Jump to content

Macc Abi

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Macc Abi

1. נשגבת מבינתי ההתנהלות בחלון הזה . אחרי אובדן אליפות, שחרור מוקדם של שחקנים מוגבלים משהו כמו פשיץ ובלקמן או כאלו שאחרי השיא כמו שכטר וטיבי למרות היותם נדבכים חשובים למועדון, הייתי משוכנע שסוף סוף למדנו מטעויות עבר ואנחנו באים בפול טיים להחזיר את הצלחת עם מסע רכש מתוגבר, תחליפים איכותיים יותר ובשלב מוקדם ביחס אלינו. בינתיים צרצרים. הסגל שלנו ברמה של מקום 3. מפחד שנאכל כאפה ביום ראשון. אולי עדיף בעצם.. כבר לא יודע..
  2. היינו כל כך רחוקים, 8 -11 נקודות הפרש.. נראינו זוועה.. כל משחק סופגים.. כמעט שאיבדתי תקווה לעונה הזו, ופתאום אנחנו שם בכל הכוח. אם מחר מנצחים נשבע שאני בוכה מהתרגשות.
  3. אין מצב שיורידו להם נקודות על זה אה
  4. אולי אני אטעה אבל מרגיש לי שהוא לא יצליח שם, בטח לא כמו כשהוא היה אצלינו. יש ביקום קארמה , על כל הסיפור הזה מרחפת קארמה רעה ואני לא רואה איך זה מצליח להתרומם יותר מדי..
  5. סאמק מה הלך הגראלדש ? ידעתי שפתחו פה מוקדם מדי. לא צועקים יש לפני הגול מבוא אחד על אחד. סאמק.
  6. חוגג קפץ מעל הפופיק וכרגע הוא בבור מטורף ובמצב מסוכן. הוא חייב תזרים של מזומנים והוא יעשה הכל כי הוא מתעסק עם אנשים מאוד מפוקפקים בלשון המעטה. הוא יעשה רעש אדיר כדי שיאשרו לו את העסקה כי זה בנפשו. בואו ונראה שוב עד כמה מדובר באנשים נלוזים שם בהתאחדות לכדורגל..
  7. זה לא בהכרח מוריד מדוניס, הוא לא ליטו וגם לא שוטא, הוא עשה דברים יפים בקריירה כמאמן, אולי הגיע אלינו עם הרזומה הכי מרשים. הסיפור כאן שלא כל מאמן מתאים לאמן את השחקן הישראלי. זה בסדר וזה מובן , אבל, מבחינתי זו שוב אצבע מאשימה כלפי מי שאמור למנות אותו , כי הגורם הזה היה אמור להבין מעצם היכרותו את המערכת ואת חומר השחקנים שזה לא יהיה שידוך מוצלח . מבחינתי זה שדוניס יפוטר או יעזוב ואני משלים עם זה שזה הולך לקרות, אבל זה לא פתרון. חייבים מנהל מקצועי או דמות סמכותית מקצועית אחרת שתעשה שוב סדר במועדון, ויפה שעה אחת קודם.
  8. אני לא בטוח שזה בקטע כזה של לבחון את המאמן. לכל מאמן יש את השיטה והדרך שלו. יש מצב שהוא בא בכלל כדי לשים עין דווקא השחקנים, שאחרי תקופת הרס"ר איביץ', קצת "פרקו עול" . ראינו אותם לא מחוייבים מספיק, לא רוצים מספיק. כנראה בהנהלה הבינו שצריך יד קשה בדמות מנהל מקצועי עם השחקנים האלו כי לא כל מאמן הוא איביץ', אז וואן לייבן הוקפץ. אגב איביץ' , בווטפורד זה דווקא לא הלך לו כי למרות תוצאות יחסית טובות, כנראה שההתנהגות הזו של המשטר הצבאי לא עובדת מול כוכבים קצת יותר גדולים..
