Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

 1. זה ישמע מצחיק, אבל המחשבות על חוזה חדש לחוזז, בן חיים, ובלטקסה מטרידות אותי ממש. ריקן אם ישאר, אני אהיה סבבה עם זה, למרות שאני חושב שאנחנו צריכים להתקדם, אבל אותם אני לא מסמפט בכלל, מדכא אותי שהם בקבוצה שאני אוהב כל כך.
 2. ברצינות אני שואל, למה כל מערכת הסקאוט לא יכולה לאתר יהודים מוכשרים ולהביא אותם לכאן? תראו איזה הצלחה עם טננבאום, ואפילו ג'ש כהן מחיפה, לא מבין את זה, באמת שלא.... כמו בכדורסל. על מה הם מקבלים משכורת מהמועדון? אפילו יובאנוביץ' בא לכאן רק בגלל שהמאמן רצה, לא כי יצחקי או מישהו אחר המליץ.
 3. ריאל כבר קבוצה מבוגרת לא? צריכים לרענן שם לא מעט. מי יסרב לכזאת הצעה? עם חיזוק נכון הם לוקחים את האלופות עונה הבאה.
 4. מה שבטוח, אנחנו הולכים לעשות עליו אקזיט מטורף, אבל תנו ליהנות ממנו עוד עונה אחת.
 5. אני בטוח שיהיו עליו הצעות באירופה, הוא לא לרמה של הליגה הישראלית, מהרגע הראשון אמרתי שהוא אנדרייטד.
 6. תמיד אמרתי שאני מת עליו, אבל אנחנו צריכים להתקדם הלאה, שחקני העתיד שלנו צריכים לקבל את הדקות שלו.
 7. מחצית משעממת, אבל מבסוט מבאייה ואוסקר, כיף לראות צעירים כאלה מוכשרים שמשחקים בלי רגשי נחיתות.
 8. חסר מנהיג בקבוצה שלנו שיתן בראש לשחקנים, זהבי תחזור!
 9. כישלונות יש למועדונים הכי מפוארים בעולם, אל תקח את זה יותר מדיי קשה. תמיד תיהיה לנו את האידיאלוגיה של ניצחונות והישגים, אבל צריכים גם יכולת, הקבוצה נבנתה רע, וזה הכל. היו צריכים לעשות מיני מהפכה כבר שנה שעברה, זאת אומרת... הייתי בטוח שזה הכיוון כששיחררו את טיבי ושכטר, ואפילו את ריקן, אבל אז החליטו לתת לו הצעה ברגע האחרון. וזה הזוי, כי דווקא השחקן שלא היה בתוכניות, פתאום נהיה שחקן מוביל, באנקר בהרכב חח
 10. לא התרשמתי מסה בכלל, אם הסיפור הזה נכון, זאת עוד סיבה למה יצחקי צריך לשים את המפתחות וללכת הביתה.
 11. מסכים, גם לי לא מובן למה פסימים כל כך, מי ישמע איזה גדולים הם. הכל תלוי עם איזה הרכב המאמן הזה יעלה, קשה לי להאמין שהשחקנים יזרקו זין, נגד חיפה הייתי גאה בהם. זאת עונה מתסכלת, אבל גם אם נפסיד, כאילו, באמת? זה מה שישבור אתכם? עניין של רצף ושהם לא ניצחו אותנו כל כךהרבה זמן מעולם לא עניין אותי, זה סתם להתעסק בבולשיט... כי כל דבר טוב נגמר בסוף, גם רע. זה יכול לקרות בעונה גדולה שניקח דאבל, או בעונה מחורבנת כמו השנה. יותר מדאיג אותי העונה הבאה, ועל זה שאני לא סומך על מי שנמצא היום במועדון שיחזיר אותנו לגדולה, כמו בתקופה של ג'ורדי.
