Jump to content

zami147

משתמשים רשומים
    5
Everything posted by zami147

1. במידה וערן מקבל משכורת כפולה בקבוצה אחרת בארץ, הוא יעזוב ??? חושב שזה הכרחי לגביי האגרה האם הוא סמל
  2. כשיחדירו לשחקנים שכל משחק זה להיות או לחדול אז יתחיל השינוי! אולי אז הם יתחילו לרוץ ולמהר בכל משחק, אפילו מול נתניה!
  3. אחרי ששאלתי את גורדי הוא אמר לי שלא נראה לו שיש לאשתו קשר ליהדות, אמרתי לו שאולי שווה לבדוק את זה והוא אמר שאם באמת היה קשר אז אורלנדו היה אומר לו את זה אז חדל חארטות! אין שום קשר ליהדות!
  4. ולחשוב שאוהדי חיפה חשבו שבוקולי יותר טוב.. מלך!
  5. גם מתן חוזז עם גול היום בניצחון ביתר תא רמלה
  6. ניקולה מיטרוביץ' בראיון פרידה: "מכבי רצתה שאמשיך. התקשורת פה לא כיבדה אותי" ניקולה מיטרוביץ' עוזב את מכבי תל אביב אחרי שנתיים וחצי מוצלחות וטוען: "ניסו לשכנע אותי להישאר, לא קל לעזוב, קיבלתי הצעה שתסדר לי את החיים. התקשורת פה מחכה למעידות של מכבי, לא נותנים פה קרדיט לזרים". וגם: פטר בוס כבר יודע מה הוא רוצה להמשך משחקו הראשון של פטר בוס כמאמן מכבי תל אביב, היה גם משחקו האחרון של ניקולה מיטרוביץ' במועדון. כבר היום (שני) יעזוב הקשר הסרבי את ישראל בדרכו לשחק בליגה הסינית בקבוצה משנגחאי. אף שהתקשורת עסקה כבר זמן רב בעזיבה הצפויה של מיטרוביץ', רק אתמול שמעו על כך השחקנים והתבקשו לשמור על הדברים בסוד עד אחרי משחק הניצחון מול מכבי חיפה (1:2). אלא שכבר במחצית השנייה היה ברור שזה הסוף. מיטרוביץ' הוחלף וזכה לחיבוקים ונשיקות מצד השחקנים כשהוא על כר הדשא. גם האוהדים הבינו שמשהו אכן קורה וזיכו אותו בהרבה תשואות. "זה ערב עצוב בשבילי", אמר אמש הסרבי. "אבל אלה החיים ואני צריך להמשיך. קיבלתי הצעה טובה מסין והגעתי להסדר עם מכבי תל אביב. בסופו של דבר החלטנו יחד שאני עוזב". - אם מכבי הייתה רוצה אותך, היית נשאר? "אני חושב שמכבי רצתה שאמשיך. הם ניסו לשכנע אותי להישאר, אבל החלטתי שאני עוזב וכעת אני יכול לשנות את דעתי". - מתי הכל קרה? "זה קרה לפני מספר ימים". - מספר ימים או מספר שבועות? נראה שאתה מחייך כשאתה אומר מספר ימים. "מה אתם מצפים שאבכה?". - איך הייתה ההרגשה להיפרד מהשחקנים ומהאוהדים על כר הדשא? "לא היה לי קל. היו המון אמוציות באוויר אבל הייתי חייב להישאר חזק. לא קל לי לעזוב. משפחתי נהנתה פה מאוד שנתיים וחצי, אבל קיבלתי הצעה שתסדר לי את החיים בעתיד. לא יכולתי לוותר על ההצעה הזו". - עם איזו הרגשה אתה עוזב את ישראל? "אני עוזב עם רושם טוב ובעתיד אחזור לכאן. אני לא יודע כמה אשחק בסין. אולי שנה ואולי יותר, אבל אחרי זה אשמח לחזור לישראל כי נהניתי מאוד". - מי היה המאמן הטוב מבין כל המאמנים שאימנו אותך? "כל מאמן היה שונה. אני יכול