Jump to content

romario

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by romario

1. זבל של הרכב, זה היה ברור. אי אפשר לשחק כדורגל עם הרכב כזה. רובי קין אכזבה ענקית! הלוואי והוא יוחלף בבכר שפנוי עכשיו. אין מה להחזיק אותו, גם ככה בסוף העונה הוא יברח מפה.
  2. כן, רק שאצל חיפה יש בצדדים את חלאאלי וסייף ולא מגנים כמו אצלנו. ממש הרכב מבאס.
  3. הרכב לא טוב! לא יכול לסבול שגם הכנפיים הם בלי טיפת יצירתיות. מה הוא מפחד? שישחק 433 עם אגפים מהירים.
  4. משפתי דוידזאדה בלטקסה לוקאסן אבישי יוריס קניקובסקי ביטון קיקו דוידה אלוהים
  5. מה קורה פה? 90 אחוז מהאנשים פה לא עברו את גיל 20 ולא זוכרים מה היה פה? כישלוני קיבל את מכבי אחרי הדאבל של 96 ומאיפריה הפך אותנו למועדון עלוב. הרס כל חלקה טובה, הסתכסך עם כולם, לא ידע לנהל אנשי מקצוע ולא ידע לטפל בשחקנים. כל הקבוצות היו חוגגות עלינו ומי שרצתה שחקן שאנחנו רצינו הצליחה לשים עליו את ידו. עם השנים גם התקציב הפך לסכום של קבוצה שעוד רגע תרד ליגה. אנשים שכחו שלוני חיכה שאלונה תיתן לו 50 אלף דולר בשביל לרכוש את איבן רזיץ׳!!! לא היה בעלים כל כך כושל ולוזר, וכל כך לא מכביסטי כמו לוני! אם הוא באמת היה אוהב מכבי ולא מונע מאגו הוא היה צריך למכור את הקבוצה כבר בשנת 2000. אם היה לנו בעלים אחר ולא הבדיחה הזאת היינו עם עוד 7 אליפויות ו7 גביעים. אל תשכחו - הוא כמעט קבר את המועדון בפרשת חביבו ואם לא היה מוכר לשניידר כנראה היינו היום במאבקי ירידה כל שנה-שנתיים. God bless Mitch!
  6. הבנתי שהבן שלו קפטן בנערים במכבי.
  7. מה הולך עם הבלגים? מחרימים את הקבוצה שלהם?
  8. הטמטום הכי גדול מצד אלב שמדליקים את האבוקה זה שהם עצמם כנראה לא יוכלו להיכנס למשחק הבא ליציע בגלל עונש שיקבלו על מה שהם עשו. אין יותר אדיוטי מזה!
  9. או שאתה בן 15 שלא יודע מה היה פה בתקופת לוני או שאתה סתם אוהב לקשקש. בתקופת לוני כל אוהד נורמטיבי היה מוכן למכור כליה כדי שלוני כשלוני ילך. זה המצב היום? לא נראה לי.
  10. אתה רציני??? לא רואה איך אנחנו עוברים את צליה?!
  11. אמור להיות צמצום יריבות לקראת ההגרלה מחר?
  12. ממש לא נכון לגבי הסיבה להפרש. חיפה היו בריצה מטורפת ונדירה ולכן ההפרש. אם איביץ׳ היה מסיים את העונה היינו אלופים.
  13. מוכר כרטיס לשער 8 למעלה.
  14. מוכר כרטיס לשער 8 למעלה, לא מסומן, מחיר עלות.
  15. עדיין לא נשמע לי הגיוני. מה ההיגיון של הפועל להרים את השלט שלהם אחרינו אם אנחנו הרמנו שלט קונטרה לפניהם?!
  16. להיפך. לדוגמא תראה בקונטרה נגד חיפה, הם הרימו ורק אחר כך אנחנו הרמנו.
  17. נראה לי שהם עשו לנו קונטרה כי אם זה היה ההיפך הם לא היו מרימים את השלט שלהם אחרינו.
  18. זוועה!!! מה לנו ולשחור ועוד כצבע ראשי?! בא לי להקיא
  19. שווראמה בבאר שבע זה רק בכניסה מצד ימין. אם לא שם אז רק פלאפל בד'.
  20. איך אני אוהב צרות כאלה! תבינו שהגענו לזה שאנשים חושבים שהגיע סוף העולם כי הפסדנו בליגה. מזכיר את מכבי כדורסל של שנות ה90.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.