Jump to content

LastBeast

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by LastBeast

1. https://www.transfermarkt.com/jo-inge-berget/profil/spieler/73323ועל זה נאמר אמן ואמן. אבל הפיירפליי זה הפצצה https://www.transfermarkt.com/massimo-coda/profil/spieler/33763 שני שחקנים גדולים....סתם זורק כי זה סוג של חלום צריך לחפש בסקונדה ליג כע שם עם ההגבלות עדיין אפשר להביא אחלה חלוץ הסקונדה והכיוון של דרום אפריקה הרבה שחקנים אנונימים ברמה ויחסית בכסף קטן
  2. לא היה כתוב תאריך אז לא שמתי לב נו העיקר שמישהו מצא משהו להגיד כמו ילד בן 4
  3. זה לא מה שאמרתי...אמרתי שהיתה הצעה מקבוצה בלה ליגה על פרץ בינואר ואת זה אני יודע בוודאות אבל סירבו ההצעה היתה להחתים אותו בינואר ואחרי זה היתה הצעה להעביר אותו לפני סוף העונה תמורת סכום גבוה יותר וגם ההצעה הזאת נדחתה אני אומר שאולי סורו בא בחשבון כמחליף לקראת עזיבה של פרץ אם יגיע הסכום המתבקש שלא יוכלו לסרב לו אני חושב שהוא כן יכול להצליח בקבוצות מסוימות בספרד אבל הוא יצטרך לתת עבודה משוגעת כדי להיות שחקן הרכב שם
  4. לליגה אני ממשיך איתו גם בעונה הבאה....אבל באירופה אני לא בטוח כמובן שרק במקרה ויש תחליף,מאוד כבד בתנועה שלו עד שמשחרר כדור...יתאים יותר בעמדת החלוץ יבוא יותר לידי ביטוי במיוחד עם עוד שחקן כנף מוצלח מאחד הצדדים או עוד קשר 50-50 זר שיסדרו מצבים מול השער
  5. ההפסד הזה היה כואב אבל אם היה צריך לבחור בין ניצחון ואשליה שזה הרכב טוב לאירופה אז עדיף את ההפסד זה לא הרכב שהיה לוקח אליפות לבד וזה ברור עכשיו צריך רק להבין אם ניקוליץ' הזה טוב מספיק כדי להחליף את מיכה באירופה במקרה ויהיו עוד פציעות כאלה טננבאום,דוידזאדה,אמאדור (בכללי),שכטר פשוט לא ברמה...זה פשוט לחזור על אותו סיפור,גם אופואדו לא בטוח לגביו זה יהיה קשה עם ההגבלות של הפיירפליי החונק הזה אבל עם עבודה טובה ועין על שחקנים אבל לצרף שניים שיעשו את ההבדל
  6. אסור לאבד את דור פרץ....קשר 50-50 עם 7 שערים זה בדיוק האיכות שמכבי צריכה להמשיך ולשכפל בקבוצה לשמור על כמה שיותר שחקנים כאלה ובו זמנית להביא עוד כאלה שמצטרפים לכל התקפה במקום לולבים לא מעניין אותי מסורו ולא מעניין אותי מבני יהודה אם זה השחקן שיגיע למכבי ובגללו נאבד קשר כזה אז הפסדנו ובגדול היתה הצעה על פרץ בינואר מקבוצה בלה ליגה ומכבי עשו בשכל וסירבו...מקווה שזה לא יגמר במעבר בסוף העונה כי הבחור הזה יכול להגיע הרבה יותר גבוה ולכוון יותר רחוק עם הזמן ובעזרת שחקנים טובים יותר סביבו
  7. מעולם לא סמכתי על השחקן הזה וזה לא קשור להפועל לצהוב אדום או ירוק ואם יש יותר שנאה או פחות שנאה בטח לא באירופה היתרון היחיד שהיה לו על קיארטנסון שהוא הגיע זה שהוא יודע לשחק עם הגב לשער ויותר קליל עם הכדור גם בבית''ר הוא לא היה נותן 14 שערים אם לא כל הפנדלים שלו לאוסף מהשופטים....שחקן רוטציה באמצע העונה נטו
  8. מגיע קודם כל לתת בראש עם החברים בחגיגות בראשון ומשם נראה מה יזרום אבל אבל אם יהיה שווה אז כדי ללכת,מחיר לא יקר.
