Jump to content

Hararihr

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by Hararihr

1. ממש ככה. אני כבר חיכית בציפייה לדקה ה-16 שדוידזאדה ישלח כדור ארוך, עופרי ארד יפספס, זה ינחת ברגל של פריצה והוא מול פלאניץ יגלגל לפינה השמאלית של ג׳וש כהן ובום - 2-0! למזלנו זה לא קרה, כי אז אצילי השרמוטה היה מבשל שני גולים לאחרי עבירה על דן ביטון בתוך הרחבה. במקום זה פריצה שם את הגול בדקה 61 וכמו תמיד הכנסנו להם יפה את הבולבול לתוך הפה. ״נהרוס לכם את העיר הלילה״, עלק. אלופה של הזין שלי. חייב לציין לטובה את הקהל שלנו שישיב לאצילי על הצוואר, לא עזב אותו לרגע, אהבתי את השירה ״אצילי מזיין קטינות״, צריך להשתמש בזה יותר ולהוסיף את השיר ״פדופיל״ על הלחן של ״מהמר״. הבן זונה אמנם איש הברזל מאז שחתם שם אבל מנטלית הוא ילדה עם קוקיות, מול האקסיות שלו הוא מחרבן במכנסיים, בעיקר כשזה מול קהל עוין. ויא ראבי איזה עוין היה הקהל שלנו אליו אתמול, יותר עוין מכפי שהיינו ב-2-2. פיקנטריה: ברדיו חיפה באפטר גיים עלה אוהד מכבי מוכר שלנו (לא זוכר את שמו) וניסן קניאס היצור הזה (שחושב שהמילה אימפריה נולדה כשמכבי חיפה זכתה באליפות ב-84׳) שאל אותו ״אני לא מבין, בוא תסביר לי מה אוהדי מכבי תל-אביב רוצים מעומר אצילי, למה הם מקללים אותו? המועדון זרק אותו, גמר לו את הקריירה מה ציפיתם שיילך לעבוד בקונדיטוריה?״. הוא לא ענה לו כמו שצריך אז אני אגיד מה היה צריך לענות לו - לא, לא ציפינו שילך לעבוד בקונדיטוריה וגם על הזין שהלך לחיפה. פשוט לא ציפינו שהשרמוטה הקטנה הזה יהפוך את כל הבנות של הקהל שרק חיזק אותו בתקופה הכי קשה שלו בחיים לזונות עם תעודות. אותו קהל שתמך בו שהוא זיין ילדה בת 15 כשיש לו אישה בהריון שמגדלת לו את הילד שלו בבית. שחקן שגדל במועדון והמועדון הזה עשה אותו לשחקן שהוא היום. הוא חייב לאיביץ׳ את הקריירה שלו. זה הכל. אם הטמטום היה גובה האנטנות של רדיו חיפה היו נוגעות בשמיים.
  2. כל ה-״אצילי מת״ לא אפקטיבי בכלל. צריך לשיר לו ״פדופיל״ (על הלחן של מהמר) בכל פעם כשהוא בא להרים קרן ליד שער 11. גם השיר הבא בא בחשבון: ״כל הקטינות שברחוב תחזיקו ת׳תחתון קרוב תסגרו את הרגליים תהיו ערניות כי עומר מזין קטינות עומר מזיין קטינות עומר מזיין קטינות עומר מזיין, עומר מזיין עומר מזיין קטינות!״. צריך לשבת לו על הצוואר כמו שאוהדי חיפה ישבו על עטר בזמנו. רק ככה נצליח להוציא אותו מאיזון.
  3. אם הדבר הזה קורה, הקיץ הזה יזכר כקיץ הגרוע ביותר בעידן מיץ׳ גולדהאר. איך גויאגון נכנס כהעברה קבועה, איך בר כהן, שחקן בית עם פוטנציאל מעולה, נכנס כהעברה קבועה? ואיך על שניהם מוספים מעל חצי מיליון דולר?!?!! קניקובסקי שחקן מעולה, אבל זה לא המחיר שהוא שווה, עם כל הכבוד! אם זו העסקה שתצא בסוף לפועל, ברק יצחקי יאבד את מעט הקרדיט שעוד אנחנו הקהל נתנו לו. הרי את קניקובסקי איבדנו כי וויתרנו עליו ועכשיו אנחנו משלמים ביוקר, למה שיקרה עם שני השחקנים האלו עוד פעם? פשוט חוזרים על טעויות, לא יאומן.
