Jump to content

elbanana

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by elbanana

1. תסלח לי אבל זה כבר ממש חוסר יכולת אבסולוטי לקשר בין סיבה ותוצאה/הכחשה מכוונת של המציאות. איביץ' גם גרם ליצחקי לא להחתים מאמן ושחקנים בזמן בעונת דוניס? איביץ' אחראי לרכש המאוחר והכושל בעונה שעברה? אה לא? זה היה גולדהאר שנמאס לא ולא עונה לאימיילים? אה לא.. זה השחקנים שלא רוצים לבוא לארץ.. אבל רק אלינו, עם שאר הקבוצות הם סבבה. כל המשתנים מוחלפים חוץ מיצחקי ועדיין ממשיכים להמציא לו תירוצים.. לא מצליח להבין את זה. ההתנהלות בנושאים שהוא אחראי עליהם שערורייתית/חובבנית. אין עתיד איתו. גם אם נזכה בדאבל אני אמשיך לקוות שהוא יוחלף.
  2. מה שהכי מבאס אותי זה שמעבר לזה שאני לא אופטימי לגבי העונה הקרובה, קשה לי להיות אופטימי גם לגבי העונה שאחריה. קשה לעשות חריש עמוק ולצפות לתוצאות בטווח הקצר, בדרך כלל צריך זמן כדי שדברים יתחילו לצמוח. במקרה שלנו לא נעשה שום חריש במקומות שצריך, הסגל בנוי בצורה מזעזעת
  3. הוא דווקא העלה נקודה רלוונטית מאוד. בהתאם למה שרשמת בהחלטיות, לשיטתך, אם מקסו היה חותם או אם מחר מגיע סוף סוף בלם - מה עושים עם שני זרים מיותרים?
  4. ההשוואה לעטר לא טובה. עטר תמיד רצה הרכב, כבש דו ספרתי והיה מלך השערים של הקבוצה עוד לפני ג'ורדי. אצל המפקד איביץ' אגב הוא סופסל המון כדי שנראה ממנו קצת. יצחקי הוגלה מפה כשג'ורדי הגיע, והתנהל בסוף הקריירה די דומה לקובאס כשעלה כמו מילואימניק שמן מהספסל ונתן מספרים ואקסטרה מאמץ רק לפני חידושי חוזה. זה עדיין מסריח אבל יותר נסבל כשזה ישראלי בסוף הקריירה. על החברות שלו עם ג'ורדי אנחנו משלמים היום. ככלל עדיף לדעתי להתמקד באישיויות סטייל זהבי, ייני, גלזר וריקן ולצמצם סוגי אישיות סטייל עטר, יצחקי, קובאס ויונתן כהן שזקוקים לסדרות חינוך כדי שנראה מהם משהו, על אחת כמה וכמה כשמדובר בזר בעמדה כ"כ חסרה וכשאתה במצוקת זרים. המפקד שלנו כרגע רואה את הקצפת של קובאס ומי שאמור לעשות לו חפיפה לגבי החרא שמתחת זה אחד שכנראה מגלה אמפתיה לסוג השחקנים הזה. דשנו בזה מספיק, נקווה לטוב.
  5. הנקודה מבחינתי היא שעצם זה שהוא הרשה לעצמו להסתובב פה שמן ולהשתין עלינו ולהיות טוב מתי שבא לו כי הוא לא בשנת חוזה הופכת אותו ללא לגיטימי ואותי ללא אופטימי. יכול לפחד ליפול לחדרה ולחלופין יכול לקבל הצעה לאיזה איחוד האמירויות עוד במהלך העונה ולשמור על הרגליים או מיליון סנריוס אחרים שידפקו אותנו. מי רוצה להתעסק עם מניאק כזה כשאתה סובל מכזאת מצוקת זרים וחוסר איזון בסגל?
  6. זאת הפואנטה שלי, החודש הקרוב לא רלוונטי כי כרגע יש לו מוטיבציה כי יש לו מה להשיג, בדיוק כמו לפני המשחקים מול פ.ס.וו עונה שעברה, בוא נראה מה קורה אחרי שיובטח שהוא נשאר איתנו. מה ההגיון בלשכוח את העונה שעברה? בנאדם שרימה אותך תתן לו הזדמנות שווה בפעם הבאה שהוא נחמד אלייך שוב? לא יודע מה הקשר לשנות ה2000. יצחקי התנהל אותו דבר ממש לאחרונה. איביץ אמר שלא ראה הרבה משחקים מעונה שעברה והוא רואה שחקן עם כישרון מעל הליגה ומוטיבציה. אם הוא נופל איתו זאת אשמת יצחקי ולא אשמתו. אם קואס בספסל/יציע הפסדת מקום של זר שהיית נואש אליו, זה נזק מספיק גדול. הלוואי שהפעם זה אמיתי ואתם לא נאיבים כמו שאני חושב.
