Jump to content

tomer958

משתמשים רשומים
  • Content Count

10
  • Last visited

Everything posted by tomer958

1. זה בדיוק מה שכתבתי אני בכלל הייתי מעדיף שנוותר על שחקן הגנה ונכניס עוד שחקן יצירתי. בסופו של יום רוב הקבוצות בליגה יעמידו 11 שחקנים מאחורי החצי
  2. ככל שתחכה יותר המחיר שלו ירד השאלה אם תרצה להשתמש בו למחר או לא
  3. השאלה אם נמשיך לשחק עם 5 בהגנה או לא. בליגה יהיה לנו קשה עם המערך הזה.
  4. מכבי שיחקה היום כמו קבוצה אירופית לכל דבר. קשוחה מאוד במרכז הקישור. לא מאפשרים ליריבה לרוץ קדימה(כל ניסיון נגמר בעבירה). הרבה משחקים כאלה ראינו בעבר כאשר המצב היה הפוך. מה שכן עדין רואים שחסר לנו שחקן שיחלק כדורים לחלק ההתקפי. חבל שלא הבאנו עוד שחקן רכש ממלאגה כאשר הייתה הזדמנות
  5. נראה שהמנוחה עשתה טוב לשחקנים שלנו
  6. שמע השחקן ההישראלי האחרון שראיתי עם דריבל כזה היה בניון. לשחקנים בארץ (חוץ מבמכבי) קשה להתפתח כי אין פה תשתית טובה. עדיף שיסעו לחול ויתפתחו שם כמו אלמקייס
  7. צלם את הקבוצה שלך שנראה מה עדיף
  8. נאתכו במשך שנים היה שחקן פותח בנבחרת למרות שהיה חושך ובחיים לא היו מחליפים אותו רק עכשיו יש מאמן שמחליף אותו
  9. רק צוות זר כולל מאמני כושר עוזרי מאמן וכו
  10. אחלה ווילי הבין שנאתכו זה פחות שחקן ומוציא אותו במחצית(לעומת מאמנים אחרים שהיו משאירים אותו) והוא גם לא פוחד לשנות מערך תוך כדי שזה דבר מבורך
  11. תגידו רוקאביצה יהודי לא? אם כן למה לא מזמנים אותו לנבחרת. ועד שהמערך/שחקנים שפותחים לא ישתנו לא נגיע לשום מקום. משחקים עם 5 שחקנים בהגנה בלי שאפחד מהם מסוגל להשתחרר קצת מלחץ(כמו שסאבוריט וגראלדש היו עושים אצלנו) בקישור אין שחקן יודע למסור ובטח שלא לעשות דריבל. ואז מגיעים למצב שכל פעם סולמון חייב לבצע דריבל קשה. לגבי זה שאצילי לא מזומן זה חבל ממש כי אפילו אצל איביץ שדגל ברוטציה אצילי תמיד שיחק. הוא עושה לחץ מעולה(לעומת שאר שחקני הנבחרת ) ויודע גם למסור ולבעוט טוב
  12. איזה הבדל בין שחקן זר כמו מדו בקישור שמחפש את הכדור ולא מפחד לעשות דריבל לבין השחקן ההישראלי שישר נותן פס אחורה.
  13. נאום גדול של זהבי וגם טבעי שהוא יתרגש במעמד כזה הכל טוב.
  14. תראה מה הולך בקבוצה בפייסבוק של פיפא ישראל. יש לאנשים קבוצות יותר טובות טובות ממה שהיה לי בסוף הפיפא. ושמע תחפש שחקנים שבעלייה תקנה בזול תמכור ביותר יקר תחסוך ככה כסף ותחזק את הקבוצה שלך. אין מה לעשות אם אתה לא מאלה שמגהצים את האשראי אתה חייב לעשות ככה כדי לצבור כסף
  15. אני כבר שנים אומר את זה. גם נמאס מהגניבת דעת הזאת שנאתכו מוסר טוב כי הוא לא. פתחנו עם שחקן אחד שיודע לעשות דריבל וזה סולמון. וזהבי ודאבור שיודעים למסור אבל הם צריכים להיות אלה שימסרו להם לא ההפך. עד שלא יבינו שצריך לפתוח אם קשר שיודע למסור נמשיך להבקיע רק בזכות זהבי
  16. ועדין לא קיבלתי את החבילות של ההתחלה שאלוהים ישלם להם
  17. אל תתקפו את השחקן שמולכם תנסו ללכת כמה שיותר אחורה עם הקשרים האחוריים ולא לצאת עם הבלמים.
  18. וואלה אחי נראה אש
  19. יש מייל שלהם או משהו? ואני מדבר על ה 3-4 חבילות שאתה מקבל על תחילת המשחק לא אלה שאני אקבל כל שבוע במשך 12 שבועות
  20. קניתי את הפיפא גרסאת הצמפיונס וכשנכנסתי למשחק לא קיבלתי את החבילות של ההזמנה המוקדמת. יש מייל שאפשר לפנות אליו?
  21. בתכלס מבחינת שחקנים זה כמו שנה שעברה אבל זה הרבה יותר טוב ממה שהיה לפני יומיים והרכש נראה על פניו כמו רכש טוב במידה ודן ביטון יפצע אין לו מחליף(כמו שלמיכה לא היה מחליף כי אין לנו שחקנים אחרים שמוסרים טוב) וכמו שכתבו נחלשנו בצד ימין. מקווה שיגיע עוד שחקן זר אחד
  22. חכו עם לסגור את הנושא אולי יחתימו לנו עוד שחקן ממלאגה ויחפרו על כל הסבל שעברנו עד אתמול
  23. אם ההיינו מביאים עוד איזה שחקן מאלה ששלחתם פה היינו מסיימים מקום שני באירופית. ראבק יהיו לנו 3 זרים ששווים הרכב וניקוליץ שאלוהים יודע מתי יחזור. יש פה שחקנים חופשיים הלוואי שמכבי ינסו להחתים אותם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.