Jump to content

צהובון מקומי

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by צהובון מקומי

1. באיזשהו שלב המחאה עברה להתעסק בלמי יש זין הכי גדול. הרבה זמן לא הייתה מחאה. התגעגעתי
  2. שער 11 השער עם הכי הרבה קרחות והשער הכי לא צהוב באיצטדיון מה זה אומר?
  3. אם לפני 20 שנה הייתי אומר לך שאבי נימני היה מפרשן לך את המשחקים לא היית מרוצה?
  4. מישהו לידי אמר שצריך לפטר את איביץ'. לפעמים אני באמת לא מבין איך אנשים כאלה מצליחים לנשום בכוחות עצמם
  5. מוכר כרטיס מיותר למזרחי תחתון באמצע. מחיר עלות כמובן
  6. יש מנוי ! ולא קיבלתי את ה5% הנחה וגם כרטיס לקלוז קניתי לפני שעשיתי Forever. כבר אני צריך להתחיל לרדוף אחרי מכבי וזיכויים.
  7. התערבתי עם חברים מהעבודה שעוברים את מכבי חיפה בכמות מנויים. כמה הם מכרו אתם יודעים?
  8. מה הסיכוי להחליף ביתיות בתחילת העונה ועד שיהיה מוכן נשחק רק בחוץ? ככה לא תהיה פגיעה בקבוצה ובמנויים
  9. מה רוצים פה מפיבן? הוא ממש אחלה עד עכשיו חוץ מהגול בטרנר. מעדיף אותו על טיבי ביי פאר
  10. למה יונתן כהן לא בסגל :/? קצת מבאס וזה עוד לפני שהגיע החלוץ החדש
  11. למה שלא יגיע ? אם נוצרה סיטואציה שהוא השחקן מטרה שמכבי תל אביב צריכה למה שלא יבוא?
  12. רק אני חושב שדיה סבע זה הבול הכי ענק למשבצת הזאת של הfalse 9?? שום חלוץ קלאסי לא מתאים לשחק עם עטר ואצילי. פשוט לא יקבל כדורים. היחידים שנראים לי מתאימים זה זהבי ודיה סבע
  13. היה נפלא. היה צריך לחפות על החולשה של גולסה. עשה עבודה של 2 היום.
  14. ייני היה אחלה. עשה בדיוק מה שמצפים ממנו כבלים שלישי. כיונתן כהן יצא עבר לשחק מגן שמאלי ושם כבר לא בא לידי ביטוי
  15. ברור שלא יעשו עם זה כלום. אין פה באמת ספורט. תראו מי הבעלים בליגה הזאת ואיך הם מתנהלים
  16. כואב הלב עליו. מקווה שזה לא יגרום לו לרצות לעזוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.