  7. עדיף לקבל שכר ולגור בת"א מאשר באיזה חור מדכא. תיאוריות? זוג עיניים וקצת היגיון. לאורך כל העונה הסתובב שמן ושידר חוסר מקצוענות, היה טוב בשני משחקים מול חיפה ובעוד שני משחקים לפני פ.ס.וו, אחרי ששיחק מולם חזר להסריח את הדשא. הלוואי שאתבדה. גם יצחקי היה מככב לקראת כל סיום חוזה.
  8. קוואס ישמח לגור שנה נוספת בעיר שמשית מלאת בילויים ולקבל משכורת גבוהה ובזמן, והוא כבר לימד אותנו גם שאין לו שום בעיה לשבת לנוח בספסל/יציע כל עוד לא משחקים מול פ.ס.וו. כנראה שהוא אפילו מעדיף. אז עכשיו זה הזמן לקרוע את התחת איזה שבועיים שלוש בשביל כל הטוב הזה. לא להאמין שזה עובד לו.
  9. מה שרשום בתקשורת לא מעניין אפילו קצת. מה שמעניין הוא שהאגפים וההגנה שלנו במצב תת רמה לעומת הציפיות (שלי לפחות) ואנחנו שוב בפיגור רציני מבחינת לוח הזמנים.
  10. לאלירן עטר יש אגו חיובי בקטע שהוא שונא את הספסל ורוצה לשחק כמה שיותר ולהוביל, אז הוא מוכן לתת תחת בהגנה אם הוא מבין שזאת הדרך היחידה לדשא. קובאס ככה זה נראה אוהב כסף ולשחק רק בשיא האדרנלין מול חיפה או פ.ס.וו, אז הוא נותן אקסטרה מאמץ לפני משחקים גדולים וכשצריך לחדש חוזה. מעבר לזה לא נראה שאכפת לו לשבת בספסל/יציע ושהכסף יזרום לחשבון. מה שכן, אם הוא מצליח להביא אותו למחויבות שיא ויציבות זה לדעתי השחקן הכי טוב בליגה אחרי זהבי. אני לא אופטימי..
  11. כי ביטון הוא לא בלם טבעי הוא פשוט שחקן טוב שהיה פנוי. עדיין אין לי בלם טבעי טוב בסגל. מעבר אליו גם ואן אובריים הוחתם בקישור שזה גם מחזק את מה שאמרתי. שומעים אבל סיימנו מחנה ומתחילים עוד שניה לשחק וזה עדיין לא קרה. ומצב האגפים שלנו הוא מזעזע לדעתי. נקווה לטוב בקיצור אני זזתי
  12. הדברים שאתה רושם מובנים מאליהם. כל מה שרשמתי זה שמה שהיה חסר באופן קריטי לאורך כל עונה שעברה שחקני אגף, בלם ומגן ימני. כרגע זה לא קורה ולא משנה מה הסיבה/תיאוריה. צריך להעביר את כל הפוקוס לשם ולהפסיק להתפזר. אם מחר היה מגיע סוכן ומציע לי את ראדה פריצה בשיאו אז הייתי נכנס איתו למו"מ כי הוא מעל הליגה? ואני דווקא חושב שאם אחרי זהבי השמות שעולים הם ביטון ופרץ זה רק מחזק את מה שרשמתי בהודעה הראשונה - שנראה שמדיניות הרכש שלנו מפוזרת ומתעסקת יותר מידי בהזדמנויות לאיזה דיל ולא במה שבאמת צריך.
  13. למה גויאגון מיועד לאגף? כי אין לך אף אחד נורמלי שם ויש אינפלציה בעמדה שלו. למה ביטון לבלם? מאותה סיבה בערך (פגשתי אוהדי סלטיק שהתלוננו עליו כבלם ואמרו שהוא לא אמור לשחק בעמדה הזאת). פרץ נראה לי חלוד בנבחרת למרות שזה לא מה שמדאיג אותי. אין סיבה שמו"מ עם שחקנים טובים שהם בונוס (גם אם ענק) יעכב טיפול בבעיות האמיתיות שלנו? בתיאוריה זה נכון. בינתיים במציאות..
