Jump to content

stavbiton8

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by stavbiton8

1. הפועל זה קהל של אולמות אי אפשר לקבוע לגבי האקוסטיקה עד שבוע הבא
  2. לא זוכר בדיוק מי אמר פה שהדשא אחרי כמה ימים יהיה מצוין אבל כרגע הדשא נראה לא טוב, היו צריכים להשים אותו לפני שבועיים, כרגע נראה כמו דשא של הפועל ג׳לגוליה
  3. חייב שהארגון יעשה גרפיטי של מכבי ב 11 כמו פעם חייב..
  4. ככה אני נראה שסידי צועק את ההרכבים לפני תחילת המשחק בדיוק שהקהל נותן ביצועים
  5. חחחח זה הכיסא מחשב שלי בכל מקרה יאללה מצידי שישבו על הרצפה העיקר שיפתחו
  6. זה בסדר אישרתי להם.. סתם האמת חשבתי שזה ביום המשחק תמיד אני רואה שזה ביום המשחק נעשה, האמת הדשא נראה לא טוב, חסר לו צבע מקווה שעד שבוע הבא ייסתדר..
  7. הרמקולים יפים מאוד, מזכיר כמו אצל יובה, אהבתי מאוד רק חבל שהכרוז נודניק..
  8. מישהו יודע כמה מנויים מכרו עד עכשיו, ומתי לעזאזל אני אמור לקבל את המנוי בדואר?
  9. קיצר שורה תחתונה בלומפילד מכבי בני יהודה יאושר 30 אלף?
  10. לא עושים סיור למנויים? אני כבר רוצה להגיע לבלומפילד
  11. מה אכפת לנו שיידחה, במילא מחזור ראשון אנחנו בחוץ... ולגבי נתניה שעברנו מבלומפילד שמחתי כי יחסית זה קרוב לבית (45 דק׳ נסיעה) אבל שמחתי עד למשחק הראשון מאז, אני בדיכאון מחכה כבר לבלומפילד...
  12. מה שבאמת יגרום לאנשים פה לאורגזמה זה לראות את הדשא מסומן בצבע ירוק ועם הכיסוח דשא פסים לפחות לי..
  13. נכון, בגלל זה כל האנשים שלא מעודדים לא צריכים לשבת ב 10-11 שיפנו מקום לדם חדש לצעירים רעבים, ולא אמרתי שכל מי שיושב ליד מעקה לא מעודד, שער 13 ו-2 השערים הכי לא פעילים שיש, רק למחוא כפיים ולהרוס את הקצב, 7-8 עוד איכשהו משתפים פעולה, מקווה שבבלומפילד החדש כולם יהיו באותו הקצב ויהיה קהל טיל, צריך לדעת לשתף פעולה ולא סתם להתווכח..
  14. אני יגיד לך את האמת אין הבדל בין לשבת בבית לבין לבוא לשבת באיצטדיון ולהיות בשקט הקהל של מכבי היה הכי טוב בארץ אין ספק שהוא נהיה שבע בשנים האחרונות והתחלש אבל עכשיו חוזרים לבלומפילד עם רעב חדש ומקווה שיהיה שיתוף פעולה מכל השערים ולא רק 11 יהיה פעיל
  15. חחחחח דפקו לאוהדים שרק יושבים ומוחאים כפיים מעקה מול הפנים
  16. תשמע מצד אחד זה לא בסדר ללכת לתקשורת, מצד שני בן אדם שם ממיטב כספו על מנוי ומה שהוא מקבל זה מעקה מול הפנים? זה לא בסדר, לי אישית העניין לא מפריע כי אני ב 11 אבל זה לא בסדר לאלה שיושבים ב13 וב 2
  17. שמש אתה יודע בערך מתי מתחיל כל העניין של ההתקנה דשא? ידוע לי שהיום בערב, השאלה אם זה באמת יקרה היום..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.