Jump to content

Dorian

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Dorian

1. אתמול היה תענית אסתר של הכדורגל הישראלי
  2. כשהכל הולך טוב: חגיגה מרגשת, אירי מרגש כשמקרטעים: חגיגות מביכות חסרות פאסון
  3. העם לא התפשר, העם ידע בדיוק למי הוא מצביע. לצערי זה קצת אומר משהו על העם...
  4. דווקא לא רואה את ה-4 משחקי בית כיתרון גדול מבחינתם בסופו של דבר אלה כולם משחקי בית בלי קהל
  5. לכמה שנים יש לערוץ הספורט את זכויות השידור של הליגה? יש סיכוי שיגאלו אותנו מתישהו בשנים הקרובות מהייסורים הקשים של השידורים שם? את חדשות הספורט אני כבר שנים משתדל שלא לראות אבל בחייאת תשאירו לנו לפחות להנות מהמשחק המרכזי... באמת שאתמול הייתה חוויה אחת המזעזעות שאני זוכר. שדר בלתי נסבל, פאנל מביך, ראיונות הזויים (בוזגלו עילג, גוטמן איבד את זה מזמן, צביקה הדר עם שאלות של ז'וז'ו חלסטרה). בכאן11 ובספורט 1 הוכיחו שאפשר לעשות את זה מקצועי בלי יותר מדי מאמץ, אז למה זה חייב להיראות כל כך רע למה??? כוס עמעמק איתם אני יודע שכלום לא ישתנה פשוט הייתי חייב לפרוק
  6. אם ערן מגיע לאיזור ה-20 שערים פחות ממזרחי כבר ברור לי מה יהיה הנרטיב החדש "בסדר זהבי הוא חלוץ טוב, אבל בשביל להגיע לכמות שערים שלי הוא משחק בגיל 38 זה לא פיירי" (בתיבול תלונות של כמה ההגנות של צפרירים ומכבי הרצליה היו קשות יותר בשנות ה-90)
  7. אנחנו יכולים לקבל בהגרלה של השמינית את מי שהייתה איתנו בבתים? מאמין שזאת אופציה שתהיה חסומה בהגרלה לא?
  8. אני רוצה להיות חבר של בוריס קליימן איזו הפלת מיקרופון מרשימה
  9. איכס איזה שחקנים דוחים. פשוט פיגוע הסברתי - "תראו איך השחקנים שמשחקים בליגת הישראלית מתנערים מהמדינה". ואיזו הודעת מודעון מבישה ומגעילה של חיפה. חלאות עלובות. אף אחד לא מצפה מהם להביע עמדה, אבל לא להחזיק שלט להחזיר חטופים הביתה? אתם פוחדים ממה שיגידו אצלכם "בבית"? אז יאללה לכו הביתה שחקו שם יא אפסים. וואווווווו אם דבר כזה חלילה יקרה אצלנו, ישר לבעוט למטוס בלי לשאול שאלות
  10. הרבה דברים בזויים עשו חבורת הסמרטוטים בממשלה הזאת מאז ה-7 לאוקטובר, אבל הציוץ הזה של בן גביר אולי מתעלה על כולם. הבחור ממש בכה והתחנן בפניו שלא ידברו בפומבי על עונש מוות למחבלים כדי לא לפגוע בסיכוי של חזרת החטופים. לא ביקש שהעונש הזה לא יקרה, אלא רק שלא ידברו על זה עכשיו כל עוד החטופים אצל חמאס. כולה ביקש שלא יעשו הון פוליטי על הגב של אנשים שבויים. ומה הסמרטוט עשה? בדיוק את מה שהוא ביקש ממנו לא לעשות. חטא על חטא על חטא על פשע. זבל שבזבלים.
  11. הדבר הראשון שעלה לי לראש זה שאין מטומטמים כמוהו אבל כמות הפעמים שאמרתי את זה בתקופת המלחמה הזאת ואז גיליתי שיש יותר מטומטמים.... פשוט לא ייאמן
