Jump to content

mtalove

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by mtalove

1. תבייש לך שלא שרקת בוז בשיר המטונף. LOL
  2. אז זה הדיון של כל מי שנשאר לראות בבית ? חבל היה מלא כרטיסים ב50 שקל
  3. משחקים תה קיצונים שרים שירים על השואה וגם חושבים שזה מגניב להתכחש למדינה אתם זונות של ערבים אנחנו מתביישים בכם בסוף היום שער 5 אנחנו נזנין אותכם אנחנו נזיין אותכם ואז נשתה לכם תדם ובכיכר העיר נתלה כל קומוניסט שבא לכאן ניקח לכם את הבנות שאוהבות להשתולל שנאנוס אותן נצעק היום המוות הפועל היום המוות הפועל זה השיר ???
  4. אני פחות מתרגש כי גם אני כמו כל היהודים עסוק במספרים והמספרים שאותי מרגשים הם : 49 נגד 46 21 נגד 13 23 נגד 16 אם אותך מרגש 10 נגד 5 במפעל שכל מטרתו היא לעשוק כסף מציבור המהמרים ואוהדי הקבוצות אז תתרגש אני התרגשתי בליגת המלואים חחחח
  5. דרבי שוקו במגרש בפ"ת לא התרגשתי ככה מאז משחק הפרידה מאבי נמני נגד נבחרת הכוכבים של נטו.
  6. אני מרוכז טרול. לך תמצא לאוהדי מכבי חולצה של זהבי מקורית מגואנגזו במחיר יותר טוב. אבל רוב הסיכויים שעדיין לא התחלת לפרנס את עצמך אז קל לך לזלזל.
  7. מה איתך אתה לא רוצה להפסיק כל היום להיות בטוויטר ובפורום השחקן ?! חייב חיים חחח
  8. מה הקשר ? לא על כל דבר אומרים אמן. וככה גם אתה בחיים שלך אבל פה אתה כן אומר אמן על הכל וזה סבבה. שאותם האוהדים אמרו שאין סיכוי שנקבל מעבר לרמת גן גם אז יצאת אליהם ?! לך תקרא מה יוסי עשה בחיפה ותבין שכן היה צריך להעביר לו את המסר שכאן אפשר לסיים את הקריירה יפה רק שלא יקפוץ מעל הפופיק ויחשוב לעצמו כי הוא השחקן כדורגל הישראלי הכי גדול באירופה אתה תגיד אמן על כל דבר שיעשה אבל תאכלס לא היה אכפת לך שהוא יקח את הספרה 15 ממיכה
  9. קניתי באלנבי 67 בחנות נעלי ספורט עלה לי 350 היא נרכשה בחנות הרשמית של גואנגזו המוכר גם הראה לי את הזיוף שאפשר לקנות באליאקספרס פשוט לא אותה רמה של חולצה. מי שרוצה קניתי אתמול נשארו שם 2L 1XL
  10. אני שמח מאוד מההחתמה של יוסי במכבי אין ספק שהוא גדול שחקני הכדורגל הישראלי (ליברפול ארסנל צלסי וכו...) אני גם שמחתי מהאפשרות לתת לשחקן ענק כזה לפרוש בכבוד לא כמו הקופים שעשו לו. אבל אתם כל כך אטומים יוסי לא רצה את הסרט ואם הקהל היה שותק שהסרט על היד שלו הוא היה חושב שהוא טעה שהוא לא רצה את הסרט אבל יוסי לא טעה הוא לא ראוי (כרגע) להיות קפטן מכבי תל אביב. יש אלפי סיבות אבל אין טעם להכנס לזה. אתם קוטלים כאן את שורקי הבוז ושרי השיר אבל גם אני שרתי אתם חייבים להבין שזה הכי לא בקטע רע ליוסי זה בקטע שיבין מי הוא ומי אנחנו ועכשיו שאנחנו בראש אחד ואגרוף אחד הכל אפשרי (בחיפה הוא בחיים לא היה מעביר את הקפטן חחח) אני מבטיח שאף אחד משורקי הבוז לא פוסל אפשרות של יוסי מניף את הצלחת בסוף העונה אבל זאת תצטרך להיות חתיכת עונה מתוקה והמשחק ביום חמישי הוא דרך טובה לפתוח אותה. ובנימה אישית וקצת מתסיסה מי ששר ליוסי להוריד את הסרט הוא גם מי שלא קיבל את גילילב ומבחינה הסטורית הם הצודקים אז תתקדמו
