Jump to content

zauda

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by zauda

1. חחחח שאלת קיטבג ,אבל באמת לא היה לי מושג
  2. חברים הדפסת כרטיס על דף a4 זה מספיק?
  3. כן אחי, מאתמול לא נותן להמשיך אחריי בחירת המקומות
  4. חבר'ה תגידו נגמרו הכרטיסים לא מצליח להזמין?
  5. https://www.facebook.com/743126722409125/posts/2192300544158395/ פליז תעלו את המם על אייצטדיון אבי רן זה ענקקקקק
  6. ישְשששש ונשבע שלרגע שמעתי את הקהל עושה מניייייק בפתיחת חצי אחריי השני....זה היה יכול להיות אפי!!!
  7. יש למישהו מושג עם נשארו קפוצ'ונים ואם תהיה היום מכירה?
  8. כוס אמא של צ'ארלטון משכיר דירה, לא עובד כרגע וחנוק מהתחת אבל השארתי את החארות בגלל מכבי עוד חצי שעה מנתק!
  9. לא קשור אבל מי שאשדודי, יש בשוק באסטה עמוסה בעודפים של מכבי כל התלבושות אדידס שהיו ב 20 שקל לפריט, רוב המידות לילדים יש גם בגדי תחנוקות ב10 לפריט אני עם הפון לא יודע להעלות תמונה אבל מי שבאזור שווה
  10. כל מי שנתקע לו נסו להוריד פריסקופ יש שם שידורים סבבה
  11. חובה חובה שהנושא הזה יהיה בטופ אפרופו הנרקומן, בנושא שלו בגמלים יש הודעה שמאוד מטרידה אותי אחד היזורים מזהיר משלט קונטרה של הפאנטיק על כל הנושא של הנרקומן ויוזר אחר עונה לו.."אל תדאג המשטרה לא תאשר" הוא חוזר אליו בשאלה אם הוא שוטר .....והוא הוא עונה כן אז לא יודע מה היה בעבר אם תפאורות ציוד עידוד ומעורבות המשטרה באישור או הכנסה, אבל זה מדאיג
  12. שקיפות? עוד במסיבת העיתונאים הראשונה היו צריכים לשאול על החרטה שהבן זונה פצוע בברך משו מאוד מסריח אתמול פסיק וחצי ביציע העיתונות ......אם זה מכבי? עושים תוכנית "מכבי ביציע"
  13. טוב זה ענק ..... "במקביל לדיון המשפטי, הייתי מבקש מאופ״א לקבל את כל המסמכים הנדרשים מהמעבדה הבודקת ותהליך הבדיקה: - מתי עברה המעבדה ביקורת לאחרונה - האם המעבדה מאושרת לבדיקות ע״י ארגון הבריאות של האיחוד האירופי - האם הציוד במעבדה שהשתמשו בו לבדיקה הספציפית כויל כנדרש - האם עומד בכל התקנים (ISO, QA וכו׳) - האם הבודקים עברו הסמכה כנדרש - כיצד הועבר בקבוקון B לבדיקה, כולל ולידציה של מסלול השילוח מהמגרש למעבדה - האם הדוגמים במגרש מוסמכים ומאושרים לבדיקות - האם הבקבוקונים עומדים בתקנים וברגולציות הנדרשות - תנאי האיחסון של הבקבוקון, כולל אריזה ראשונית ומשנית -וכו׳ וכו׳ אם הצליחו להוציא את או גי׳ סימפסון זכאי, אין סיבה שלא יצליחו לזכות את שיר"
  14. משהו מאוד מוזר מרגיש לי... התקשורת ממש לא שואלת את השאלות שנשאלו כאן בנושא והם השאלות הכי מתבקשות ....וחיכיתי למגרש פתוח וכלום ,פרימו הערבי התחיל להגיד משו וקטעו/העבירו אותו לא מובן לי בכלל מה הולך פה *מה עם ההודעה השקרית יום יומיים לפני שהתגלתה התוצאה ששיר פצוע בברך *מה עם ההצהרה ששיר נמצא חשוד ובודקים אולי זה מהמסגרות האחרות (נבחרת) שכנראה הם כבר ידעו מה החומר ואין סיכוי שזה משם והיום היד הרכה בסיקור של שחקן כדורגל מקצוען שהשתמש בחומר אסור. לא יודע מוזר ומוזר לי מאוד
  15. אחלה קבוצה אחלה משחק.... למרות כל העומס, בתוצאה אכזבה/כישלון...
  16. לוזר מי הביא אותך....אחלה קבוצה למרות התוצאה
  17. בדיוק!.....אייך לא שמים לב לספירה אחורה של הקהל של נתניה ואזזז בדיוק ב-1.... אצילי בום לחיבור
  18. נשבע התחברתי רק בשביל זה תנעלו את הנושא לעזאזל !
  19. https://m.facebook.com/groups/6280548379?view=permalink&id=10154643044253380 סויר או מישו שיש לו דיבור עם ההנהלה לטיפולכם שלוש חברה שפורסמו את המנוי למכירה
  20. רק היום רק היום שלוש אבוקות בעשר !!! יששששששששששששששששששששששש חחחח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.