Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
  • Content Count

4
  • Last visited

• Days Won

3

Everything posted by אליהו_הנביא

1. לא מבין איך אתם מבטלים את התמונה כל כך בקלות. התמונה מרביעי בלילה, הבדיקה החיובית של גלזר מחמישי בבוקר, אז סביר להניח שברביעי כבר היה מדבק, כשהוא עשה את הבדיקה הראשונית בשלישי (זה אומר שכנראה הוא לא היה מדבק בשלישי). מיום רביעי בלילה עד ששחקנים פיתחו תסמינים עברו כנראה שלושה ימים (כי בשישי לאף אחד לא היו תסמינים ואף אחד לא יצא חיובי), שזה זמן הגיוני ביותר לפיתוח תסמינים. נראה לי הגיוני ביותר, זה שאדם מתאמן עם אדם במכון לא אומר שהוא ידבק (או לפחות סבירות נמוכה, זה גם עובדה שבמכוני כושר כמעט ולא היו הדבקות בכל המדינה)
  2. בוא נחכה לתוצאות של היום ומחר... הלוואי ולא
  3. לא מסכים וממש לא בטוח, זה נראה לך מקרי שזה כל מי שהיה בדבוקה?
  4. די נו? איך אתה אומר את זה אחרי שכל מי שרקד נדבק? (בוא נחכה עד הערב להבין אם זה ממש כל או כמעט... לא שזה משנה) עניין של סכוי, לרקוד ככה עם כולם זה פשוט טמטום אחד גדול, טוב שלא התנשקו עם לשון וזהו. אגב, מסכים עם הבידוד, גלזר היה חייב להיות בבידוד מהקבוצה לפחות עד הסופש.
  5. לצערי אנחנו בדיוק המראה של החברה הישראלית בקורונה. מעגלים פינות, מחרבנים על ההנחיות וההגיון ואז מתפלאים שכל הקבוצה? ( נדבקה. המחלה הזאת מדבקת פצצות וזו בדיוק הבעיה המרכזית בה, איפה מנהל הקבוצה (זיו?) שיגיד לשחקנים, שום חיבוקים, רק מרפקים (גם אם היו לחיצות ידיים אני מניח שלא הייתה כזאת הדבקה) כבר בסיום המשחק אמרתי לעצמי, למה כל החיבוקים האלה? את האמת לא בקטע של קורונה, אלא כי לא סיימנו את המשימה, זה היה נראה לי מוגזם, אז מסתבר שגם טיפשי. לאור זה שכמעט כל מי שרקד עם גלזר נדבק, לצערי, לא יהיה תלוש לצפות לעוד שחקנים חיוביים (שרקדו עם כולם)
  6. מכבי לא מוציאים השנה הודעות על כלום
  7. קודם כל אני לא חושב שמכבי התאבדו על המשחק נגד ברסט בזה שנתנו לגלזר לשחק, זו קבוצה שעוברים גם בלעדיו. דבר שני אני פשוט לא מצליח להירגע מהמחדל כאן, אדם שגר בבית עם חולה מאומת מחוייב בשבועיים בידוד, אז כאן יש את נהלי הספורט שהם מקלים, אבל רבאק, מי המטומטם שלקח החלטות כאן? נתתם לו לשחק? תנו הוראה לשחקנים שאף אחד לא מתקרב אליו בימים הקרובים ובטח לא חוגגים בחוסר אחריות שכזה.
  8. מישהו צריך לשלם בראש שלו על המחדלים של הקיץ הזה ובראשם זה. זה פשוט מחדל ברמה מטורפת. אח של שחקן נדבק , חי איתו בבית ויום למחרת עושים בדיקה ומתבססים עליה במקום לשים אותו בבידוד, כזה טמטום לא ראיתי הרבה זמן.
  9. איך לא הדביק? תתפללו רק שזה לא קטליזטור שהם יעופו מכאן. כשכתבתי את זה לפני כמה ימים יצאו עלי, זה היה טמטום רצח, כי כמו שרואים לוקח זמן לוירוס לדגור. כשמוסיפים את זה להתנהלות הבזיונית של הקיץ הזה בכל כך הרבה תחומים, קשה להיות מופתעים שזה חוזר אלינו
