Jump to content

true yellow

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by true yellow

1. אין בעיה בטדי לקנות נוער. אף פעם לא בודקים
  2. יש הערכה מתי יהיה משחק הבית מול חיפה? שבת/ראשון/שני?
  3. לצערי לא אוכל להגיע (חתונה של חבר). אם מישהו רוצה לקבל הזדמנות לקנות 2 כרטיסים עם המנויים שלי במכירה המוקדמת (ולאפשר לי לקבל ניקוד חוץ) מוזמנים ליצור קשר.
  4. מהמסיבת עיתונאים היום: הרוטציה: “אני תמיד רוצה להרכיב את ה-11 הכי טובים באותו רגע נתון. אם וידאר קיארטנסון יחלים ויהיה כשיר לשבת, הוא ישחק. אני עדיין לא יודע. בני יהודה ומכבי פתח תקווה שונות, גם אני שונה ממי שהייתי אתמול. עבדנו לאורך השבוע ועדיין עלינו להשתפר. חשוב לנו לשחק לפי הפילוסופיה שלנו”.
  5. כתבה מוואלה השוער הסרבי של מכבי תל אביב, פרדראג ראיקוביץ' בן ה-21, נמצא בישראל כבר שנה וחצי. הוא הגיע לצהובים בקול תרועה רמה, ומאז משמש כשוער הראשון של הקבוצה. ראיקוביץ', אשר נחשב לאחד השוערים הכי מבטיחים בעולם כיום, כבר הביע בעבר את רצונו להתקדם ולאחת הליגות הגדולות באירופה, כשגם היום (חמישי) הוא עשה זאת בראיון שהעניק לאחד האתרים הגדולים בסרביה. "אני חושב שיוני יהיה הזמן האידיאלי בשבילי לעזוב", אמר ראיקוביץ'. "נראה לי שזה יהיה הזמן המתאים ביותר לשנות אווירה ולהתקדם. אני נהנה בישראל מאוד. טוב לי. אנחנו נאבקים על התואר ואני משחק באופן קבוע בליגה. גם באירופה הייתי השוער הראשון במועדון כל כך גדול כמו מכבי תל אביב". ראיקוביץ' נשאל על הניצחון של קבוצתו על הפועל באר שבע: "הצלחנו לצמק את ההפרש ממנה לחמש נקודות. יש לנו עוד שני מפגשים מולה מכיוון שבישראל נהוגה שיטת פלייאוף. לשמחתי, לא הייתה לי כמעט עבודה במשחק מולה. לא אשקר ואגיד שכיכבתי".
  6. מכבי תל אביב תצא למשחק חוץ במסגרת המחזור ה-16 של ליגת העל נגד בית"ר ירושלים, וזה הזמן שלכם לדחוף את הקבוצה גם בטדי! המשחק יתקיים ביום ב', ה-02/01 בשעה 21:00 באיצטדיון 'טדי' בירושלים. אוהדי מכבי תל אביב יישבו ביציע הדרומי בשערים 1, 2, 3. ניתן לרכוש כרטיסים גם בתא כבוד כולל אירוח קל וחניה. מכירת הכרטיסים תתקיים דרך משרד הכרטיסים 'לאן' ופתוחה לרכישה כבר מעכשיו. המכירה תתקיים בדלפק לאן ברחוב דיזנגוף 101 ת"א, במענה הטלפוני 8780* ובאתר האינטרנט של 'לאן'. שימו לב תתאפשר הדפסה ביתית של הכרטיסים. קופת אוהדי מכבי ת"א בחניה – בשטח היציע הדרומי. מומלץ לאסוף את הכרטיסים מראש על מנת להימנע מעומס בקופות ביום המשחק. ניתן לאסוף את הכרטיסים בקופות "לאן" רח' דיזנגוף 101 ת"א: בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00 וביום ו' בין השעות 09:00-13:30. איסוף בקופות ביום המשחק: החל מהשעה 12:00 בקופה המערבית. סגירת הקופות – 45 דקות לאחר תחילת המשחק. ביום המשחק לא תותר חניה במגרשי החנייה באצטדיון ובתחומי האצטדיון. אוהדי מכבי תל אביב יוכלו לחנות בחניון גן החיות התנכ"י. לטובת האוהדים יעמדו שאטלים אשר ייקחו אותם ממגרש החנייה ויחזירו אותם בסיום המשחק. מחירי כרטיסים מחיר כרטיסים בהזמנה טלפונית/אינטרנט: מבוגר – 104 ₪ נער/חייל/אשה – 54.5 ₪ תא כבוד (לא כולל כיבוד לא כולל וחניה) – 280 ₪ תא פלטיניום (כולל כיבוד קל לא כולל וחניה) – 445 ₪ מחיר כרטיס בדלפק "לאן" רחוב דיזנגוף 101 ת"א מבוגר – 99 ₪ נער/חייל/אשה – 49.5 ₪ תא כבוד (לא כולל כיבוד לא כולל וחניה) – 275 ₪ תא פלטיניום (כולל כיבוד קל לא כולל וחניה) – 440 ₪ מחיר כרטיס בקופות ביום המשחק (במידה ויישארו כרטיסים) מבוגר – 90 ₪ נער/חייל/אשה – 45 ₪ תא כבוד (לא כולל כיבוד לא כולל וחניה) – 250 ₪ תא פלטיניום (כולל כיבוד קל לא כולל וחניה) – 400 ₪
  7. שכחת לשלב במשפט שלך ****, זונה ולא אוהד מכבי. יש מצב שאחיך הקטן כותב עכשיו במקומך?
  8. אנשים שאני מכיר (ושמשיגים כרטיס לכל המשחקים שצריך הגרלה כדי לקנות) וסומך עליהם אמרו לי שיש להם גם למשחק הזה. יכול להיות שהביטוי שלי "כרטיס ביד" היה שגוי אבל הכוונה הייתה שהובטח להם כבר כרטיס
  9. 60 דקות חתכת את הזין. זוז!
  10. על אותו משקל אנא תחשוף את הבנאדם שדיברת איתו מלאן כולל צילום מסך של השיחת ווטסאפ בלי טשטוש של המספר. אני בדרך כלל מחבב אותך ואת מה שאתה כותב אבל כנראה שעליתי פה על נקודה רגישה, גם בנוגע למקורבים שמקבלים כרטיסים וגם לגבי העיסוק של אמא שלך. ולפני שתתחיל, אני אוהד מכבי עוד לפני שנולדת והרבה לפניך (ולפי רמת העצבים שלך- זה לא בריא נשמה- גם הרבה אחריך) במגרשים.
  11. לא ידעתי שאני צריך עמוד בלו"ז שלך. אני לא מתכוון לחשוף את המקורות שלי ולשרוף את י שכן קיבל כרטיס. בסך הכל באתי להעלות פה סוגיה. ולגבי סעיף 3, בתור מי שמדבר כל כך הרבה על אנשים שאמא שלהם זונה כנראה שיש לך משהו מבית בנושא הזה. תנחומי
  12. אם מישהו מכיר איזה כתב ספורט נראה לי זה חומר מתאים לאייטם. "שחיתות במכבי/לאן. כרטיסים רק למקורבים"
  13. חיובי. לא קשורים. רק מקומבנים עם האנשים הנכונים בלאן
  14. מה שהולך שם זה בזיון אני מכיר באופן אישי 4 אנשים שיש להם כבר כרטיס ביד למשחק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.