  4. שרק יתנו לדן ביטון ופריצה כמה דקות בשביל שיתחילו להיכנס לעניינים. אנחנו לא אמורים להסתבך מול הקבוצה הזו ובטח לא עם התוצאה שהשגנו בחוץ.
  5. לגבי הציטוט על מה שאמר יענקל’ה שחר על מכבי - אתם לא מבינים כמה זה מעצבן אותי. יא בן של זונה, אתה מכביסט בדם שלך והיום היית זורק את מכבי חיפה לאלי טביב בשביל להיות בעלים של 10% ממכבי. שנים שהתקשורת מלקקת לו, עושה אותו עם תדמית של ניהול אירופאי ומקצועני הכי טוב בארץ. אז אחרי עשור שמכבי הראת לו מה זה באמת ניהול אירופאי ומקצועני, במהלך של הבאת אצילי לחיפה הוא הוכיח כמה הוא צבוע וכמה הוא עסקן שמעורבב בכל הסחלה של הכדורגל הישראלי (ואם זה לא מספיק, תראו מה קרה בחצי גמר הגביע מולם ששיחקנו למרות שטילים עפו פה מעל חצי מדינה. כי כשזה טוב לנשיא, אז עושים מאמץ לשחק). מכבי שמה פה סטנדרט שאף מועדון לא שם לפניה ולא ישים גם אחריה. אל דאגה, היום אנחנו משלמים על זה מקצועית, אבל הגלגל יתהפך ועוד נשתה להם ת׳דם עם קשית בצורה יותר כואבת ממה שעשינו להם בעשור האחרון. אני רק מקווה שיגיע רכש בחלונות הקרובים שתעמיד קבוצה לא פחות טובה מחיפה לקראת השנים הבאות. נ.ב. - מכבי חיפה אימפריה של הזין שלי.
  6. אני עדיין חושב שההחלטה לזרוק את אצילי ומיכה הייתה טעות ואם לא הזריקה שלהם היום אנחנו עם אליפות שלישית רצופה עם סיכוי גבוה לרביעית. יחד עם זאת, למרות האובדן המקצועי, למרות שחיפה עכשיו חוגגים, למרות שהתקשורת כיף לה עכשיו שמכבי נדפקת מזה, דבר אחד חיובי יצא מכל הסיפור הזה - מכבי חשפה את הכדורגל הישראלי ואת מי שמנהל אותו שה-״המלך הוא עירום״. מכבי עשתה מעשה הכי מוסרי, אצילי (המילה המקורית ולא הבן של זונה הזה) והערכי ביותר ואמרה ״לא אצלנו, לא בערכים שלנו, שחקן שבגד באשתו ושכב עם ילדה קטינה, לא יהיה חלק ממכבי. נקודה״. מכבי נתנה כאן אמירה, במקום שהתקשורת, השחקנים, הקבוצות וכולם ביחד ישלבו ידיים עם המסר הזה ויתנו לו חיזוק, עשו בדיוק את ההיפך. חיפפו, כמו בתרבות הישראלית, בקטנה, זה לא פלילי, לא משפטי וכן הלאה. כי כאשר זה משרת את האינטרס - פגיעה במכבי, הכל הולך וזה בסדר גמור. אוהדי חיפה - הכי צבועים, פאתטיים ומטומטמים שקיימים. כשהתפוצצה הפרשה ידעו יפה מאוד לקלל אותו, כשקילל אותם ״חיזבאללה״ ידוע יפה לקלל את ה-״גרמני״ הזה כי הוא צהוב. רק נזרק ממכבי, חתם בחיפה והוא הגיבור הירוק שלהם. זה מצחיק אותי, כי תכלס? עומר אצילי צהוב ומכביסט בנשמה שלו, הבנאדם גדל פה, הוא חתם במכבי גם אחרי שקיבל הצעות עם הרבה מאוד כסף בחיפה וב״ש. אני בטוח שגם היום אם גולדהאר יורק לכיוון שלו הוא חוזר על ארבע. בסוף, מכבי חיפה