  14. רוב שחקני הקישור יכולים לשחק בשתי עמדות אם לא שלוש בקישור. יש גם את גויאגון שטבעי ל10, ואן אובריים כמו שאמרו מתאים ל8, ניר ביטון ל6, ריקן יכול לשחק בכל העמדות בקישור, עידו שחר שעדיין איתנו, את גלוך עדיין לא מכרנו ובטח שכחנו עוד מישהו. יש פקק רציני, וזאת אפילו לא היתה הנקודה שלי. (אגב, אף אחד לא מבטיח לך שפרץ חוזר בכושר שהוא עזב בו) הנקודה שלי היא שוינגרים שזאת היתה העמדה הכי חלשה/לא קיימת שלנו שנה שעברה אני עם קובאס חוזז וגויאגון שלא טבעי לשם. אם בחיפה עסקינן, איך זה לעומתם? הבלמים שלי הם מגן שמאלי וקשר אחורי שעשו הסבה, המחליף הבכיר שלהם זה שרן ייני הכולבויניק. מגן ימני אני עדיין עם ג'ראלדש ומחליפים שקשה לסמוך עליהם. פרץ זה מותרות. עד עכשיו למעט איביץ' הבאנו בעיקר מותרויות ולא טיפלנו בכלל בחורים האמיתיים.
  15. אין ספק. יהיה נחמד אם הוא יבוא וישחררו/ישאילו איזה קשר שניים לשחרר את הפקק (ריקן שהרגע חתם?). הנקודה היא שזה לא מה שאנחנו באמת צריכים. אין לך מגן ימין/וינגר/בלם טבעי טוב אחד בסגל.
  16. אוהב את פרץ אבל אנחנו לא באמת צריכים עוד קשר אמצע כמו שאנחנו לא צריכים עוד חלוץ עכשיו. בכלל זה נראה שהרכש מתבצע לפי איפה יש הזדמנות לאיזה דיל ולא לפי מה שאנחנו צריכים. מה שהיה חסר לנו זה וינגרים, מגן ימין ובלם. בקושי השתפרנו שם.
  17. בדיוק. גם יצחקי היה כזה. חשש שיתן מחנה אימונים ממושמע וטוב עד מלהיב, איביץ' ישאיר אותו, ואז יתחיל להסריח את הדשא ויעלה ליציע עד ינואר.
  18. 7-10 מיליון לרכש יכולים לעזור לנו לא פחות מאשר אוסקר על המגרש בשלב הזה של הקריירה שלו. פייר פליי וכאלה. נוסיף לזה שבסוף העונה הוא נכנס לשנת חוזה.. אם הוא לא מאריך כנראה שעדיף למכור עכשיו עם כמה שזה לא רומנטי..
  19. אני לא מאמין שאיביץ' יצוות את שלושתם בכוח, הוא מאמן שמתאים את ההרכב למשחק ולא מפחד להושיב אף אחד בספסל אם זה לא מתאים. השאלה/מכירה של פריצה צריכה להגיע רק במקרה ש: 1)לא עלינו לבתים של הקונפרנס ואין עומס 2)יובאנוביץ לא נמכר 3)סיימנו את מכסת הזרים אחרי שחרור והחלפה של קובאס ג'ראלדס וגררו ועדיין יש לנו חורים בלתי פתירים ברמה הישראלית. על שחרור ללא תמורה אין מה לדבר.
  20. הוא וחוזז לא באותה עמדה. מה הוא עשה חוץ מהפלייאוף עליון הזה? גם לחוזז היה פלייאוף עליון מצויין עם איביץ'. וגם לאלמוג מתפלקים דברים יפים פה ושם.. הגיע הזמן לשחרר מהם. דיברו על לשחרר את פריצה כדי לפנות מקום לזר, אז גררו? באמת?
  21. ואני חושב שגררו, חוזז ואלמוג זה כבר פג תוקף. קיבלו יותר מידי דקות על תקן של צעירים לפני פריצה. הם כבר מאוסים. זה הזמן של פארפה, אוסקר, באיה, בר לין ואחרים לרשת את התקן הזה. ספציפית לגבי גררו, מעדיף את באיה או פארפה כאילתור באגף במקומו. על לתת לו לשחק חלוץ בכלל אין דיבור במצב הסגל הקיים
  22. לדעתי הוא לא לרמה שלנו. סוג של חוזז. לא מעניין ובטח שלא שווה מקום של זר. במקום לנסות להפוך אותו למפלצת עדיף לנסות להביא מישהו יותר מוכשר ויותר מסודר בראש.
  23. זה בדיוק העניין.. שאין לך מה להיות בטוח. לחלופין יכול גם להיות שזהבי חיכה למכבי שמתנהלת כהרגלה לאחרונה בחובבניות, וההתנהלות שלה זה אחד הגורמים להתמהמהות שלו. לי זה אפילו יותר הגיוני שזה נוטה לשם אבל הכל ספקולציות. אנחנו לא תקועים רק איתו, אנחנו תקועים עם כולם כמעט על הכל, כל הזמן. הוא רואה את זה. זה לא מפתה.
  24. תקועה בגללו ובגלל איביץ' ודסה ואמאדור ושאר הנפצות. אולי הם תקועים בגלל מכבי? מכבי תקועה כבר כמה שנים בכל מה שקשור לרכש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.