Jump to content

Toro

משתמשים רשומים
 • Posts

  1
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Toro

 1. מחצית ראשונה פשוט כלום, 45 דקות לפח. מול קבוצה כזאת צריך להגיע ליותר מצבים כדי לנצח ולשחק טוב יותר דקות. חבל.
 2. זה לא אפשרי כי כל אחת מהן מדורגת בסיבוב הבא. אם אתה עובר אחת אתה מדורג בסיבוב העוקב.
 3. כן אבל יש להם עוד סיבוב אקסטרה. לעבור גם את זאגרב, גם אסטנה ועוד אחת מבין איינדהובן/סלטיק/זלצבורג/לודוגורץ זה חתיכת מסע.
 4. קשה וגם לא מדורגת בסיבוב הבא מה שמבטיח להם לקבל שוב מדורגת.
 5. סיבוב שני במתכונת החדשה זו הרמה פחות או יותר כשאתה לא מדורג.
 6. קשה כן, אנחנו מול היידוק ספליט סיימנו עם הלשון בחוץ. קשה מאוד מבחינתי זה ברמת באזל והיא לא.
 7. הגרלה בינונית. קבוצה לא מאוד קשה, לא קלה, אך לא מדורגת בסיבוב ה-3. מה שמבטיח להם לקבל שוב קבוצה מדורגת בסיבוב ה-3.
 8. נראה שאתה צודק.אם כבר עונה פיננסית לפחות לפני המעבר לבלומפילד. זו אמנם מכה אבל אולי מכבי תמצא דרכים להתייעל שישרתו אותה בעתיד. לפעמים עד שאתה לא מגיע על סף התהום אתה לא מתעורר. ללא קשר, קראתי שגם לגלטסראיי היה בין היתר סיפור עם השער של המטבע ומה שהציעו להם בffp זה לשים מנגנון גידור שיפחית את החשיפה למטבע. עוד אופציה זה שאם יש לך הכנסות בשקלים תתאים להם הוצאות בשקלים (למשל שכר שחקנים מקומיים וצעירים) לזה הם קראו "גידור טבעי", אותו דבר לגבי היורו.
 9. עיקרי ההסכם בפירוט (יענה על הרבה שאלות): • The settlement agreement covers the sporting seasons 2018/19, 2019/20 and 2020/21. • Maccabi Tel Aviv FC undertakes to reach full break-even compliance by monitoring period 2020/21 (i.e. reporting periods ending in 2018, 2019 and 2020). • Maccabi Tel Aviv FC agrees to report a maximum break-even deficit of €20m for the financial year ending in 2018 and €10m in financial year ending in 2019. • Maccabi Tel Aviv FC agrees that, for the financial year ending in 2019 the employee benefit expenses to revenue ratio is restricted. • Maccabi Tel Aviv FC agrees to pay a total amount up to €1m, which will be withheld from any revenues it earns from participating in UEFA competitions commencing in season 2017/18. Of this amount, €200,000 shall be paid in full, irrespective of any early exit from the settlement regime. Payment of the remaining €800,000 is conditional and may be withheld in certain circumstances depending on the club's compliance with the operational and financial measures imposed in the settlement agreement. • Maccabi Tel Aviv FC accepts that it will be subject to a limitation on the number of players that it may include on the A list for the purposes of participation in UEFA competitions. Specifically, for season 2018/19, it may only register a maximum of 22 players on the A list, instead of the potential maximum of 25 as foreseen in the relevant competition regulations. • Maccabi Tel Aviv FC accepts, for the duration of the settlement agreement, a calculated limitation on the number of new registrations it may include within its A list for the purposes of participation in UEFA competitions. This calculation is based on the club's net transfer position in each respective registration period covered by the agreement. Such restriction will be lifted as for seasons 2019/20 and 2020/21 if the club fulfils the operational and financial measures agreed with the UEFA CFCB.
 10. שחקן שמעדיף להגיע לחיפה ולא לפה במצב העניינים הנוכחי בין שני המועדונים זה אומר על האישיות שלו הרבה. אני הייתי פוסל אותו ישר מקצועית. כמובן שסיכוי גדול שהדיווח פייק.
 11. בלם עם רגל שמאל וכדורים ארוכים מדויקים. אפשר לסמן וי.
 12. לא כזה משנה. צריך להציע פחות או יותר כמוהם ושורד יבחר מה הוא מעדיף. תזכור שהוא נכשל שם ולהגיע היום למכבי חיפה זה סיוט לכל שחקן.נקווה שמכבי למדו ממקרה דסה ואזולאי. טביב ינסה לסחוט עד הדקה ה94, כדאי להכין עוד אופציות או לקחת בערבון מוגבל את העסקה מראש.
 13. אכן אכן. כוונתי הייתה לשים דגש על חוליית ההגנה, בשאר החוליות אין כזו מהפכה. פיליפנקה לא מימשנו אופציה.
 14. רשימת העוזבים בחוליית ההגנה: בן חיים דוודזאדה באבין שפונגין פיליפנקה *דסה (אולי ימכר) פירוק והרכבה טוטאלים של כל חוליית ההגנה.
 15. צריך לשווק מנויים. כל קיץ סיפור חדש שם.
 16. מתי דודו יוציא קצת שחקנים מב"ש לחו"ל. לא יכל למצוא לאוגו איזו קבוצת שקר כלשהי בבלגיה.
 17. לפי וואלה ניסו להכניס לעזרא סעיף שאפשר להעיף אותו אחרי כל עונה. כל זה קורה אחרי בדיקות רפואיות. הבלוף ושיטות העבודה הדרקוניות של המאמי המחייכת יחשפו אט אט.
 18. כשעיתונאי עושה את העבודה שלו כמו שצריך ככה זה נראה... hadas grinberg עדכון חם שלי מהתנור: @kann_news מבקר המדינה יפתח בבדיקה של מכירת הכרטיסים בין ישראל וארגנטינה
 19. יש פה "אנשים עם סיפור מרגש"? לא להאמין איזה שטויות... https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5275173,00.html
 20. טוכמן טוען ש"לאן" הוציאו למכירה 18500 כרטיסים. מצד שני לא ברור בחישוב שלו כמה כרטיסים הלכו להתאחדות, משרד הספורט וכו'. אף אחד לא מדבר בנתיים על הבלאגן באתר של "לאן". בטח ישכח עד הבלאגן הבא, חבל. https://sports.walla.co.il/item/3161685
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.