Jump to content

לא מוצא היגיון

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by לא מוצא היגיון

1. למישהו יש סטטיסטיקה מה עשינו לפני פגרות נבחרת? המאזן שלנו איום ונורא.
  2. כי קוד אתי שונה מהחוק. "כשר אבל מסריח" לא מספיק טוב לארגונים טובים.
  3. יש מצב טוב שעבר על הקוד האתי של המועדון. ואם חותמים על אחד כזה אני לא בטוח שיש לו עילה. אבל אני לא מבין גדול במשפטים. בשבילי הוא לא בדרגת אצילי. ועדיין...הוא עוד לא תבע..וגם אם יתבע בשבילי זה לא כמו לקלל אותנו או לצאת עלינו בפומבי. רחוק שנות אור מאצילי. גם ברמת המוסר שגם אם עבדו עליו עדיין הוא לא היה נשוי עם ילדים. גם ברמת החיבור למעדון וגם בתגובה אלינו לאחר מכן ועד עכשיו. לא אקלל אותו. ואפילו אשיר לו כמו ששרתי לעטר כשלא שיחק אצלנו. אם יתבע אתבאס. לא יותר מזה. לא אקלל אותו.
  4. לא בטוח שיש לו עילה. וגם אם כן...תביעה נגדית תרושש אותו לחלוטין.
  5. תל אביב בתכלס זאת העיר הכי טובה אפילו איתי שכטר מקנא בנו נורא
  6. אלופים בלשקר לעצמם. זה בכלל תרגיל ובשבת יוציאו את הגרסה המלאה ויוכיחו שעבדו עלינו.
  7. יאללה דחוף שלט פריסה. פה זה מכבי תל אביב. חובה לנצח בכל משחק. אני תורם טושים.
  8. לא בטוח שאני לא קונה. אנחנו עלולים לבוא בהיי אחרי הניצחון האחרון. יש להם הרבה כלים בהתקפה לעקוץ אותנו חופשי. ויותר חושש מזה שהם באים עם הגב לקיר ובמשחק בית. אחרי שעפו מאירופה פלוס הפסידו כמו לוזרים תואר...ירקו דם מולנו
  9. חושב כמוך. הוא מצויין והיתה הזדמנות להביא אותו. אבל הוא חייב מנהל מקצועי מעליו.
  10. הוא מאמן מעולה ומוציא המון מסגל קיים. אבל הוא חולה רכש ודיי גרוע בזה. יקח עוד אליפות אחת גג אם נמשיך להתחזק ושנה הבאה נביא מאמן. בבאר שבע לא היה לו מספיק תזרים כדי לקנות את הבינוניים שהוא אוהב בזמן כל כך קצר. אז לקח לו יותר זמן לחרבן את הסגל. בחיפה נראה שהוא מצליח לקנות אותם יותר מהר.
  11. איך בכר אוהב לחרב סגל קיים וטוב. עושה לחיפה מה שעשה לבאר שבע. סגל של אלישע+ וואקמה = סגל של בלבול + אצילי. רק שנישאר תחרותיים וגג שנה אנחנו עם סגל טוב משלהם בפער.
  12. לך תסביר לאופא "טועמה מחבל" מצד שני נהמות לשחקן שחום עור זה מקרה קל...
  13. יש מצב לפניה לאופא בעיניין? גזענות זה נושא חם שאין בו פשרות. אם חיפה תחטוף מזה ועל הדרך גם ההתאחדות תקבל בעיטה בתחת זה יכול להיות מעולה. באמת ריקבון שלא מפתיע אבל המנהלת/התאחדות כפופים לגופים קצת יותר חזקים. השאלה אם מכבי יעשו משהו בעניין... מאמין שלא. מקווה מאוד שכן.
  14. תמיד חושש ממשחק נגדם. אבל פעם ראשונה שאין לנו מה למכור בקישור ההגנתי מולם. אז גם פעם ראשונה שאנחנו לא פייבוריטים ואפילו לא שווי כוחות... מקווה שנפתח עם ייני לצד גלזר כדי קצת לאזן. מקדימה כבר מתחילה להיות איכות אז מקווה ומאמין שנגיע למצבים...רק שנצליח להבקיע אותם בצד השני יודעים טוב לנצל הזדמנויות קטינות. אז לא בונה שלא נספוג. בטח במצב ההגנה שלנו.
  15. קונה חודשיים בחוץ. מפחד שיהיה החיזוק של ינואר...או החיזוק לפליאוף בכל זאת מכבי
  16. אם כבר תימני עם עין לשחקנים... מת לקבל אותו בתור סקאוט
  17. פרה גיים ב-7 בבוקר בפרלה. 1+1 על השוקו. סוף סוף השמש בעיניים של 12-13 ולא של 7-8.
  18. מילא אצילי היה משחק. בזבוז. גם זומן והלבינו אותו עוד קצת וגם לא משחק כדי להתעייף ולקרוע רצועה.
  19. ללב נכנסססתתת.... באתי לכתוב איזה תזמורת מעצבנת...ואז התחילו לנגן כמו שצריך
  20. ככה זה חצי חצי... או כולם זרים או שלא עשינו בזה כלום. כמו עם הצערת הסגל. עשו חצי מהלך. ולא רק שעשו חצי...גם השאירו את הלא נכונים. תן לי יוזר אחד בפורום שהיה משאיר את טבח וריקן במקום את טיבי ושכטר
  21. אנשים פה מזכירים את כיאל כאילו הוא רלוונטי. אשחק גם במשחק הזה... מביא אתמול את כנען כ50-50 במקום ריקן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.