Jump to content

שי123

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by שי123

1. לא מבין איך שרן יושב על הספסל בזמן שנחמיאס ממשיך לשחק כל כך חלש. מנפלאות הכדורגל - המחצית הראשונה במשחק נגד בית"ר היתה הרבה יותר איכותית והסתיימה ב0:0, ופה היתה מחצית לא טובה שהסתיימה ב2:0.
  2. שילוב של מערך והרכב לא טובים שגורמים לזה שנחמיאס משתתף יותר במשחק המסירות, והוא הכי חלש במכבי בפער. איזה כיף שני חלוצים כאלה! לא משחקים כמעט כדורגל ויורדים ב2:0 למחצית.
  3. לא יודע מה עדיף. ביום נתון הכל יכול להיות. אני כן חושב שלמכבי חיפה יהיה יותר קשה נגד הפועל חיפה מאשר נגד באר שבע.
  4. לא יודע מה יהיה עוד חודש וחצי. כרגע המשפט הזה לא קשור למציאות. באר שבע משחקים נורא.
  5. אמנם העדפתי לקבל את מ' חיפה בחצי, אבל בכושר הנוכחי של הקבוצות הפועל חיפה הגרלה יותר קשה מבאר שבע.
  6. אין קשר כי אתה צריך את הישראלים הכי טובים אצלך בקבוצה קודם כל, וביטון הוא אחד הישראלים הכי טובים בעמדה שלו. ובכל מקרה החישובים הכספיים האלה לא רלוונטים. זה לא שאם היית חוסך את השכר של ביטון היה קורה משהו שונה בעמדה אחרת. מיץ' לא מקבל החלטות כלכליות על סמך החתמה של שחקן כזה או אחר.
  7. כאילו זה יוצא לך מהכיס. ומה זה קשור לגויאגון? הוא זר בכלל.
  8. מה עוד אפשר להגיד על שחקן שהיה כשיר בערך 3 משחקים מתחילת העונה, קיבל אדום באחד מהם, והיה צריך לקבל אדום גם אתמול.
  9. 1. אני מקווה שמלאדן ראה היום את גולסה והבין סוף סוף שהוא צריך לשחק בערך לפני כל שחקן אחר בסגל. 2. עוד כמה משחקים נצטרך לסבול את נחמיאס ברצף הופעות נוראיות שלא נראו שנים במכבי? ועוד כשיש את שרן על הספסל - זה בלתי סביר בעליל.
  10. מאמן בכדורסל זה תפקיד סופר קריטי, עוד הרבה יותר מכדורגל. הסגל הנוכחי שווה בקלות טופ 8 ביורוליג, בזמן שהמאמן לא מתאים לליגה לאומית בישראל. אז כן, אני מציע להחליף מאמן.
  11. מכבי מאומנת ברמה מביכה. אתה ברצינות טוען שהסגל לא מספיק טוב בשביל לנצח את הפועל?
  12. עצוב מה שנהיה מההנהלה של מכבי. לא מחליפים מאמן בגלל עניינים כספיים, למרות שהוא כל כך גרוע שכואב בעיניים.
  13. אוקיי, אז לא הבנתי. חשבתי שאתה טוען שאסור בכלל להשתמש בתוכנה של NSO. עכשיו רק נשאר לבדוק בלוגים אם המשטרה פרצה לצורך ציתות או בשביל למשוך מידע, ואם זה נעשה במסגרת צוים במקרה שמדובר בציתות.
  14. והנה, מצאתי הסבר מדויק מה מותר ומה אסור. השאלה מה עשו במשטרה. ויסמונסקי ציין כי "לפי הפרסומים הכלי של פגסוס יודע לעשות שני דברים בהמשגה חוקית. הוא יודע מצד אחד לנטר מכאן ולהבא את התעבורה של תקשורת בין מחשבים - ולזה יש מסגרת חוקית של האזנת סתר לשיחה, אחרי שב־1995 הוספה האפשרות להאזין לתקשורת בין מחשבים. ככל שזו הפונקציה שמתבצעת יש לזה מסגרת חוקית, וגם כדי להתקין אמצעי להאזנת סתר ניתן לבצע חדירה סמויה, לפי חוק האזנת סתר. כלומר הפונקציה הזו של פגסוס מכוסה משפטית. אבל מה שלא מכוסה משפטית - ואין על זה חולק מצד משרד המשפטים ואני מאמין גם שמצד המשטרה והמשרד לביטחון פנים – שאין סמכות לחדור למכשיר טלפון ולשאוב את הנתונים האגורים בו".