תעיף אותו כשהוא יירד בכושר כי מכבי חיפה הרי יודעת איך לזרוק שחקנים שעשו אצלה קריירה, ראו ערך יוסי בניון, טאלב טוואטחה, יניב קטן, קבוצות מנודים וכן הלאה. את שלו הוא עוד יקבל. מכבי ובעיקר גולדהאר חשפו כאן שהכדורגל רקוב מהיסוד, דבר שהיה ידוע, אבל עכשיו נראה לעיני כל. פלא שזימנו אותו לנבחרת? הבנאדם צריך 3 פעמים להתנצל ולכתוב נוסח סליחה ולחשוב עוד כמה פעמים אם לפרסם אותו, כולם מבינים שזה חרטא ולא באמת התנצלות. כמו שכתב כאן מישהו מעליי, גולדהאר רץ למרחקים ארוכים, יגיע היום שבו הגלגל יתהפך בחזרה והקארמה תכה בכל השונאים שלנו. מכבי זה המועדון החזק ביותר בארץ, היציב ביותר והמקצועי ביותר. כל עוד גולדהאר פה, הגלגל יחזור להתהפך, אנחנו עוד נרקוד לחיפה ולתקשורת על הדם כמו שעשינו בעשור האחרון. תהיו אופטימיים חברים, ובינתיים, ניקח הפסקה ממשחקי הנבחרת כל עוד הפדופיל שם.
  7. אצל ג׳ורדי בחיים לא היה עובר חלק הזריקה של מיכה ואצילי, מעבר לשחרור פאקינג 8 שחקני מפתח בשנה אחת. צחוק צחוק. בדיוק לפני שנה, יולי 2020, ניצחנו בדרבי את הפועל 3-0 וזכינו באליפות כששכטר קופץ על איביץ’ כמו שערן לוי קופץ על שווארמה. לא האמנתי שתוך שנה מקבוצה אלופה ששוחטת את הליגה עם סגל שצריך לשלוט אבסולוטית בליגה ל-3-4 שנים קדימה, נגיע לסגל שיש לנו עכשיו שגם חיפה ובאר-שבע עם סגל עדיף על שלנו כמעט בכל עמדה, בלי אצילי, בלי מיכה, בלי שכטר, בלי טיבי, בלי אמאדור ובלי דור פרץ. מדהים. ג׳ורדי היה שורף את קרית שלום בעצבים רק מהמחשבה על מצב כזה.
  8. שחקן מעולה, תנועה ללא כדור פשוט מעולה, סיומת טובה, משקיען, רץ ומטריד הגנות בצורה מאוד טובה והכי חשוב - רוצה להוכיח לעצמו לכולנו שהוא שווה את המקום בהרכב. אני מתחיל לאהוב אותו, והיום צרחתי את השם שלו ביחד עם סידי. לגבי זה שהוא ערבי - על הזין! כל עוד הוא שחקן טוב שנותן את התפוקה שאנחנו רוצים וכובש עבור מכבי ומשמח אותנו האוהדים, אני מבסוט עליו. מבחינתי מכבי זה המקום היחידי שאין לי שום עניין להכניס בו פוליטיקה וכל בושליט כזה או אחר. ואם כבר שיר, יש שיר שיושב על השם שלו כמו כפפה על יד - מכירים דורון מירן? ככה זה הולך: ״אם במרום האיר לכם כוכב אז תשירו יא חלאילה ועכשיו יא חליאלה, יא חליאלה איזה קצב יא חלאילה יא חלאילה זה מהלב יא חלאילה אותך אוהב!״
  9. הבוגד ובועל קטינות הזה שחקן גדול, זה היה ידוע עוד כששיחק אצלנו. אבל די, הוא כבר היסטוריה ולא מעניין בשיט. הגאורגים מביכים את ההגנה שלהם פעם אחר פעם, שימו לב. חיפה מוכיחה שחוץ מהבועל קטינות, אין בה כלום. פשוט כלום. אני עד היום בעצבים איך קבוצת הפח שלהם גנבה לנו אליפות.