 12. מה אתה חושב שאני שמח שהוא נפצע? לא, אבל מבחינתי הוא במילא שחקן שלא תורם כלום. ישחק או לא, זה לא משנה, נאמנות זה דבר חשוב, והוא לא הוכיח אותה, מילא היה שחקן מפתח, עם יכולת מופלאה, היה יכול להגיד למכבי, חכו לסוף העונה. אבל שחקן רוטציה? מי אתה?! כי כמו שאמרתי, כבר שנה הדיבורים האלה, אפילו שנתיים... עושה עלינו פוזות כאילו הוא בלם העתיד של הכדורגל הישראלי, בן 26, דברים חדשים לא תראה ממנו, ההגנה שלנו על הפנים איתו או בלעדיו חח ;-)
 13. חחחח בול. אני יודע שאם היה לנו מנהל מקצועי אחר, 100 אחוז שהוא לא היה כאן, כולל שאר הדייגים חוזז ובן חיים. אבל אין לי אמונה ביצחקי שיקח החלטה לטובת המועדון, אני באמת לא מבין מה הוא רואה, שאנחנו האוהדים לא. בלטקסה זה אחד השחקנים החלשים שיש לנו בסגל לדעתי, עצם זה שרצו שימשיך הזייה מבחינתי, אם השוק הישראלי מת, אז תנחיתו איזה יהודי מהגולה, תחשבו מחוץ לקופסא לעזאזל.
 14. הוא הרוויח את זה. כבר שנה אני שומע שמכבי מציעה לו חוזה חדש והוא לא בעניין, אז אין לי סימפטיה גדולה אליו. גם איתו נראנו חרא בהגנה, ככה שאני לא מחזיק ממנו בכלל, שחקן לא אחראי שעד עכשיו אין לו תפקיד קבוע. התירוץ הזה של אירופה מגוחך בעינייי, שחקן שלא עשה כלום רוצה אירופה, נו באמת. רוצה לחלוב את מכבי עם חוזה של שחקן מפתח, כשהוא בקושי ראוי לרוטציה, שיהיה בריא, אבל לא רוצה אותו אצלנו.
 15. כתבתי את זה איפשהו, הוא במילא לא רוצה להאריך חוזה, שיזדיין, שחקן בינוני ומטה.
 16. אני בדעה שהוא רוצה להישאר אגדה במכבי, שיזכרו אותו לטובה, לא יסכן את המעמד הזה במקרה שלא ילך לו טוב. למרות שאני מאמין שבליגה שלנו הוא יכול לשחק עד גיל 40, אבל לך תדע... אני לא מפתח ציפיות, אם יגיע, זה יהיה חלום שמתגשם.
 17. הקבוצה של יונתן לא עלתה ליגה אה? היינו אמורים לקבל מענקים אם כן. תכלס, אף פעם לא החזקתי ממנו שחקן גדול, הוא בסדר, קצת מצחיק שהיו חבר'ה שאמרו שהוא זהבי הבא.
 18. הוא מסיים חוזה במילא, הוא לא רוצה להאריך, אז תכלס לא מעניין, סתם שחקן לדעתי, לא אוהב אותו בכלל.
 19. בקיצור מה שהוא אומר, שתמם ויצחקי שכונה, את זה כולנו יודעים, מיץ', הגיע הזמן לבוא לישראל ולעשות סדר.
 20. זה חטא לא לתת לו לפתוח, אני אוהב את פריצה, אבל במצבים שהוא הגיע אליהם, היינו מנצחים קל.
 21. תכלס, את תמם מחזיר לשיווק, ומביא מנכ"ל שמבין כדורגל. יצחקי, אולי נותן עוד הזדמנות, אבל הוא צריך להראות לנו שהוא מבין עניין, אם אני אשמע על חוזה חדש לבן חיים או חוזז, אני מוותר על העונה הבאה מראש, לא נגיע לכלום.
 22. אני בטוח שגולדהאר לא יאשר לו חוזה חדש, הוא גם מבין שבן חיים זה שחקן עבר.
 23. חלוצים טובים מאוד יש לסרביה, כיף שהוא שם.
 24. אוהב אותו, אבל לא נתקדם לשום מקום עם מגן ימני זר שמבשל פעמיים בעונה, גם הגנתית הוא לא מעל הליגה, ראה ערך סבוריט.
 25. אוהב אותו מאוד, אבל אני בדעה שצריך להתקדם הלאה, את הדקות שלו צריכים לקבל כישרונות אחרים, זאת עמדה עמוסה.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.