  9. אם צריך לקבל החלטה חד משמעית ויש אופציה לצרף שחקן כנף/חלוץ על העמדה שלו אתם משחררים או משאירים? אני אישית לא הייתי סגור עליו כבר באמצע העונה אבל המשכתי לחכות ולראות ממנו יותר כי בליגה הוא מצליח לסחוב פחות או יותר....לא בדיוק מכונת שערים אבל עוזר בהתקפות יש לו רגעים שהוא נהדר ויש רגעים שהוא רוח רפאים וזה כרגע יותר נוטה לכיוון הרוח,באירופה אני לאי ודע כמה הוא כבר יכול לתת מול מהירות ואגרסיביות של יריבות חזקות (במיוחד אם לא נהיה מדורגים במוקדמות) הוא די כבד בתנועה שלו ובקבלת החלטות אבל יש לו פה ושם טאצ'ים יפים בכדור ושהוא מקבל כדור מול השער הוא חד בסיומת שלו....התלבטות בקטע הזה
  10. מצבים נייחים וקרנות צריך לשים דגש לפני הכל...שלא יגמר איזה 1-0 מגעיל כזה עם בונקר שלהם
  11. אשדוד הראו אופי חזק היום...לפחות במשחק הזה לא התרסקו נראה לי בערוץ הספורט מאושרים מהרייטינג שיכניסו בעונה הבאה על כל הקאטלות שירוצו בשידור חי בלאומית כל המחבלות בליגה אחת סכנין,לוד,איכסל,אחי נצרת,וגם כבר קאסם יש מצב שעולים...שיא כל הזמנים
  12. אני לא יודע אם הכי גדולה אבל לגמרי אחת מהטובות ביותר שהיו כאן. לגמרי אני מסכים ושם דגש על העניין של לבוא לכל משחק בשיא הרצינות גם אחרי 20 משחקים ושכולם כבר גמורים הטעויות שהיו עושים במרכז השדה התקזזו בחצי,שחקנים שהיו שקופים בכל צעד שלהם הפכו לכוכבים שגם נותנים מספרים החילופים שמגיעים בול בזמן והלחץ המשוגע על על הרחבה של היריבה...וזה שכל שחקן אפילו הכי בעייתי יורד לקרקע מהר מאוד וחוזר בשיאו גם אחרי עימותים ובלאגנים בתוך המערכת....מהבחינה הזאת? אירופה לכל דבר
  13. דוד קלטינס מועמד להגיע לקבוצה בקיץ או שיגיע לחיפה...שני המועדונים מתעניינים בו ורוצים להביא אותו מסיים את החוזה בבית''ר עוד ארבעה חודשים ואם לא יצא לאירופה יש סיכוי גבוה שיגיע לאחת הקבוצות.
  14. אם בווינר היו הימורים על מי תהיה הקבוצה הבאה שתתקרצץ לנו על הראש כנראה הייתי מהמר על ברוז' ואחריהם באזל או גראסהופרס בכל מקרה אני מאמין שעם הצעה מכובדת (מאוד!) כמו שקיבל של 500 אלף יורו לעונה + אפשרות לקמפיין מוצלח באירופה אפשר להשאיר אותו הוא מרוויח מכל העסק הזה לא פחות מאיתנו האינטרס הוא גם שלו
  15. גוררו כישרון גדול. שחקן שעם יד מלטשת כמו של איביץ' יכול להיות שחקן קטלני ביותר גם בבוגרים צריך לראות איך תיגמר העונה הזאת אם הוא יגמור אותה באמת בצורה מושלמת ומה תהיה מצבת הזרים גם ששיחקו בקמפיין באירופה השנה (נגד הצ'כים) הוא היה רמה אחת מעל כולם רק שהקבוצה עצמה לא היתה מספיק טובה לרמות האלה,תענוג לצפות בו
  16. איזה סוף מתוק זה היה...זוכר את הקונטרה דקה 88 וכמה אדומים בשער 5 משתגעים! וחתימה של פריצה על אחת החולצות מאותה עונה,אש.
