Jump to content

yechielgo

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by yechielgo

1. חושב על לקנות mi9t pro ב1500 שקל (יודע שאפשר להביא מחול ביותר זול אבל אין עצבים לחכות)... מישהו ממליץ על פלאפון אחר במחיר הזה?
  2. יש לאקי פאטצ׳ר אבל לא תמיד הוא עובד
  3. חחח השתי דקות הראשונות דווקא העלה חיוך... כל שתי דקות מרגיש לי כמו עונה חדשה בסדרה של נטפליקס...
  4. https://m.gearbest.com/headsets/pp_009659812749.html?vip=15888887&gclid=CjwKCAiAnsnjBRB6EiwATkM1XmgUahatED2mXT5LHWy5_yVgO8RmzwojDHXWiWWDRQrZIY7s3h9nBBoCCCEQAvD_BwE מדובר על האוזניות האלה? עוד שאלה אם מישהו רואה את זה בשעה הקרובה... עדיף וואוי הונור 8 או הפוקופון?
  5. יש למישהו לינק לשידור אמריקאי לאלה שעושים משמרת לילה?
  6. יאללה תודה לכם... נלך נקנה... בינתיים נשתמש בספק של הסטרימר הישן
  7. יש לך שמץ איך זה נקרא? או שפשוט מתאם לפלאג אמריקאי?
  8. בשעה טובה סוף סוף הגיע הסטרימר החדש מגיר-ביסט... הבעיה שהזמנתי את הגרסא הבינלאומית עם פלאג אירופאי ובמקום קיבלתי את הפלאג האמריקאי (השני יציאות שטוחות)... יש למישהו מושג מה לעשות? או איפה אפשר למצוא תחליף?
  9. לא יודע אם זה קשור לפה או לנושא ציטוטים אבל זה אחד השירשורי טוויטר הכי מצחיקים שראיתי... https://twitter.com/mshigane17/status/1070023002228711432?s=19
  10. אז חבר יקר מאוד צריך להתחדש בטאבלט ומדפסת ואין לי כוחות לחפש בפורומים ולהשוואות ובסוף להציע לו מכשיר שאני לא באמת יודע אם הוא טוב... אז פונה ללב שלכם באמת... אם יש לכם המלצות לטאבלט עם איכות מצלמה טובה עד מצויינת שניתן להשתמש בו לצרכי עבודה (לא חייב מכשירי דגל מהשנה גם שנים קודמות זה טוב) עד 1600 שקל עם חריגות קלות... ועל הדרך גם מדפסת איכותית להדפסת עבודות רק שלא תפשוט את רגלו בקניית צבע כל יומיים...
  11. פייר ניסיתי הרבה דרכים לאנדרואיד עם ענן וגיבוי וכלום לא עבד.... חוץ מידני לעשות גיבוי על המכשיר להעביר את הקובץ לכרטיס זכרון להעביר את הכרטיס זכרון למכשיר החדש ושם ידני להחליף את הקובץ בגיבוי (כמובן שלא חייב כרטיס זכרון ואפשר דרך המחשב) לא בטוח אם זה עובד גם באייפון
  12. חבר'ה הקוון של המשחק יושב מולי ברכבת... שוקל לבקש ממנו שלא יתייחס לנבדלים של טל מוח
  13. שמישהו יעתיק לפה את הכתבה כבר... כאילו בבקשה וזה...
  14. המנהלת אבל לוקח להם מלא זמן להעלות
  15. yechielgo

Ps4

אני דרך הוואייפי אבל הוא די קרוב לראוטר...לגבי סרטים בפלייסטיישן דרך הplex אפשר לראות עם כתוביות בעברית גם על מכשיר סיני...
  16. Rarbg.to אחלה טראקר ציבורי בעיקר לסרטים וסדרות אבל גם יש משחקים וכו... רוב התוכן עולה בhd ובלוריי בנוסף לאיכות הרגילה... הבאסה היחידה שאורך חיים של פרק הוא לא ארוך אז סדרה עם 3 עונות בדרך כלל את העונה הראשונה אתה תמצא עם ממש קצת משתפים...
  17. עד כמה שאני יודע במעמד הר סיני עם ישראל שמעו את קול השם... עשרת הדיברות בכלליותם... ואז כשחזר ואמר את הדיברות בפרטות... אחרי שני דיברות הם ביקשו ממשה שהוא יהיה שליח לשאר הדברות.
  18. משחקים שאשכרה נהנתי לשחק בהם גם חודש אחרי שקניתי אותם רק הgta וjust cause השאר די ממצים את עצמם מהר.... אבל גם הgta זה בגלל הרשת אז אם אין לך + אז לא כדאי...
  19. העונה עם הpc הייתה קצת שונה... עם קשר בין פרק לפרק וואללה אני אהבתי אבל היו כאלה שפחות אהבו...
  20. Rarbg.to אם אני לא טועה זאת הסיומת העכשווית... יהיו לך את רוב הפרקים החדשים של כל הסדרות והסרטים... רובם גם בhd פרקים ישנים יותר יהיה קשה למצוא עם מספר נורמלי של משתפים.נ.ב. הורדות טורנט כמובן.
  21. טוב.. מצאתי מחשב... דבר ראשון, כשאני אומר שבוחרים שחור/גיי/ או דברים כאלה דווקא בגלל שהם ככה.. לא דיברתי בקטע של השחקנים עצמם... הכוונה שלי הייתה לדמויות שהם נבחרים אליהם... וגם לא דיברתי על להוסיף דמות דיברתי על לקחת דמות שקיימת כבר 30-40 -50 שנה ומחליט עכשיו לבחור בשחקן שחור בדווקא כדי לשנות את הדמות זה לדחוף פוליטיקלי קורקט בכל הכח...כשאתה לוקח דמות והופך אותה להומו/לסבית/אישה רק בשביל לרצות את כל הפוסט פמיניסטיות והציבור הליברל-נאטס של אמריקה, או כדי לחנך את שאר הציבור למה נכון או לא...אז אנשים יתחילו להתעצבן.... קח לדוגמא את ארבעת המופלאים או קפטן אמריקה דמויות שקיימות כבר יותר מחמישים שנה... החלטה לקחת בדווקא שחקן שחור לשחק את אחד הדמויות מהסיבה הפשוטה שהוא שחור (ואל תשחק אותה שזה בגלל שהוא היה השחקן הכי טוב לתפקיד כי זה בולשיט... לסרטים כאלה לא בוחרים מי שמתאים לתפקיד מבחינת איכות אלא מבחינת כסף בלבד וshock value). אז אנשים יתחילו להתעצבן מהבחינה הפשוטה שאנשים בחברה שלהם החליטו שהם יודעים יותר טוב מכולם ומשנים להם את הילדות ואת הערכים תוך כדי שהם מורידים ומנמיכים את התרבות שלהם. יש המון דוגמאות לדברים האלה בסרטים הוליוודים ולא דווקא לעניין גזע והנושא הנשי... אבל כן בזמן האחרון הוליווד משמש כחינוך מחדש... (חפש איפה שהוא בדפים הקודמים את הביקורת שלי לזוטופיה אולי שם אני מסביר את עצמי יותר טוב על הנושא). disclaimer: אין לי כלום נגד אנשים עם צבע עור כהה או אנשים שהם נשים....
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.