  10. התקציב הגדול שלך הולך למחלקת הנוער, שכר השחקנים הנוכחיים שיש לך (כמו הארכת חוזים שעשו לאחרונה לסאבוריט וטננבאום) ותחזוקת המועדון. בשנים האחרונות מכבי לא באמת שמה כסף על קניית שחקנים, כך שתקציב המחלקה הבוגרת לדעתי, כפי שאני רואה את הסכומים שחיפה וב״ש שמות, הוא לא יותר גדול מהתקציב שאלונה מפרקת הקיץ על ב״ש ועל ״מחנה האימונים הטוב מזה עשור״ ברכש ״המפוצץ״ שעשה שחר בחיפה. כך שלא, אתה לא באמת עם התקציב הכי גדול בליגה בכל הקשור לרכש וחוזי שחקנים. זו סתם המצאה של התקשורת. ואגב מקום שני, אתה תכוון להאבק על האליפות עם חיפה. האם זה יספיק? רק הזמן יגיד והמינימום של המינימום זה לחכות לסוף הקיץ ולראות איזה סגל ייסגר פה בפתיחת העונה. ואגב, גם באיירן ופאריז מאבדות אליפות מדי כמה שנים. תוסיף את העובדה שהן יכולות להביא כל שחקן מאירופה ללא שום הגבלה (ועוד 6 זרים לא מהיבשת) כאן יש משמעות מאוד גדולה לתקציב וחסכוני הכסף שאתה שם על רכש. הרי אם תחשוב לעומק, אתה תבין שדן ביטון לא באמת שווה פאקינג 1.1 מיליון יורו וצ׳יבוטה עם כל הכישרון לא שווה 1.3 מיליון יורו (הבנאדם לא באמת קרע זוג נעליים, ערן זהבי הגיע מפארלמו ב-500 אלף דולר, סתם לשם השוואה). נמאס שכל ישראלי שיודע לתת פס ומועלה על נס בידי התקשורת ישר מעלים את המחיר שלו לכיוון המיליון יורו. בעולם שבו בישראל אין מגבלת זרים, דין דוד שווה 200 אלף דולר ותו לא. ושליטה, אתה שולט בליגה הזו. מתוך 9 שנים רצופות אחרונות לקחת 5 אליפויות ושתיים הפסדת רק במחזור האחרון (תחשוב מה היה קורה אם גם את שתיהן היית לוקח, 7 מ-9 אליפויות, מזמן ההתאחדות וכל הליגה היו מחזירים את שיטת הקיזוז ומקשיחים את מגבלת הזרים ל-4 בלבד). זה המחיר שאין כאן זרים בלי הגבלה, כל דין דוד אחד למשנהו עולה מיליון יורו. אני שמח שמכבי החליטה ״עד כאן״ ולא משתתפת בפסטיבל הקיץ כמו שקורה בחיפה ובאר שבע. ראיתי מה שווה חיפה ״המאסיבית״ של בכר אחרי הקיץ הזה, באה קבוצה קצת אגרסיבית שלא דופקת להם חשבון בגלל שהם ״מכבי האמיתית״ ומעיפה אותם בכאפה חזרה למציאות ישר לקונפרנס-ליג. אני מעדיף לחכות לראות מה מכבי יביאו ואז להסיק את המסקנות המתבקשות. שם של דוגמנית רוסיה בנושא לואיסנה, לא? מכבי לא תכוון למקום 2-3, מכבי תכוון להתמודדות על האליפות לפחות עד הפלייאוף, אם היא לא תהיה מספיק חזקה לרוץ עד הסוף. לא צריך מכל דבר להיכנס לפאניקה. בינתיים חיפה חירבנה במכנסיים ברגע הכי חשוב שלה הקיץ ובבאר שבע הכל יקום וייפול על דור מיכה. אם הוא יהיה טוב ויצליח לחבר את כל השחקנים האלו, הם יעשו לנו צרות. אם לא? רכש מפוצץ וכישלון מפואר שיסתיים שוב במקומות 3-4. מכבי תסיים את העונה במקומות 1-2. איזה מהם? רק הזמן יגיד, נחכה מינימום לסוף הקיץ לראות איזה סגל סופי יהיה כאן.
