Jump to content

orelus

משתמשים רשומים
  • Content Count

4
  • Last visited

• Days Won

2

Everything posted by orelus

1. זוועת הזוועות סון ופודנסה נפצעו לי סון בחוץ האברץ בפנים, יש מיליון בבנק לשבוע הבא
  2. מתי נגמר הסיוט ונועלים את הנושא הארור הזה? מכביסט לעד אתה לא פותח נושא רכש יותר, הבאת לנו את הקיץ הגרוע הטוב בהיסטוריה
  3. משום מה נשאר עם סלאח קפטן, יש לי מום עליו בגלל שהוא היה מאוד מרוחק מהמשחק נגד צ'לסי (באמת בקושי הורגש) בצד ההגנתי - לאמפטי ישחק המחזור? ואם כן לקחת עליו הימור מול יונייטד או לתת לטיילור נגד סוטון?
  4. מקווה שהשחקנים עשו את ההכנה המתאימה לגעת במפרקים עם אקסטרא רטיבות כל קרן להשתעל כדי לקבל מטר לנגוח כל מצב נייח אפשר גם לחבק ולשים ידיים בכדי להגדיל את אפקט הפחד לנשק את כל הכדורים כולל למרוח עליהם זיעה בהוצאות חוץ עוד אחד למזל - שטטנבאום יירק על הכפפות כמו דוטרואל מסלטה ויגו
  5. סביוס רעיון טוב - נראה מעולה שלשום, הניע את ארסנל קדימה בכל נגיעה שלו ג'ורג'יניו לדעתי כשצ'לסי תכנס לקצב הוא ישחק פחות, היה חלש מאוד אתמול (בלי הבעיטה ההזיה שלו בפנדל) ניוקאסל היו מזעזעים אתמול אחרי מחזור ראשון טוב, לא יודע, יש לי את ווילסון משם שגם עליו אני לא סגור, לא מרגיש בנוח להכניס עוד שחקן מהקבוצה הזו
  6. סוצ'ק נראה טוב בשני המחזורים הראשונים אבל ווסטהאם קבוצה כל כך אנמית+רצף משחקים קשה, לא רואה אותו מייצר הרבה נקודות יש רעיונות לחילוף?
  7. מאיפה הנתונים? דברים כאלה יגרמו לי להיות יותר מחובר לעניין לאורך זמן ארוך יותר
  8. סלאח קפטןןןןןן ווילסון נתן עכשיו אחד, אם סוצ'ק משווה אני בכלל בעננים
  9. ייני הורג אותנו מאחורה פרץ הורג אותנו באמצע בלקמן הורג אותנו מקדימה
  10. דווקא בדרך כלל בועט עם הרבה עוצמה אבל אפס דיוק, בדיוק כמו אתמול, יצא מנקודת הנחה שאם השוער אפילו יזוז סנטימטר לפינה אחת אז אין לו סיכוי לעצור טיל כזה לאמצע אישית, מעדיף שחקן שיודע לתת פס מדויק לפינה וסה טו
  11. על הנייר פייבוריטים נגד הבלארוסים כל השאר מלחמת עולם אגב ניקוליץ' היה הכוכב של ברסט לפני שהגיע אלינו
  12. זה ליצן מקסימום מי נותן לו לכתוב
  13. https://twitter.com/orelisachar/status/1282727288635895810 רק לי לא מראה PREVIEW? סרטון פרידה מהמלך
  14. נתונים יבשים לא מרשימים 33% אחוז הצלחה ב MLS
  15. מישהו מכיר פאב בגבעתיים שישדר מחר את המשחק ?
  16. מחזק את רביד, יש עבודה בתחום, כי מן הסתם בכל חברה יש מחלקה פיננסית/כלכלית/תקציבית, אבל אם תרצה לשדרג את עצמך תוסיף לעצמך ידע ב BI SQL. מבחינת המקצוע, תשמע אני נהנה כל יום, אני עובד בחברה גדולה במשק ויום עבודה שלי נראה שונה ומשונה ואני נוגע בתחומים שונים כל הזמן, מרכישות לוגיסטיות דרך ניתוח שימוש באנרגיה ועד תמחור ופחת, כל הזמן אני בקשר רציף עם אנשים שצריכים את הניתוחים הללו לצורך ייעול ועמידה בתכניות התקיצביות שלהם, בנוסף אני מבקר אותם תקציבית. אם אתה אוהב את זה, אתה תהנה. מבחינת שכר, שוב מחזק את רביד, ההתחלה בינונית, לאחר שנתיים שלוש ניסיון תוכל להשתדרג (לא ברמה של עו
  17. צריך לבטל את הכדורגל ולדחות את המשחקים עד יעבור זעם אם מכבי נכנסת למגבלה של 2000 כרטיסים, אני לא אבקש כסף בחזרה על המנוי שלי אבל אתאכזב בטירוף אם לא יתנו לי הזדמנות שווה להיכנס למשחק כמו כל מנוי אחר. לא יודע איך יעשו את זה, הגרלת מנויים כנראה, לא חושב שיש אוהד שהוא "יותר אוהד" מאוהד אחר רק כי הוא היה בזמן נתון במשחק כזה או אחר, אי אפשר לכמת אהבה לקבוצת כדורגל
  18. המנהל הישיר שלי בצפון איטליה וחוזר בהמשך השבוע מעניין אם הנוהל על איטליה ייצא לפני או אחרי שהוא ינחת, בכל מקרה עד כמה מעליב יהיה לבוא למשרד עם מסיכה על הפנים ?
  19. רפובליקת בננות בהצלחה לכולנו
  20. גדי ברומר מתבכיין בתקשורת שהוא לא קיבל כרטיס לדרבי וואלה כנראה נגמר חביבי אתה לא המוזמן היחיד של המועדון הכי גדול בישראל, ואם כל כך אכפת לך מהקבוצה תקנה מנוי מביך
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.