לומר רק מלים חמות על המאמנים שאימנו אותי כאן ואין לי ספק שפטר בוס ישים את מכבי תל אביב בעתיד ברמה גבוהה יותר". - מה הזיכרון שתיקח מכאן? "היו לי הרבה רגעים מאושרים כאן. לקחנו אליפויות, זכיתי בטרבל, הגענו לליגת האלופות. היו כאן המון רגעים נהדרים". - היינו בטוחים שתאמר שהרגעים שתיקח מכאן אלה האזעקות בטילים. "מעולם לא פחדתי מהטילים. הגעתי מאזור בסרביה שידע מהי מלחמה אמיתית ומעולם לא פחדתי. הטילים האלה שנורו על תל אביב היו כמו ארוחת בוקר בשבילי". - אתה חושב שזכית במכבי לקרדיט שהגיע לך? "האנשים במועדון תמיד פרגנו לי וגם הקהל של מכבי תמך בי תמיד. לעומת זאת התקשורת לא כיבדה אותי מספיק. הרגשתי שתמיד היה לכם נוח לכתוב שאני מהווה בעיה למכבי. אני בכלל חושב שאתם לא נותנים מספיק קרדיט לזרים שמשחקים בישראל ובעיקר במכבי תל אביב. אנחנו הקבוצה הכי טובה בישראל כבר כמה שנים והבאנו את מכבי לליגת האלופות וכולכם צריכים לכבד את זה. התקשורת חיכתה לא פעם למעידות של מכבי תל אביב". - היית כמו אב עבור פרדרג ראייקוביץ'. איך הוא יסתדר בלעדיך ומה אתה חושב על הקליטה שלו במכבי? "אני לא חוזר בי ממה שאמרתי עליו בהתחלה, מדובר בשוער יוצא מן הכלל שיילך וישתפר. אין לי ספק שיהיה לו הרבה יותר קשה בלעדיי כי הוא היה חלק ממשפחתי. אבל בסופו של דבר ראייקו הוא בחור חזק והוא ימצא את מקומו ויסתדר בלעדיי". - מתי כל השחקנים ידעו על העזיבה? "סיפרתי לשחקנים לפני המשחק שאני עוזב. לא רציתי שיידעו רק בסיום. מכבי ביקשה ממני להמתין עד המשחק מול מכבי חיפה כי היה לה קשה להביא את המחליף שאמור לבוא על חשבוני כל כך מהר. הרגשתי שאני חייב כבר לשתף את החברים ולא יכולתי עוד לשמור בבטן כי עברתי איתם כל כך הרבה חוויות שזה לא היה הוגן עוד לשמור הכל בסוד". - מתי עקבה אחריך הקבוצה משנגחאי? "הם עקבו אחריי הרבה זמן. כבר לפני שלושה חודשים הם יצרו קשר ראשוני, אבל בסוף לקח קצת זמן עד שהדברים הסתדרו". - לא רצית לנסות להרשים את פטר בוס כפי שעשית עם פאקו ולוותר על סין? "לא היה טעם לנסות להרשים את המאמן החדש כי מהרגע שהוא הגיע למכבי הוא ידע שהמשחק האחרון שלי יהיה מול מכבי חיפה. לא היה טעם לפתוח את זה כי כבר הייתי סגור עם עצמי שאני עוזב. הוא החליט לשתף אותי במשחק הזה בהרכב וזה היה נהדר עבורי. אני יכול לומר שנדלקתי עליו מהר מאוד ואני יכול רק להצטער שלא אעבוד איתו במכבי תל אביב". - ערן זהבי הוא השחקן הטוב ביותר עימו שיתפת פעולה במכבי? "ודאי שערן הוא שחקן אדיר, אבל אני חושב שכל השחקנים בקבוצה ראויים להיות במכבי. השחקנים במכבי הם הטובים בליגה". - ראדה פריצה חוזר לישראל. גם אתה תחזור? "אני משוכנע שאחזור לשחק בישראל ביום מן הימים". - גם דיאן ראדוניץ' בדרך לסין? "אני לא יודע כלום על כך".