  12. סחתיין עצום לברק בכר, ניצל את הבמה של הראיונות בליגת האלופות בשביל להגיד את כל הדברים שמפריעים להרבה אוהדי כדורגל פה. היה יכול לצאת לידי חובה עם איזה כמה משפטים עבשים ובכל זאת נתן נאום אמיץ וראוי. (לא שזה יזיז הרבה למי שגם ככה שונא אותנו, אבל עדיין כל הכבוד לו)
  13. ירייה בראש מבחינה הסברתית. מרגיש שאין טעות שלא מתבצעת במלחמה הזאת
  14. שמע אחי יש לי הרבה ביקורת על התקשורת המסורתית, אבל דווקא ב-9 ימים האלה איפה אתה רואה ניתוק ונאיביות בערוצי החדשות? אני רואה שם עיתונאים שמכווינים כוחות, נותנים קול לניצולים מהטבח בישובים, במסיבה, לחיילים. הם מפנים אזרחים לתרומות, מביאים תמונות מעודדות מהשטח של חיילי מילואים עם רעל בעיניים. ולא פחות חשוב, בפאנל שלהם יושבים אלופים במיל' עם המון ניסיון שחלקם גם בגילם המופלג הלכו להגן בגופם על אזרחים ביום הראשון ללחימה. מהמעט שאני נחשף לחדשות לא ראיתי יותר מדי הכלה לצד השני ובעיקר התמקדות באיך מנצחים את המלחמה + ביקורת שחייבת להיות בזמן אמת על התפקוד המביש של רוב משרדי הממשלה מאז שהמלחמה החלה
  15. ועכשיו רצות בלי סוף תיאוריות קונספירציה על זה שראשי אמ"ן ושב"כ לא העבירו מידע מודיעיני כדי שהפוגרום הזה יקרה והממשלה תיפול. האזרחים שלנו יותר מייאשים אותי מהאויב. פשוט ייאוש.
  16. האמת? כשאני חושב על ההסתה הנוספת שהם הולכים להנחית עלינו אחרי שהכל ייגמר, עדיף שיסתמו את הפה. וכשאני רואה את ההמון העיוור שהולך אחריהם ומאשים ברשתות את המחאה במה שקורה עכשיו - שום דבר כבר לא יפתיע אותי. לקיחת אחריות לא תהיה פה.
  17. תחושה השפלה, כישלון. איזה מחדל נוראי
  18. אולי זאת שאלה תמימה אבל אני באמת לא מבין - תצפיות, מודיעין - שום דבר לא היה בבוקר הזה? מה קורה פה לעזאזל?
  19. פיירו עם שני שערים ברגל... שום דבר כבר לא בטוח העונה
  20. היה לא מזמן ראיון עם אחד השופטים באיזשהו פודקאסט שהרתיח לי את הצורה. ולא זכרתי מי התראיין שם. ואז נזכרתי: לייבוביץ' האפס התראיין בפודיום ואשכרה הודה בפה מלא על פנקסנות והתחשבנות לפני משחקים. תצפו מדקה 8:49: הבנאדם אומר בלי למצמץ שבמקרה שיש 3 שחקנים שמקיפים אותו במחאה על החלטה שלו והוא יודע שיש לאחד מהם 4 צהובים, הוא יעדיף לתת צהוב על התחצפות לאחד מ-2 השחקנים האחרים (כדי שהשחקן עם ה-4 צהובים לא יחמיץ את המשחק הבא). ולפני זה הוא לא מפסיק לחפור על זה שהוא עושה "סקאוטינג" על דברים כאלו לפני משחק. זה לא פחות ממדהים. הוא פשוט היה מספיק טיפש בשביל לפלוט את זה, אבל זה ברור שהפנקסנות הזאת באה לידי ביטוי גם בהחלטות של שאר השופטים. הוא והשופטים ב-VAR פשוט החליטו לוותר על הפנדל ולחתוך כמה שיותר מוקדם הביתה. זבלים בני זבלים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.