  17. מצחיק לראות את זה קורה אחרי 6 שנים שאתה שומע כל פעם באופן רצוף משפטים כמו "יאללה עוד מעט לקנדי שלכם ימאס והוא הולך...ושהוא יעזוב תחזרו להיות קבוצה בינונית" מכל האדומים למיניהם ואז פתאום זה בא להם ב-בום! לפרצוף LOL חדשות מעולות...אין מצב בחיים שמישהו במערכת של ב''ש מנחית בעלים כמו אלונה...אפשר להגיד על הבחורה הזאת הרבה דברים ערמומית / דורסנית / נחש / שהיא לא ישרה ועוד הרבה מחמאות כאלה ואחרות אבל היא *כן* היתה בוסית עם דרייב מטורף שמוכנים ללחוץ על כל הכפתורים האפשרים כדי שהקבוצה שלה תצליח...טיפשה היא לא והיא קלטה שעם קבוצה כזאת יהיה לה קשה להתחרות גם בעונה הבאה (במיוחד אם המאמן נשאר וגולדהאר יתלהב ויתן אור ירוק לחיזוק) וכנראה שגם לבעלה נמאס לפתוח ת'כיס ולשים בוכטות על השולחן כל שנה....אני בטוח שזה אחד מהשיקולים העיקריים שהיו לה בהחלטה והוא החליט לעשות לעשות סטופ לכל הסיפור אבל ברור שהיא לא תגיד את זה....וגם יש את העניין של לנסות להקים לעצמה קריירה עצמאית ולא להיות בתקשורת רק אשתו של וכו,בכל מקרה זה סוג של דאבל זאת גם מכה אנושה למועדון ונראה לי שזה יהיה גם כישלון שלה כי לא חושב שהיא בנויה מהחומר החזק והנכון שפוליטיקאים עשויים ממנו....תחזיק קצת יותר זמן ממה שאוחנה שרד אבל גם תישבר בסוף....אם היתה פועלת כמו בן אדם הגון לאורך השנים הייתי מאחל בהצלחה אבל מי שדורס אחרים בדרך בדרכים מלוכלכות בלי נקיפות מצפון אז מאחל לו שככה יעשו גם לו
  18. התכוונתי לצפיפות כמובן הפיזיות והחיים קשים בלהרוויח כל כדור אחרי שלא פוגעים בהתקפות ברור שיבואו לתקוף אבל תאר לך שקבוצה כזאת עושה פה 1-0 קטן ואז מגיעים לשם לגומלין? לא יתנו לנו לנשום.
  19. אחרי 20 ומשהו משחקים רצופים בלי הפסד באמת שזאת תוצאה לא רעה בכלל...העיקר שהרצף לא נקטע ע''י המחבלים אבל יש דבר אחר שעליו איביץ' יצטרך לשים דגש בקיץ וזה על פליימייקר ברמה גבוהה / חלוץ...ואיך להשאיר את דור פרץ הבונקרים האלה של הפועל וסכנין זאת רק טעימה לעומת מה שמצפה לנו נגד קבוצות מהסוג של סלטיק זלצבורג ובאזל
  20. וואי העוזר מאמן של סכנין אכל לי ת'ראש! כל שתי דקות צא-צא-צא-צא!!! כאילו הוא מעודד את חלאילה בשירותים
  21. הרגעים האלה שאופירה ממממש אבל מממשש משעממת אותך עם דיווחים על בלאקמן שכבר יודעים מסוף העונה שעברה שחיפה מתים להביא אותו...כנ''ל בית''ר לגבי טב''ח החלוץ שכל הזמן יש התעניינות מהצד שלהם ומנסים לסגור עסקה...וגם מהצד של חיפה אתר פח
  22. מה שנקרא קצר וקולע למטרה....להוריד 4 פגזים על היריבהו לפרוק את העצבים מהדרבי חבל שאיילון אלמוג לא עלה במשחק הזה במקום קארצב...היה מעניין לראות את היכולת שלו ב"מאני טיים" ואז היו מחליטים אם להשאיר בסגל עד סוף העונה ולתת צ'אנס או להעביר ישירות לחדרה
  23. במקור בתפקיד שלו הוא בלם אבל משתמשים בו בנוער יותר כמגן שחקן שאני צופה לו אחלה של עתיד בבוגרים אם יהיה כאן מאמן כמו איביץ' ביום שהוא יעלה סופר בוגר במשחק שלו בדיוק כמו מאור קנדיל,מכיר אותו עוד מיפו...אחלה שחקן
  24. יתפשר על חוזה חדש בסכום של 400-450 אלף עם סעיף יציאה סטנדרטי...סבבה,לא? שיחפש ת'חברים שלו בלודוגורץ בשביל להצדיק שכר של 800 אלף הוא היה צריך להתעורר לפני 3 שנים ולתת עונות של פגז אחת אחרי השניה לא עכשיו ברור לי לגמרי שאם הוא נוחת בבשיקטאש הוא עם רגל וחצי בארץ אחרי עונה וחצי...יש שם שחקנים הרבה יותר טובים ממנו על העמדה שלו ויותר פיזים,לליגה הוא אחלה של מגן לאירופה? בינוני מינוס....אף פעם לא יציב ולא נותן את התפוקה שבליגה אני מבסוט עם היכולת של מאור עד עכשיו וכל זה בחצי מחיר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.