  11. אחרי חשיבה עמוקה על הקיץ הזה והסתכלות מלמעלה (אחרי שהסתכלתי חודש על רזולוציות קטנות כמו ״אין רכש, צריך שחקן לצד, צריך שחקן יצירתי, צריך 10, צריך 8…״ וכן הלאה) אני הבנתי כבר את הלך הרוח במכבי. מכבי החליטה שהיא הולכת לבנייה חדשה כמעט מאפס. בנייה שהיא קודם כל שחקני בית צעירים תוצרת מחלקת הנוער, חיזוקים נקודתיים של כמה שחקנים בודדים שנמצאים בשיא הקריירה וחיזוק של זרים. כרגע, השלד של מכבי אמנם לא מספיק, אבל הוא עדיין לא גמור. צריך לחכות לסוף הקיץ (תחילת ספטמבר) ולראות מה ינחת כאן. בינתיים מהשלד שנבנה יש לנו: טננבאום ג׳ראלדש - נחמיאס - הרננדס -סאבוריט ייני - קארצב (גולסה וגלזר פצועים, לכן כרגע אני לא מחשיב אותם) יונתן - גררו. צריך 2 שחקנים לקישור, אחד גרזן סטייל פרץ / גלזר ועוד אחד יצירתי סטייל מיכה / דן ביטון. צריך חלוץ שפיץ - רוקאביצה / חלוץ זר. ואם באמת תהיה בנייה חזקה - שחקן ווינגר בצד ימין. כשמסתכלים על השלד, בידיעה שהוא עדיין לא גמור, המצב שלנו לא כזה נוראי כמו שהרבה אנשים חושבים כאן (ואני הייתי ממש מהפסימיים, בעיקר ביום שטיבי סיכם בב״ש). נכון לכרגע, אני מאוד אוהב את מה שמכבי עושה. הקבוצה האדירה של ולאדן איביץ׳ כבר התפרקה, 8 שחקנים עזבו אותנו בשנה וחודש (גם בגלל אותה פרשה ארורה וגם בגלל החלפת שחקנים טבעית) לכן, זה פשוט טבעי שתהיה כאן בנייה כמעט מאפס ואני מאוד מרוצה שמכבי עכשיו בונה על הנוער שלה. זו ההחלטה של המועדון שיותר לא משלמים מיליון יורו על פאקינג דן ביטון וגבי קניקובסקי, אלא מגדלים אותם אצלנו בצורה נכונה וגם לא נותנים להם ללכת בקלות (מקרה דור פרץ, צ׳יבוטה וקניקובסקי הם היוצא מן הכלל ולא הכלל, גם מהם המועדון ילמד לעתיד). יש לנו נוער אדיר! אנחנו הולכים לשנתיים שבהן ככל הנראה לא ניקח את האליפות. אני בסדר גמור עם זה כי אני יודע שעם בנייה נכונה, יהיה לנו את הסגל הכי מפחיד שנבנה כאן בעשורים האחרונים, אפילו יותר ממכבי הגדולה של איביץ׳. לכן, תהיו אופטימיים ותחכו לסוף הקיץ, בשביל לעבור את סוייסטקה (מקווה שרשמתי נכון) גם הסגל הנוכחי יכול לעשות את העבודה.
  12. אין ספק, צודק ב-100%. ההגנה הטובה בהיסטוריה, בגלל זה אני לא כזה תופס מחיפה הנוכחית, אם הם יעשו אליפות שנייה זה רק בגלל חולשת מכבי (נכון לנקודת הזמן הנוכחית, אולי עד סוף החלון זה ישתנה). בגלל זה אני עצבני על החלון של מכבי, 3-4 שחקנים לקישור ולהתקפה ואתה תתמודד על האליפות עד הסוף ואם הרכש הוא איכותי - אתה גם תחזיר את הצלחת הביתה. הבועל קטינות היחידי שעושה שם משהו בהתקפה, החיסרון של רוקאביצה בולט מאוד שם.
