Jump to content

זיפו

משתמשים רשומים
    6
  • Last visited

Everything posted by זיפו

1. לא רוצה להכניס רעל ואין לי כוח לריב אבל אפשר לדעת למה יש אוהדים שמקללים את אוסמה מהרגע שנכנס? איזה קללות מסריחות, ערבי מסריח וכל הדברים האלה, זה הרגע שאנחנו צריכים שהוא יכבוש ואתם מורידים לו את הביטחון? מה נהיה...? עוד לא התאוששתי מאתמול, פקקים מטורפים בכניסה לשביל עפר, נכנסתי רק דקה 15, לפחות לא ראיתי את הגול. אחרי המשחק סיוט ביציאה, כל פעם אני מקלל את עצמי למה נכנסתי לחניה ולא החנתי את הרכב ב"שביל". שונא את טרנר.
  2. אז היה נגמר 1-1, נו מה הבעיה פה? זה לא עדיף על הפסד????? מי אמר לך שאם היינו כובשים לא היינו עושים מהפך? גול משנה מומנטום, אם אתה לא מבין את זה לך תמצא לך תחביב אחר, בכדורגל אתה לא מבין.
  3. נפתח גם לחדרה, https://www.leaan.co.il/he-IL/events/מכבי ת'א - הפועל חדרה/2021-12-13_20.15/בלומפילד - תל אביב?hallmap הגבלות(?)
  4. מישהו מצא טיסה בחזור ממש אחרי המשחק? אני רוצה לבוא אבל רוצה לחזור בשישי בבוקר. קיים דבר כזה?
  5. אם כבר מדברים על הקהל שלנו אז יש לנו המון מה לתקן. קצת קשה לי עם ההגדלה של שער 11, יש רגעים שאני מרגיש שאני שר לבד, כולם מסביבי שותקים, גם נגד חיפה זה קרה, איש הגדר צעק על הגוש אפילו. מה שיותר מפריע לי הוא שהארגון עדיין חושב שאנחנו נמצאים בשער 11 הישן עם ה-2500 מקומות, שגם בו היו קצת בעיות אבל לא הורגש, עכשיו מרגישים ממש. מי שלא יושב בגוש יכול להבין אותי, מי שמעודד זה רק אמצע שער 11, הצדדים פשוט יושבים ומעודדים רק אחרי התקפה טובה וגם עושים טובה, מעודדים כמה שניות וסוגרים את הפה. הארגון חייב להתפרס לאורך כל היציע, לשלוח חברי ארגון לצדדים וללמעלה ולהטריף את הקהל, לא אומר לעשות את זה כל ה-90 דקות אבל מדי פעם לשלוח כמה אנשים שיטריפו את הצדדים הרדומים, זה יכול להיות מדהים. חייב מערכת הגברה, בכל אצטדיון בארץ יש, לא יהיה פדיחה אם אנשים ישמעו את איש הגדר, שאני מגיע מאוחר ויושב למעלה קשה לי מאוד לשמוע מה האיש גדר שר ומאמין שלאחרים גם קשה. למשל ששרים "מכבי זה אצלי בלב" או כל שיר אחר שצריך לעשות מיציע ליציע, למה בחיים בפעם הראשונה זה לא מצליח? כי המון אנשים לא יודעים איזה שיר שרים וזה יוצא שסתם שרים 5-4-3-2-1... כמובן לא בא להעביר ביקורת על הארגון אבל אנחנו לא בשער 11 הישן, אצטדיון אחר, שער גדול יותר וחייבים להתאים את עצמנו למצב החדש. לגבי השירה בקצב מהיר - לדעתי אם נוסיף תופים אז אולי נוכל לפתור קצת את הבעיה הזאת.
  6. משחק כ"כ אדיר שלנו, אבל במזל לא נענשנו, 2 עבירות מטומטמות שנתנו בעיטות חופשיות מסוכנות מאוד, היינו יכולים לשלם על זה. כולם זלזלו בנו, אוהדי חיפה הרימו את הראש, חשבו שהם מכבי והראנו להם מי זאת מכבי.
  7. רוצים עוד קצת טוב ללב? צפו,
  8. גג 80 נקודות, לא מאמין שיהיה יותר. אגב, אתמול הצלחתי להיכנס בעזרת צילום מסך של הברקוד
  9. לא מובן בכלל, יש גם כמה מטומטמים ביציע שאומרים ״די די״ ששרים על אצילי.
  10. לעשות כל מה שצריך בשביל לנטרל את אצילי. שמקללים את עומר אצילי הוא לא מתפקד(זוכרים את המשחקים שלנו נגד ביתר)? לעשות לו את המוות, אחרי כל שיר לשלב עומר אצילי מת.
  11. אי אפשר להדפיס כרטיס למייל כי מכבי חוששים שימכרו את זה לאוהדי חיפה? בגלל זה ביטלו את האופציה?
  12. אף אחד לא אמר שהוא צריך לקבל דקות על חשבון סאבוריט. אני לא מדבר על הדריבל בנבחרת, נגד פתח תקווה הוא מסר 3 כדורים לגול, לרחבה ואם היה לנו אחד כמו זהבי זה היה הופך לבישולים.
  13. עצוב, במקום להראות לקבוצות באירופה איזה קהל יש לנו, שיספרו לאחרים על החוויה להיות בישראל, בבלומפילד, הם פשוט יגיעו, ישחקו וישכחו.
  14. ליצנים? במשחק מול פתח תקווה דוידזאדה נתן 3 כדורים לגול של שחקן שלנו, מה אשמתו שלא כבשנו?
  15. 8 מיליון בולבולים על 50%: דרישתו של חוגג על זרגרי
  16. 100 ש"ח לכרטיס למשחק באירופה בשלב הבתים, לא טוב? אנשים כנראה מצפים ל- 1+1 וקולה מתנה.
  17. ידעתי שיקרה דבר כזה, לא לקחתי סיכון והדפסתי את הכרטיס דרך האתר של לאן(הדפסה חוזרת) נשלח לי למייל ונכנסתי רגיל.
  18. כל עוד לא תהיה הגבלה כלשהי בגלל הקורונה, מכבי תפתח למכירת כרטיסים בודדים, לא ישאירו מקומות ריקים זה בטוח.
  19. עדיין לא חזרו אליי, בספק אם יחזרו לכולם עד המשחק בשבת, עכשיו חג וחוזרים רק ביום חמישי לעבוד.
  20. הזוי שלא נותנים קרדיט לגלזר, מדברים רק על סולומון ״הילד שלא גדל בארץ״
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.