Jump to content

משה פרימו

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by משה פרימו

1. מסכים עם זה כנראה שזה כבר עניין של השקפה אם מאמן בסדר שמצליח להביא תואר מספיק למכבי.. לדעתי לא כי בסוף מכבי שואפת להתקדם ולהגיע להישגים גדולים גם באירופה, צריך מישהו שיהפוך את הקבוצה למכונה משומנת. (וכן כנראה שהתרגלתי לטוב מדי..)
  2. כבר ראינו בעבר מאמן שהביא טרבל ולא נשאר, אם פטריק יביא תארים זה שלו אבל לא בזכותו - הכוונה בגדול שהוא לא מאמן מספיק מוכשר (לדעתי) כדי לגרום לשחקנים להתעלות ולהוציא יותר מעצמם. מצד שני יש לא מעט שחקנים מוכשרים בקבוצה ולכן לדעתי אפשר להצליח ולזכות בתארים בכל זאת, למרות החיסרון בעמדת המאמן...
  3. ניצחון אדיר מכל הבחינות, מקווה שיתן רוח גבית מצד שני חושש שנתקע עכשיו עם פטריק כי ברור לכולם (חוץ מלהנהלה כנראה) שאיתו לא נגיע רחוק..גם אם נגיע להישגים אזקוף את זה לזכות השחקנים ופחות לו
  4. הדבר הכי גרוע שיכל לקרות זה שהקבוצה כביכול הייתה במאזן אדיר איתו בעונה שעברה (בפועל היה אפשר לראות כבר במחזורים האחרונים שהוא לא מאמן) עכשיו זה ברור שאין לו יכולת לאמן את מכבי או כל מועדון בעצם, הוא לא מאמן ואצבע מאשימה הייתי מפנה כלפי אחרים במועדון שקיבלו החלטות שגויות. יאללה מיץ' תשלח את פטריק לאיחוד מרגש עם בובספוג בהולנד
  5. נאנלי שחקן שרוב הקריירה קלע ב40%+ לשלוש עומד על 18% כרגע מתחילת העונה.. מהמר שהיום הסטטיסטיקה תתיישר
  6. ובנתיים וילרבאן מנצחת את אנאדולו... מרגיש כמו השבוע האחרון של יאניס במכבי
  7. וולטרס מצטרף לרשימה ארוכה של אקסים שתפרו אותנו בהיכל...למרות שהוא זכור לי כשחקן משחקי חוץ גרוע הזין הזה היום נגד הסטטיסטיקה
  8. למה נאנלי מקבל 17 דקות וטיילור לא רואה אפילו דקה? כנל סורקין שאפילו הרשים מאוד בדקות ששיחק...לא ברור
  9. באמת החתמה מפתיעה, אולי גם ימנע חזרה אפשרית של בנדר בהמשך אם יהיה טוב (ואני מאמין שיהיה טוב)
  10. לקח לי זמן להתאושש מהמשחק הזה... הדבר הנועז היחיד במשחק היו המדים, כל השאר פשוט כלום ושום דבר... 0 תיאום, 0 רצון, 0 יכולת שיחקנו והפסדנו לעצמנו עוד לפני שהמשחק התחיל..
  11. אם זה אמיתי זה מאכזב מאוד..אבל מצד שני מוכיח שההחלטה לשחרר אותו הייתה נכונה. למה כל כך קשה להגיד שטעית דור? פאקינג הרסת לעצמך את הקריירה והכתמת את השם של מכבי בשביל 2 אהבלות...ועדיין מכבי אשמה...
  12. לא יודע אם הופרדו בלידתם אבל מרגיש לי שג'ונדי מעונה לעונה הופך לפטריק דמפסי
  13. שחקן ששווה לקנות כרטיס רק בשביל לראות אותו
  14. משחק טוב של הרבה מאוד שחקנים, אהבתי שנלחמו על כל כדור והראו שהם באו רק לנצח התקווה הגדולה היא שהניצחון הזה יוביל למומנטום חיובי ולהרבה ניצחונות בהמשך אגב אהבתי את המחיאות כפיים של ייני לקופים שקיללו אותו כשעבר לידם אחרי שנפצע, יחי ההבדל בינו לבין אצילי האפס
  15. נמצא בכושר מדהים, רק שימשיך ככה
  16. תזכרו במשחק האחרון איך פתחנו בטירוף...צריך לקרוע את הגרון מהשנייה הראשונה ועד השנייה האחרונה וזה שלנו. מי שצריך להיטען במוטיבציה הנה תזכורת לשוד שהיה במשחק האחרון
  17. זה בדיוק מה שהכי חסר היום במכבי, גלזר לא יוכל לשחק בכל המשחקים וכרגע אין אף אחד בסגל או בכלל שיכול להיכנס לנעליים שלו..
  18. מרגיש שלשחקנים אין מושג מה לעשות עם הכדור בשליש האחרון, זה פשוט מביך.. כמעט ואין שיתוף של המגנים במשחק ההתקפי ולא ברור למה העמידה של שחקני הקישור מביכה ומעמידה את הקבוצה פעם אחר פעם ברדיפה אחרי שחקני היריבה. יש פה שחקנים אין פה מאמן, מאוד פשוט. נמתין למיץ' שירים טלפון לפטריק.
  19. איביץ' לא יעזור לבעיות ההתקפיות שלנו, גם סיבוב שני בדרך כלל נדון לכישלון..אבל כמובן שאי אפשר להתנגד לחזרה שלו מה שכן הייתי שמח שיבוא לפה מאמן זר עם רזומה עשיר ושיטת משחק התקפית שתתאים לשחקנים
  20. הוא שמן כמו שאילון אלמוג שמן, זאת אומרת שיש לו מסת שריר יפה אבל בארץ זה לא מקובל אז אוטומטית מקוטלג כשמן, קבב וכו'.. מה שחסר לו זה כושר משחק, דווקא נראה בכושר פיזי טוב
  21. אם דן יפתח כקשר התקפי אז כן, מאמין שהם ישנו עמדות בהתקפה לא מעט, אבל קודם שיחתום פה..
  22. לא חושב שצריך לעשות מהפכה בעקבות המשחק הזה, ייני וריקן לא אמורים להיות שחקני הרכב בכלל.. דן, גולסה, שמיר , גלזר ושחר ירכיבו קישור מצוין ואם גבי יצטרף אז בכלל. החיזוק החשוב ביותר הוא בכנפיים הלא קיימות שלנו, ואני רוצה לראות "גורם" במכבי שיטען שיש שם עומס ואיכות. מצפה לזר וצ'יבוטה כמה שיותר מהר.
  23. מקווה מאוד שמיץ' הכין רשימה של מאמנים מתאימים בשנה האחרונה. אין מה להמשיך עם פטריק, הוא לא מאמן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.