Jump to content

amir14

משתמשים רשומים
    27
  • Last visited

Everything posted by amir14

1. יש הרבה מה לעשות, קודם כל התופים שלנו נשמעים חלש ממש בצורה משמעותית. דבר שני, הגברה אבל כשיש הגברה לשיר איתה רק את ההתחלה של השירים ולא את כל השיר כמו שהיה פעם שהיה ניסיון להכניס את זה. דבר שלישי אנשי גדר גם בצדדים של 11, אם במקרה הגעת לשם כי לא תפסת מקום (או לחלופין תפסת מקום ובאו כמה בחורים טובים שטוענים שהם יושבים שם כל החיים ומתחילים לריב איתך ואחרי זה סותמים את הפה 90 דקות) גם אם אתה רוצה לעודד אתה לא יכול, שלא נדבר על שערים אחרים. ודבר נוסף זה להתחיל לגרום לאנשים לעמוד על הבטון ולא על הכסאות שגורמים להם לפחד לקפוץ.
  2. לדעתי יש כמה תופים, אבל הם נשמעים נורא עמומים, מה גם שבדרבי ומול קש היה נראה שהעור של התוף המרכזי נקרא או נפל והוא ממש עייף. ניראה לי שהגיע הזמן לתוף חדש.
  3. לגבי שירים מהיציע, ניסיתי כבר תרופות ניסיתי כדורסים זה ניראה לי רספוטין של בוני אם.
  4. http://www.sportstream.live/en/player/8c5de49f12445726e5ee9c04632f843b4256ae22c1fd4b676e9f46e8499a263f946804b66e42420d2249cdd38721f60d81ba8e7784a7bd18aba37c1f5f0289bb/5e3efacac0829
  5. את אהובתי מכבי לילה וגם יום איתך אני הולך לכל מקום את אהובתי מכבי ואף פעם לא אשכח את הזכרונות שלי איתך מלודי ואומרים שהנשמה
  6. משאיר בלי לחשוב פעמיים
  7. שוב לפי הבדיקה שעשיתי הם התחילו לשיר את השיר בינואר 2014 השלישיות בעונה של סוזה היו לפני ינואר
  8. מבדיקה קצרה הם שרו את השיר הזה פעם ראשונה בינואר 2014.
  9. עומרי בן הרוש לא היה בתקופה של אוסקר אלא סוזה, ומעדיף את סבוריט גם על התקופה שלו אצל סוזה בלי לחשוב פעמיים
  10. מחפש את הצעיפים האלו, הודעות בפרטי
  11. היי, מחפש להגדיל את האוסף צעיפי מכבי שלי. מחפש בעיקר צעיפי משחק ובתים שלא מופיעים פה גם גרסאות שונות. הודעות בפרטי.
  12. זה מה שיש להחלפה וזה מה שאני מחפש. הודעות בפרטי מוכן גם לקנות משלם טוב.
  13. מחפש כרטיס אם משיהו מתכוון לוותר
  14. יש לי מהשנה אם יש לך משהו מעניין להציע להחלפה...
  15. כמו לבחור בין אמא לאבא. לא מסוגל לבחור מרגיש לי כאילו אני עושה עוול לרגעים כל כך ראויים.
  16. כמות הנקודות שהביא לנו עולה פי כמה על המספר טעויות האלה. שוער מעולה עם אינסטינקטים לא אנושיים לפעמים. אנשים פה מגזימים לפעמים רוצים שיוציא התקפות מהר כשיש במקרה הטוב שחקן אחד פנוי ולידו אין אף אחד וגם אם יש זה כניראה שחקן פחות מהיר ויצירתי. לגבי המשחק רגל כשכל כך הרבה פעמים מסבכים אותו במצבי לחץ ומחזירים לו כשהשחקן היריב צמוד אליו עדיף שיעיף גם מאתיים פעם לחוץ, מה שכן מישהו חייב להגיד לו שבעיטות שוער נגיד שלא יבעט סתם אלא ייתן פס להגנה, זה משהו שחפ"ק עשה ומשום מה אנשים שנאו.
  17. UP. מוכן גם לקנות את הצעיפים שחסר לי אם מישהו מוכר
  18. מחפש את הצעיפים האלה ואלה הצעיפים שיש לי
  19. *****החולצה והצעיפי משחק של מכבי להחלפה בלבד***** החולצה מידה s/m והמכבי אייאקס להחלפה על אחד הצעיפים הבאים: מכבי יובה חוץ/ מכבי בוקה/ הצעיף ברדרס של השחקן ה12 עם הארגון של אייאקס/ צעיף בתים של מכבי מליגת האלופות ב2004/5 (אשמח לתמונה אם למישהו יש) או על חולצה של מכבי מליגת האלופות ב2004/5 עם הפאץ' או על חולצת משבצות משנות ה90 במידה גדולה יותר לארג' ומעלה. אם מישהו מעוניין למכור את אחד מהפריטים האלה ולא להחליף אני גם מעוניין לקנות, ומחפש גם את הצעיף שהוציאה מחלקת הכדורעף מועדון אחד לפני כולם. מכבי אלקמאר ומכבי פנדורי להחלפה על צעיף משחק או בתים של מכבי שאין לי. צעיף ישראל פורטוגל ב100, ווימבלדון אלקורקון והמכבי הפשוט ב50 כל אחד או החלפה על צעיפי משחק של מכבי שאין לי. הודעות בפרטי.
  20. אני חושב שאנשים פה מגזימים הבעיה של בלקמן בלמסור מהר נובעת משני דברים. הראשון הצטרפות של המגן, גם ייני ובעיקר שפונגין פחות פותחים על הקו ופחות התקפיים, והשני זה שהוא שחקן של רגל שמאל בלי ימין באגף ימין וכדי למסור הוא עוצר מסתובב ומעביר את הכדור לרגל שמאלואז כבר יש עליו מישהו. בכל מקרה חושב שאנשים פה הגזימו לגביו ומצאו שעיר לעזעזאל כמו שכבר אמרו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.