  13. איזה עונג, עוד עוד עוד עוד עודדדדדד!
  14. כן אני יודע ששניהם חסרים שם, עדיין ההגנה שלהם איתם לא מתקרבת להגנה של מכבי של איביץ׳. בגלל זה אני כל כך מתוסכל מהרכש שלנו הקיץ, כולה להביא חלוץ זר / רוקאביצה, 2 קשרים גרזנים ואם התפנקנו יתר על המידה אז גם ווינגר. וזהו הגמר הסרט השלד של מכבי בסופו של דבר מאוד טוב כרגע. רק ההתקפה לוקה מאוד בחסר.
  15. אל תדאג, הם הם עפים פה הם ישר יורדים לקונפרנס, לפחות שלא יגיעו למצב של העפלה לאלופות ולא לבתים של האירופית. ככה שזה תענוג
  16. פשוט תענוג. מלח מים מלח מים מלח מים חמסה חמסה חמסה שיישאר ככה. אם רק מכבי תעשה את הרכש הנכון הקיץ בקישור ובהתקפה אנחנו נפרק אותם עם הגנה כזאת. האלופה הכי חלשה הגנתית בעשור האחרון. מכבי של ג׳ורדי ואיביץ׳ + ב״ש של בכר היו עם הגנות טובות יותר.
  17. לדעתי זו שלישיה מאוד-מאוד קטלנית בפוטנציאל שלה. יונתן כהן צריך העונה להתפוצץ אם הוא רוצה להיות אחד השחקנים הישראלים הבכירים בארץ, גררו לדעתי ייתן עונה טובה יותר ויגיע לדו-ספרתי, ורוקאביצה? אם הוא מצליח לשחזר את היכולת שלו מתחילת העונה שעברה, אני לא מרחם על ההגנות שיבואו נגד מכבי. ולגבי הסטורי של אשתו, אני דווקא חושב ההיפך, הסטורי הזה בא לצאת ידי חובה כל מנת להראות שהם עשו הכל בשביל לחזור ״הביתה״ לחיפה וחיפה לא רצו אותם. כל זה על מנת להכשיר את המעבר למכבי. אני מאמין שהשבוע נדע לאן הכיוון ואני מקווה שהוא בסוף יגיע אלינו, הוא בול מה שאנחנו צריכים כרגע.
  18. יום קשה מצפה לכולנו מחר, פשוט מגעיל לראות את דור מיכה באדום המטונף הזה. אבל עם כמו שאנחנו מכירים את דור כבר עשר שנים, אני מאמין שהוא יכבד את מכבי ולא יהפוך לזונת קהל מלוכלכת כמו הפרטנר שלו שאוהב לבעול קטינות בעודן בכיתה ט׳.
  19. זה ייקרה לא רק כי הם נמצאים בשיא שילך ויתעצם העונה, זה גם מכיוון ומכבי בירידה חדה מאז הקורונה, עם השחרורים ושינוי מאסיבי בכל הסגל. איבדנו 10 שחקני מפתח בשנה וחצי, מאז ינואר 2020. הרכב שלם לעומת תחילת עונת 19/20. אתה בבניה מחודשת וזה לא תלוש מהמציאות שלא תיקח אליפות שנה-שנתיים קדימה. זה מחזור חיים של כל קבוצה, רק אנחנו עם השחרור של מיכה ואצילי האצנו את התהליך בצורה מאוד מאסיבית. אני דווקא די שמח שמכבי עושה את השינוי המאסיבי הזה עכשיו ולא בעוד שנה, כי השנה אחרי עזיבת פרץ, אתה גם ככה בנחיתות מולם לא משנה מה אתה תביא ומה הם הביאו. הקארמה בסוף תפגע בו, הוא לא יסיים טוב שם במכבי חיפה וילך להתבזות בקבוצות יותר קטנות כשתהיה לו ירידה ביכולת. מכבי חיפה לא יודעת להיפרד משחקנים בצורה טובה וחיובית (ראה מקרה בניון, משומר, אפילו עטר, עכשיו טוואטחה), בניגוד אלינו שכל שחקן אומר רק דברים טובים על המועדון (וכמובן מסייג את מקרה אצילי ומיכה שזה מקרה יוצא דופן ונדיר בפני עצמו).