  11. שיר הקונטרה גרסה כמעט סופית https://www.youtube.com/watch?v=7h8cJWu_NnA תבלו
  12. חשבתי שאני טרול חזק בפורום אבל אתה מלך הטרולים
  13. לא רחמים פשוט תשתקו כבר אתם מדברים רעה ושטויות
  14. בבקשה תראו את הודיאו באתר של ערוץ הספורט ואז תגיבו על הקפטן שלכם ערן זהבי. תפסיקי לדבר רעה חוצפנים ערן פה נתן לכל אחד ממכם לחשוב שהוא ראה את אלוהים טיפת כבוד אתם לא רואים שהבן אדם עם דמעות בעיניים בנתב"ג למרות שהולך להיות מיליונר
  15. אני רוצה לנסות להבין את הספין 1- ערן זהבי גם בלי הצעה מסין היה דורש העלאה בשכר אחרי העונה הזאת ומגיע לו 2- הסוכן של זהבי הבין שרק דרך הצעה מקבוצה אחרת זהבי יכול לדרוש העלאה 3- הסוכן של זהבי מוצא קבוצת "קש" (סינים) שתראה עניין מזויף בשחקן 4- הקבוצה הסינית נותנת הצעה כספית מדהימה לערן זהבי ונחמדה למכבי תל אביב 5- הסינים ומכבי משחקים מי ממצמץ ראשון 6- הסינים ממצמצים ומצעים שמונה מליון על זהבי מכבי מקבלת את העסקה 7-מי שעשה פעם עסקים עם סינים יודע שאין להם מילה. עכשיו רק צריך לסגור את הנושא שכר של ערן במכבי אני טרול חחח נ.ב מזכיר קצת את התרגיל שנמני עשה ללוני שחזר מאתלטיקו מדריד
  16. בדיון הזה אני רוצה שרק אוהדים שחושבים שערן צריך ללכת לשחק בסין יגיבו כי תאכלס 50 מליון שקל נקי לשנתיים וחצי (הסינים משלמים את המס) זה סכום שהוא לא ירוויח בחיים ואם הוא היה אחי הייתי אומר לו ללכת על זה בכל הכוח כי גם תמיד יש את האפשרות לקבל שחרור אחרי שנה ושרוב הכסף בכיס ערן זהבי נתן לי רגעים אדירים מטורפים דברים שחלמתי אליהם בתור ילד וזכיתי לראות בתור מבוגר הבן אדם הזה נתן לי כל כך הרבה רגעי אושר ואני מפנים שמגיע לו עושר לו ולמשפחתו. אנחנו לא הסמרטוטים משער חמש אנחנו לא נקרא לו מוכר בורקסים אנחנו לא נעדיף איזה אבוטבול או טועמה לפניו הדלת שלנו תמיד פתוחה לחזרה שלו לך תיהיה מליונר זהבי ! מכבי היית לפניך ותשאר אחרייך באהבה
  17. אין לתאר. וזה אפילו בלי להזכיר את הגמר גביע. בוא נחלום על חזרה לבלומפילד אחרי השיפוץ
  18. תקשיב אייל אני לא יודע מי אתה או מה באת למכור לי\ איזה ווירוס מחכה לי בקובץ שלך אבל קח את התוכנה שלך ודחוף אותה לתחת כי היא לא יודעת שחיפה וסכנין מכור. ELO2.5 לנעול למחוק 3 2 1
  19. היה לי כיף היום לא הייתי לחוץ כמו שחשבתי שרתי צעקתי וחייכתי בלי הפסקה בזמן שאני מוקף טפשים שלחוצים מהמשחק במקום להנות מהרגע גם אם הרגע אומר שאין אליפות רביעית ברציפות. בכל הנושא שאנשים רוצים פה ארגנטינה : אני רק רוצה ששער 11 יהיה גם בשער 10 כי בשער 11 יש יותר מידי אנשים שצריכים לשבת בשער 8 אבל קנו מנוי לשער 10
  20. הנס היחידי זה רק ביתר. כל מטומטם אחר שחושב שבש לא ינצחו את חיפה וסכנין צריך ללכת להשתלת מוח כי התקשורת גמרה אליו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.