  9. לצד פריצות יפות בהתקפה אלחמיד עושה חורים קשים בהגנה . הוא משחק בסלטיק בעיקר כמגן, בפעמים ששיחק בלם שיצא לי לראות זה היה רע, בזכותו הם גם עפו מהצ'מפיונס השנה. אם כבר הייתי חושב מחוץ לקופסא ומנסה לבדוק על אבו חנא הבלם אם עוד לא איחרנו את הרכבת. צעיר, חזק, מהיר, שמאלי ברגל ויכול גם לשחק מגן . פייר לא ראיתי אותו משחק חוץ מהנבחרת, אבל הוא שחקן הרכב בקבוצה שלו , ולקבל זימון לנבחרת בגיל 22 ובלי יותר מדי הייפ מסביב זה לא סתם. אלחמיד זה רמי גרשון אול אובר אגיין..
  10. חחחח אתה לא רציני נו. הם נצחו את ריאל מדריד ! פעמיים !!! הם הגיעו כל הדרך לחצי גמר אירופית שנה שעברה ועפו רק מול אינטר. זה לא כוחות . ולא באמת יגיע חיזוק, כולנו יודעים..
  11. הכי חרא שיכולנו לקבל איזה זין
  12. שחקנים ישראלים זה בעיה. אני לא משוכנע שדוניס כזה לא טוב, להיפך אני חושב שהוא מאמן די טוב אבל האופי של השחקן הישראלי פשוט לא מתאים לכל מאמן. אני לא רואה איך הוא שורד כאן עד הקיץ . כנראה שאם נעלה שלב בחמישי זה יגמור את הסיפור לטובתו ,אבל אליפות קשה לי לראות אותו לוקח.
  13. מהלך תמוה מאוד ומריח פישי , בטח כשחוגג מעורב. הרי להרוויח מהכדורגל פה הוא לא ירוויח. מופע יח"צ עוד מובן, אבל האם שווה לו ? ימים יגידו.
  14. לצערי זה לא תלוי בנו. ראינו במשחק הקודם שהיינו שם רק כדי לשמש תפאורה ובקושי נגענו בכדור. הזכיר לי את המשחקים שלנו בליגת האלופות. ויאריאל הזאת היא לגמרי קבוצה ברמה של ליגת האלופות, ובאמת שנצטרך נס כדי לצאת מהמשחק היום עם נקודה.
  15. לא מבין את כל הבלבולי מוח . ניצחנו, 3 נקודות , זה מה שחשוב, זהו. הלאה למשחק הבא. יש הרבה על מה לעבוד, אבל תמיד עדיף לתקן אחרי נצחונות..
  16. עד עכשיו היו נסיבות מקלות. קורונה, הכנה רעועה, הגעה מאוחרת של שחקנים, משחקים באירופה. זהו, היום נגמרו ימי החסד. עכשיו הוא יודע מי המתמודדת שלו הישירה לאליפות. עכשיו הוא כבר צריך להבין עם מה ומי יש לו עסק כאן בליגה. עד המשחק מול ביתר אני רוצה רצף של נצחונות בליגה, אין יותר תירוצים.
  17. בניגוד לחצי עשור האחרון, יש לחיפה מאמן.
  18. הייתי מנסה להביא לעונה את סקאריונה. שחקן חופשי, שכר מאוד נמוך ביחס למה שקיבל בעבר ואנחנו יודעים שמדובר בשחקן עם איכויות . 10 קלאסי כמחליף לדן ביטון.
  19. אין סיכוי . לפחות שבועיים אימונים לכל הקבוצות עד שיתחילו משחקים רשמיים. לא צופה חזרה לפני נובמבר.
  20. לא רציתי לדבר לפני שהוא חותם אבל מדובר באישיות. אני זוכר אותו מלה ליגה, הכי דומיננטי שם בהגנה. הוא דמות, אופי חזק, קפטן וכמובן סופר מקצועי, בטח ביחס אלינו מדובר בשדרוג. שיהיה רק בהצלחה .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.