Jump to content

סיריל מקנאקי

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by סיריל מקנאקי

1. נקווה שלא אכלנו אותה עם שפשוף של קין
  2. לא יודע, לא עושה לי היגיון אבל כמו שאמרת אין לנו מכתב פרידה אז הכל יכול להיות.. בכל מקרה גם הצד שלכם שלא רוצה אותו חזרה מובן ביותר
  3. את העונה הקודמת. ביום העזיבה היתה לו סטטיסטיקה של אלופה מובהקת ובגלל זה השוק על ההודעה של העזיבה. הטענה שהוא ברח בגלל חוסר הצלחה מקצועי היא על גבול ההזייה. זוכרים לו את המשחקים מול ב״ש וחיפה, אבל שוכחים שאלה היו משחקי חוץ למאמן שלמרות הכל היה חדש מול 2 קבוצות חזקות, אחת מהן אלופה שנתיים ברצף. גם הסטטיסטיקה הזו היתה מתיישרת. היה כדורגל של **** בעיניים אבל הגנה איביצ׳ית שבעונה הזו היתה מובילה כבר ב 20 הפרש. לא יודע מה היה עם ההנהלה שלנו, אבל לוקח אותו בלי לחשוב פעמיים. אבל בסדר לא צריך להזדעק כי זה פשוט לא יקרה
  4. הוא היה מסיים את העונה הזו עם אליפות
  5. למה שנרצה שיחזור? כי הוא המאמן הטוב ביותר שהיה פה. מעדיף אותו על קין ובכר, בכל זמן. הוא אכן נטש באמצע העונה (ואנחנו לא יודעים למה), אבל מצד שני נוח לכולם לשכוח שהוא גם הזר היחיד שנשאר פה אחרי אליפות כדי לסיים שנתיים מלאות מטורפות, ולא קפץ על ההצעה הראשונה שקיבל. יש לפעמים נטיה לזכור רק את הדבר האחרון שקרה כאילו הוא חזות הכל בחיים. בתכלס זה לא משנה - כל הקונספט של פורום הוא להחליף דעות. לא משנה בשיט אם אני רוצה את איביץ ואת לא.. בסופו של דבר הוא כנראה לא רוצה להיות פה, ומיץ׳ לא ירצה שיחזור
  6. אם זה מה שיחזיר את איביץ׳ אני בעד
  7. הטיעון הכי משכנע עד עכשיו למה הוא צריך להמשיך
  8. אני מגורה מינית מלחשוב על ההגנה שתהיה לנו
  9. אהבתי את רפאלוב, בתכלס הוא מתגלה כחתיכת נאד. איזה אפס. עלק התאכזב מאיתנו. שיזדיין
  10. אין לי כוח לעונה הזאת, סחטה אותי. שתיגמר כבר
  11. פשוט הזיה שכל אחד שרוצה יכול לגרום להורדת נקודות של קבוצה
  12. לא תמיד המספרים מעבירים את הסיפור הנכון. השערים שאנחנו מקבלים השנה הם חריגים לקבוצה אלופה גם בכמה שהם רכים וקלאמזיים, ובכמה שהם מגיעים ברגעים קריטיים במשחק
  13. אם קין לא ממשיך, מהמר על מזרח אירופאי, ובמיוחד סרבי. דלפ - מביא את איביץ׳ בלי להסתכל אחורה
  14. חשוב מאוד. אם חס וחלילה אנחנו מאבדים נקודות ואח״כ גם עומדים לדין ומורידים לנו עוד נקודות זה מבוא לקטסטרופה
  15. מה ראיתי עכשיו העיניים שלי פלאשבקים מפיראוס
  16. מה ראיתי עכשיו העיניים שלי פלאשבקים מפיראוס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.