  15. והוא היחיד ששמעתי טוען דבר כזה. מצד שני כל היתר מדברים על האם זה נעשה עם או ללא צו.
  16. שמעתי כבר את התיאוריה הזאת. עם כל הכבוד לכישורים המשפטיים שלך, אני חושב שאני אחכה למשפטנים בכירים, שמבינים יותר ממך וממני בנושא, לקבוע האם שופט יכול לאשר למשטרה פריצה לטלפון או לא.
  17. כל הדיון הזה מתבסס על שמועות ורכילויות. אם מישהו במשטרה הפעיל אמצעי ציתות ללא צו הוא צריך להיכנס לכלא, כולל הפיקוד מעליו אם זה היה ברוח המפקד.
  18. מאיפה הרעיון המוזר לשחרר שחקנים ישראל, כאילו הם גדלים על העצים? חוץ מטבח שאפשר להחליף בקונוס ולא נרגיש בהבדל רוב הזמן, לא משחרר אף שחקן ישראלי, אלא אם יש מישהו יותר טוב ממנו שריאלי להביא. בעונה ארוכה צריך את כולם, גם אם חלק מהשחקנים לא מתאימים להיות שחקני הרכב במכבי. והכי הזוי שביטון ברשימה.
  19. איפה הטבלה של טעויות השיפוט נגדנו באתרי הספורט? איזה קמפיין עשו בתקשורת נגדנו כשהיו כמה החלטות גבוליות לטובתנו. בלתי נתפס מה שקורה השנה עם השופטים. כל שבוע נשבר השיא מחדש.
  20. איך טב"ח פותח בהרכב משחק שני רצוף. באותה מידה אפשר לעלות עם קונוס במקומו - לא זוכר פעולה חיובית אחת שלו במשחק. ג'רלדש חייב ספסל בדחיפות. הבחור נראה גמור. השופטים עם מכירה יוצאת דופן, אפילו במונחים של המכירות נגדנו השנה. לפחות צוות השידור לא הפסיק לדבר על זה ולהראות את הטעויות.
  21. עכשיו כשראינו שמלאדן משחק גם 4-3-3, השלב הבא זה להחליף שיטה תוך כדי משחק. הייתי מנסה את סאבוריט כבלם באמצע וגבי מצד שמאל במקום אופיר. ככה אפשר יהיה להחליף שיטה בלי חילופים מהספסל. חייבים להביא שחקנים מהירים להתקפה שהם לא בינוניים. אם אין ברירה הייתי מוותר על קובאס, ואולי אפילו על פריצה.
  22. הרכב הזיה בהתקפה, אבל הבעיה שלנו היא בכלל בהגנה בכל מקרה. שיהיה לנו בהצלחה.
  23. לא היה לי כוח לענות על מה שכתבת פה, אבל בני בגין החליט לענות לך במקומי, אז הנה: "היתרון של החוק הזה הוא כפול", טען בגין. "אדם לא יוכל לבקש חיבור לחשמל אלא אם כן הוא נמצא ביישוב שיש לגביו תוכנית מסודרת. למה זה חשוב? משום שהוועדה המחוזית לתכנון ובנייה תאשר שאכן הבית לא מסכן את התכנון. הוא לא נמצא באזור שבתוכנית המתאר מיועד לשטח ציבורי, להעברת צינור מים, להקמת בית ספר, מתנ"ס או קופת חולים. לכן יש כאן בהחלט חידוש. שנית, המבקש מתחייב וישלם ערבות שתבטיח שאחרי החיבור ישלם את חובותיו לרשות המקומית - וגם זה חשוב. הדברים האלה מעודדים בנייה מסודרת ביישובים מתוכננים".
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.