  20. זה שהוא שחקן גדול ידענו עוד כשהוא היה שחקן שלנו. יחד עם זאת, הוא לא זהבי ולא קרוב ללהיות זהבי. החלטת המועדון הייתה לזרוק אותו כי הוא אפס מאופס ובוגד מסריח. אני שמח שההתנהגות שלו הייתה הגושפנקא שזו הייתה ההחלטה הנכונה. ולגבי קארמה, בסוף הקארמה תנצח, זה שעכשיו הוא בשיא כי הוא גם בגיל שהוא חייב להיות בשיא. בוא ונראה איפה הוא יהיה בעוד 3-5 שנים ואיפה הוא יסיים. הרי ברגע שתהיה לו ירידה ביכולת ושה יתבטא במגרש, חיפה תזרוק אותו כמו הסמרטוט שהוא, שימו לב רק לקבוצת המנודים שיש להם היום בקבוצה. אז הקארמה עוד בסוף תעשה את שלה, לזה אני לא דואג. אני מקווה שהקשיים ישוו כי הם שווים פה 2 גולים לפחות.
  21. בתור אחד שאוהב עיצוב נקי וקלאסי, אני לא מתחבר לחולצה הזו, לא כזה עף עליה. נראית גנרית, גם הסמל פתאום נראה לי כזה זר וכזה לא מכבי. גם העובדה שאין כחול, יש רק נייבי בקטנה בצדדים (מתי יבינו במכבי שהצבע המשני האמיתי שלנו זה כחול ולא נייבי). לא יודע, נראית גנרית לחלוטין. קלאסית כמו שצריך, אבל חסר רגש בחולצה, קצת כחול, קצת משהו עיצובי, אולי צווארון שונה, לא יודע. משהו חסר.
  22. חודש מאז סיום העונה ואין רכש מלבד שני שחקנים שגם הם באו על עמדו בהם עזבו שחקנים. לא זוכר קיץ כזה יבש והזוי מאז תחילת הפיירפליי. אני לא רץ להסיק מסקנות כי החלון מסתיים עוד חודשיים, אבל יש כאן נורות אדומות שמכבי לא מצליחה להביא את הרכש שהיא רוצה. מכבי חיפה בינתיים שמרה על רוב הסגל שלה ועל מגן ימני וחלוץ סקורר שעזבו, היא כבר הביאה שוער מחליף ישראלי, מגן שמאלי זר, מגן ימני ישראלי, קשר התקפי, שני חלוצים ישראלים ופשןוט עיבתה את הסגל שלה. אצלנו הלב של הקבוצה וזה שסחב אותה על הגב עזב, הבלם הכי טוב ומנוסה שלנו גם עזב, והחלוץ היחידי שעוד ידע לשים כדור ברשת מעדת החלוץ המרכזי עזב גם כן, הגיעו רק מחליפים לשתי העמדות האחרונות. ההגנה, סימן שאלה גדול עם הציוות של נחמיאס והרננדס (שלא ידוע אם בכלל ישאר). הקישור - כמעט ולא קיים לאחר עזיבת פרץ ופציעות גולסה וגלזר. ההתקפה - חוץ מגררו ויונתן אין לנו התקפה. חלאילה סימן שאלה ולא הייתי בונה עליו, אילון וטב״ח שחקני רוטציה במקרה הכי טוב וחוזז חייב עוד שפשוף בקבוצה אחרת בליגה. ככל הנראה רק שני זרים יבואו, אם שניהם הולכים לקישור כי וואלה אלו העמדות שהכי נפגעו אצלנו בקיץ, אז מי יהיה בהתקפה וייתן מספרים? וזה לפני שאנחנו יודעים בכלל אם יונתן ייצא לאירופה. אנחנו נמצאים בבעיה מורכבת, אני רק מקווה שליצחקי הפתרונות ובעוד חודשיים נראה כאן סגל מלא ומאוזן. כרגע זה פשוט נראה רע, אבל לא נסיק מסקנות לפני תום החלון. אה וכמובן לא שכחתי - מה עם החולצות הרשמיות? נכנסים לתוך יולי, שחררו אותן כבר!
