהו. ואני מהרגעים הראשונים אמרתי שלא אדרוש החזר כספי. ראוי בהחלט שיארגנו משהו למינויים, צפייה משוטפת, הקרנה, חדרי זום, שידור לערוץ כלשהו או לכל הפחות צפייה חינם בערוצי הגזל.
 3. עובדים כשזה לא רלוונטי ולא עוזר לאף אחד. לך תדע, אולי יפתיעו עם איזה גג
 4. מוותר על החזר. תומך בעצומה. אין לי בעיה גם עם מי שלא תומך, כל אחד יעשה כרצונו. בקצרה: כל העסקים בעולם בבעיה, ויש בתוכם דירוג מהבעיה הפחות גרועה ועד לגרועה ביותר. תחום הבידור והספורט (שבהם יש קהל מצטופף במקום אחד) נמצאים בקצה הבעייתי ביותר של הסקאלה, יחד עם תחום התעופה. אני בחל"ת כבר חודש ולא יודע אם תהיה לי עבודה בקרוב. למרות זאת, סכום הזר לא יציל אותי, אבל במצטבר לקבוצה זה יכול להיות משמעותי, וגם סמלי.
 5. הקבוצות סופגות כאן הפסדים אדירים. כל המשק בטלטלה. כל העולם בטלטלה. יש כבר הרבה תקדימים חדשים לכך שדברים בוטלו ללא החזר (טיסות, אירועים)... עד שלא יעבור דיא המשבר, אף אחד לא יכול לומר לאן זה ילך משפטית וכלכלית. לכן, כרגע לא הייתי מטריד את הקבוצה בשטויות של החזר למנוי, למעט מיני מנוי פליי אוף. כי זה חריג בתמורה ואפשרי לספוג את זה כמותית.
 6. לגמרי. חשבתמ על זה ששום אוהד לא יקרוס כלכלית בגלל שלא קיבל החזר של איזה מאה מאתיים ש''ח. קבוצו. יכולות להתמוטט מזה. באמת מיני מנוי זה סיפור שונה. לא ראו כלום.
 7. לא רואה מצב כזה. אחחחח איזה פליי אוף עמד להיות כושלאימא של הקורונה....
 8. באמת רוצה לדון בזה? :-). אז בבקשה: יש בלבול בדברים - כאשר מדברים על פגיעה מכוונת- האם היא במכוון רצתה לפגוע באנשים? לא! היא רצתה לסייע להם, אבל עשתה זאת בדרך של הזנחה ועצלות, כלומר בדרך הקלה יותר- וזו בדיוק הזנחה. אני ממש מניח שלא עשתה זאת בזדון על מנית לפגוע באנשים. המילה "מכוון" איננה מתייחסת לפגיעה באנשים במכוון, אלא לפעולה מכוונת שביצעה בהנחת יסוד שזו הדרך הקלה ביותר. זה סתם דיון. שורה תחתונה נעשתה כאן שגיאה שעלתה להמון אנשים הרבה מאוד. אישית נסעתי מרחקים הבייתה בזמן העבודה לאחר ההודעה הראשונה, ונאלצתי לנסוע בחזרה כשיצאה ההודעה השניי
 9. 4 קבוצות מקבלות את יציעים 4-5, ורק הפועל חיפה את יציע 5 בלבד. חיפה, ביתר, באר שבע והפועל. לדעתי, יש מצב שבאר שבע לא ימלאו הפעם את היציעים. והנה 4-0..
 10. אולי דרישות המשטרה הוקשחו מעט, הרי הפער לא גדול .
 11. פתחו את 206 ויש שם כרטיסי נוער כרגע
 12. ראינו אותו משחק? יש לו עליות וירידות ביכולת, אבל לפעמים גם כשהוא חלש הוא יודע לתת את הגול/בישול.
 13. או מישהו ששילם יפה יפה למשחק אחד וחשיפה ענקית.
 14. עזבו חולצות ובגדים רגע, הקבוצה של שנות השבעים! מבחינתי, זו מכבי הראשונה שלי.
 15. היו שנים שלא שידרו אותנו בכלל, נדמה לי שנתיים. חתול-איזה שנים אלה היו? אולי אתה זוכר
 16. כך או כך לא מזיז לו הרבה...
 17. מספורט 5: הסרט הזה מוכר לכולם. מכבי תל אביב כובשת בבלומפילד ואז מתחיל המופע: שירים ברמקולים והכרוז, שי סידי, נכנס לאקסטזה ומכריז על השער כמו שרק הוא יודע. האיש שמשתגע על המיקרופון כבר הפך לדמות מוכרת בספורט הישראלי, ועדיין, לחלק מהאוהדים הצהובים פשוט נמאס. "שמעתי שלא כולם מתחברים להכרזות השערים שלי, אז הפסקתי עם החרוזים", אמר סידי בשיחה עם ערוץ הספורט. "סיימתי עם הדברים האלה, אני מכריז רק על שער ותוצאה", הוא הבהיר. האמנם? כבר במשחק הבית האחרון מול עירוני ק"ש, קריאות 'סידי מת' נשמעו אצל חלק מאוהדי מכבי והנושא הפך להיות מדובר בבלומפילד. האוהדים המוחים מרגישים שסידי מגיע למופע יחיד
 18. בילדותי גרתי שם. לשמשון היו יחסית לשכונה לא מעט אוהדים. המרכז היה כרם התימנים, אבל שכונות שבזי ונווה צדק הקרובות הן מתחם תימני אחד שמרביתו היו אוהדי שמשון (+הפועל). לשתי הקבוצות (בני יהודה ושמשון) היו אוהדים גם מחוץ לשכונות. לביתר- לא זוכר שהיו אוהדים אי פעם (לפחות בחיי). שיחקתי זמן קצר כילד בביתר תל אביב, והיינו מקבלים כרטיסים ודרישה להגיע. ....אולי זאת הווספה המדוברת של אוהדי ביתר תל אביב.
 19. בהצלחה! מת עליכם. יושב למטה ומדיי פעם מגניב מבט למעלה. כל הכבוד!
 20. שום דבר לא היה מגיע לתקשורת. היום כל פיפס בחדשות. היום המגרשים הם קונצרטים בהשוואה לאז
 21. תודה על הסיפור. בזיכרון, כל משחק היו מכות! אוהדי לוד, יבנה - מכורעים. אין הפרדה בין שחקנים ושופטים לקהל ביציאה מהמשחק....
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.