  7. זכורה לי תמונה מדרבי מהעונה הנוכחית או שעברה שאוהדי הפועל כותבים״ לשבור את הגליים״ ובפועל רואים את שחקני הפועל על הדשא מישהו יכול להעלות אותה??
  8. הם צריכים חלוץ. אולי נדחוף להם את עדן הסקורר
  9. רק לא פאקו! כדורגל מסריח! המאמן הבא הוא רומני!
  10. מעוניין . עדיין רלוונטי ?
  11. הבעיה הרצינית של מכבי היא שאין להם חשק לשחק. הם עושים טובה! הייתי מנער את כולם , זה לא יכול להיות שרק חמש שחקנים שלך שהם זהבי כמובן, אלברמן, קרלוס, דסה וריקן ( גם מיכה כשהוא משחק) ילחמו ירוצו וכולם ישקיפו ויהפכו את המשחק לסחבה . האי אכפתיות של נוסא זה פשוט הורג! הקבוצה שבעה , דשנו בזה רבות. לנער! לנער! לנער! זה נראה שהם לא באמת נהנים! הלחימה על המקום בהרכב לא עוזרת כלום ! זה צריך לעשות קודם כל!. כי גם בסגל הזה צריך וחובה להיראות יותר טוב!!
  12. משתפר מיום ליום! ביטחון ביטחון ביטחון!
  13. חלאס מהתקשורת של האפסים האלה ! שום כישלון ושום בטיח! אירופה השתנתה התקדמה ואנחנו הלכנו אחורה. מכבי בונה את עצמה ורוצה להגיע לשם בצורה קבועה יחסית ולהשתתף במפעלים האירופאים כל שנה!.בשביל זה צריך ללמוד. וללמוד הרבה!. לא רוצים הבלחה! תודה לך מכבי על קמפיין אירופי מוצלח שנקח ממנו המון, לא ציפינו להיות שם בכלל. תודה תודה תודה!
  14. הרבה יותר טוב כבלם אין לו בשיט יכולות בהתקפה כמו לרוב רובם של המגינים הישראלים גם בגמר גביע הוכיח זאת למרות טעויות של אהבל אם הוא ישפר את הדיוק ויפסיק עם האיבודים השטותיים שלו ויעבוד קצת על הדיוק והוא יהפוך לבלם מצוין!
  15. גם אם שרן מגיע , בעמדת המגן הימני הוא לא יראה דקה
  16. ינואר של קשר זר במקום מיטרו,טוטו/גאדיר ומחליף לראדוניץ בעמדת ההגנה קונה? אה ואגב, מי אומר שטוטו לא יהיה עדן?
  17. דבר ראשון, הומור שנית, כלל לא בטוח שאחמד עבאד פחות מהיר מטבח . ועדיין למרות הכול זה שחקן שמנצח משחק ואני רוצה אותו אצלי תבינו, קבוצה בלי מהירות בכנפיים אף פעם לא תהיה קבוצה אירופאית!. לגבי גאדיר, הוא אף פעם לא יכול להיות עדן בן בסט, אף פעם! הוא הרבה הרבה יותר טוב בכל האספקטים והוא לא משחק אותה איזה כוכב. וכן, גם גאדיר , חשוב להביא אותו שיהיה שחקן מהיר בשפיץ כי זה פשוט מביך שעדן ... יצחקי משחק בהליכה, זהבי לא מהיר צריך מישהו ששובר הגנות ! ואגב, הכי הייתי רוצה להעיף את עדן ולהביא את גאדיר במקומו, היינו כחלוץ השני בסגל ולהביא איתו חלוץ זר אם לא גאדיר, גם טוטו בא בחשבון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.