  10. ואיפה אתה יודע את זה? אתה חבר של גולדהאר? ואם גיל הצעה מכובדת, אתה תחשוב אותו דבר? מצחיק אותי שאומרים לי שנעלבתי ממנו ואז נעלבים בשמו מתגובה לא מחבקת. מצטער, אני לא רואה איך גולדהאר מציע לו שוב לחזור אחרי שהוא סירב עכשיו (בהנחה שהייתה הצעה)
  11. הוא לא סופר הרבה אחרים: בן חיים, ברסקי (שהיה אחלה נגד סכנין), בלטקסה
  12. חחח יפה. אני חושב שהוא כן קיבל הצעה, אבל אחרי החתימה היום יטען כמובן שלא הייתה הצעה, כך שה''אשמה'' תעבור למכבי. לדעתי אנחנו פשוט אף פעם לא נדע את האמת כי מכבי לא תגיב. מבחינתי, לא מבין למה הנושא הזה עדיין פתוח ותעשו טובה, בלי נושא : "ערן זהבי מעקב בפ.ס.ו" חלאס, הוא לא מעניין.
  13. אני דווקא מוצא אור במשהו אחר... יש לנו זר אחד! הוא לא מחשיב את ניקוליץ!
  14. את האמת עם איך שהקורונה מתפשטת בסכנין ובחדרה, אני מתקשה להישאר אופטימי שיגיע סגל מלא ( למעט גלזר ) לזלצבורג ונתניה.
  15. אני ארחיב את זה... אם מכבי הציעו לו הצעה מסבירה פלוס (מעל 800 אלף) והוא בחר בpsv , גולדהאר יאחל לו בהצלחה, אבל הרגשה שלי, הצעה חדשה בעתיד הוא לא יקבל.
  16. איך אתה מסביר את זה שכל הליגה מנחיתה זרים,ורק אנחנו כלום? חיפה בכלל מגדילים וכל יום אנחנו שומעים על שחקן שתמיד חלם לשחק שם?
  17. פ.ס.ו מכרו את החלוץ שלהם בעשרה מליון יורו לאטאלנטה. מה שכן צריך לשים לב, בהיסטוריה שלו, זהבי לא בדיוק עוזב מקומות בצורה יפה. גם הפועל היה בריב עם טביב, במכבי היה לו סוג של ריב עם גולדהאר (גם לפי הספר של יוסיפוביץ) ועכשיו כסאח עם הסינים.
  18. זו בדיוק הבעיה שלי עם זה, המקום שלו לא מובטח. אני לא אוהב שלוקחים משהו כמובן מאליו, חוץ מזה שכמו שזה נראה, הוא ממש לא מובטח אצל גולדהאר.
  19. אין שום דחיה, אם אפשר להעמיד סגל של 13 למשחק הראשון, יהיה משחק, אם לא, דוחים עד יום שישי לכל המאוחר, אם גם אז לא מצליחים הפסד טכני. הסכוי שהוא לא הדביק מישהו בחגיגות אפסי ואם היה כאן סגל קצת יותר רחב הוא לא היה משחק אתמול. שמישהו יבדוק מזוזות בקריית שלום, כי נראה שיש עלינו השנה נאחס , משהו כמו חולצה שחורה או קארמה על שיחרור שחקנים, חחח
  20. קודם כל המשחק הגד נתניה זה שבת עוד שבוע וחצי ולא הקרובה. דבר שני זה היה כל כך צפוי, כל בדיקות הקורונה האלה, לא רלוונטיות כזה קרוב למועד ההדבקה, צריך לחכות כמה ימים. עם כל החשיבות הוא לא היה אמור לשחק אתמול.
  21. הדיון לא צריך בכלל אם הוא החליט נכון או לא, החלטה שלו. יותר כסף, קבוצה עם היסטוריה אירופאית מטורפת, מול מכבי שזה הילה מקומית, אולי סכוי להגיע לליגת האלופות, לשבור כמה שיאי כיבושים כאן. ההחלטה שלו ושיעה מה שהוא רוצה, אני רק בגישה שאם הוא חושב לחזור לכאן עוד שנתיים , עדיף שישכח מזה. מכבי זה לא מקום ברירת מחדל, לא רצית לחזור, הכל טוב, אבל בגיל 35 אל תבוא לי לסיבוב פרישה, בכל זאת, לא מדובר בשחקן נוער. אני מעדיף שיגדל איזה שחקן נוער שהוא לא יתפוס לו את המקום, קיצר, להסתכל קדימה לא אחורה כל הזמן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.