  23. פשוט להוסיף את הכוכבים למעלה. ומתחת לסמל: Maccabi Tel-Aviv FC וזה פשוט מושלם. בלי מסגרת, בלי מגן ובלי עיגול. בחולצת חוץ כחולה הסמל בצהוב, זה כל ההבדל. מושלם. אם מישהו יכול לעשות פוטושופ ולעשות את זה, אני אשמח. אתם תראו כמה זה מושלם.
  24. ההתפתחויות האחרונות היום ועזיבת טיבי לבאר שבע הופכת החלון הזה למטורף ומורט עצבים אם כי מאוד מעניין. מעניין בעיקר מבחינתנו כי שנים אמרנו שאנחנו רוצים רכש ולעשות רענון עם כל המבוגרים שיש בקבוצה, אז כשחותכים, צריך לחתוך גם בבשר החי. איתן טיבי זה בשר חי ומאוד-מאוד כואב, אבל זו גם הבחירה שלו שיכול להיות ובעתיד הוא יתחרט עליה. בכל מקרה, מסתבר שמכבי רוצים לעשות פה פירוק והרכבה מחדש ממש מאפס. מצד אחד - פחד אלוהים ופירקו פה קבוצה שפירקה את הליגה במשך שנתיים ובשנה האחרונה כמעט גם לקחה אליפות שלישית ברציפות. מצד שני - יש כאן פוטנציאל לבנות את השושלת הבאה של מכבי שתחזיק לאיזה 5 שנים. ועם מגבלות הפייר פליי שככל הנראה הוסרו הקיץ, אולי נראה פה רכש שלא ראינו כבר כמה שנים, מאז החלון האגדי של זהבי ופריצה בינואר 13׳ (לטעמי החלון הכי חשוב, משמעותי וענק של מכבי מאז עידן ג׳ורדי). אני לחוץ מזה אבל גם שומר על אופטימיות, אין מצב שנותנים לשחקנים ככה ללכת ומפרקים את מכבי ממש על האפס בשביל לא להביא שום דבר במקומם. הרי גולדהאר לא יקבל כישלון מקצועי מפואר ללא סיבה טובה ארוכת טווח. יש פה בנייה מחדש, אני מוכן לשלם שנה-שנתיים של חוסר הצלחה בליגה עבור עשור של שליטה אבסולוטית בליגה שתבוא לאחר מכן. אל תשכחו שאיבדנו המון אליפויות שאם היינו מסתכלים קדימה על העונות האלו בנקודת הזמן של גמר גביע 2015 שפירקנו את באר שבע בשישיה, לא היינו מאמינים שבשש השנים הבאות אנחנו נפסיד 4 אליפויות ליריבויות שלנו. אז וואלה, אולי מתחיל משהו שלטווח הארוך יהיה חיובי ונברך על הקיץ הזה בהסתכלות אחורה. בינתיים באר שבע עם קבוצה של שחקני מפתח שכולם 30+. הם עושים בדיוק ההפך מאיתנו, אולי זה יילך להם בשנה-שנתיים הקרובות, אבל לטווח הארוך יקרה להם בדיוק מה שקרה להם לפני שלוש שנים וזה יהיה יותר כואב וקשה בפעם הזאת. היחידה שבאמת נראה שרק מתחזקת זו חיפה, אבל רק בהזמן יענה על הדבר הזה וגם לקבוצה החזקה שיש להם היום יש אורך חיים מוגבל, בדיוק שכמו קרה לנו בשושלת של ג׳ורדי ובשושלת של איביץ׳.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.