Jump to content

Netanel TA

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Netanel TA

1. עזוב הורדת נקודות, עזוב בית הדין. ראו שזה גמר את השחקנים. זהבי עצבני, רובי קין מתחנן שיפסיקו. היה 4-0 בשלב מוקדם ומכבי שטפו את הדשא. המשחק נגמר באותו רגע. לא אתפלא אם השחקנים בתוך הראש חשבו שכל המאמץ היה לחינם כי תהיה הפחתת נקודות (ובמובן הזה זה לא משנה אם תהיה באמת או לא) פיספסת הזדמנות היסטורית, היסטורית (!) לתת להם 6. ובשביל מה?!
  2. לפרוטוקול - אם אין פה ניצחון היסטורי מעל 5 זה נטו על האבוקות. הרג את המשחק והוציא לשחקנים את כל הרוח מהמפרשים
  3. הוא דוחף כל כל מהר קדימה, נקי, פשוט, מדוייק. גם בגול השלישי - דחף בנגיעה לקיקו שבישל לזהבי מאוהב
  4. לא יודע, התחושה שלי היא שלכתבים אין באמת מושג מה קורה במועדון - התיישרו שכנראה יגיע שוער זר (והלחיצו את כולנו…) בסוף חזר טננבאום, לא ראו את מילסון מגיע, בנדוסו זה בכלל מיוזר טוויטר בפורטוגל. קיצר, אין להם מושג וצריך להמתין בסבלנות…
  5. מרגיש לי שהרבה תלוי בפלייאוף הקונפרנס… הקבוצה כבר ״נכוותה״ בסגל שבנוי ל-2 מסגרות וסיים עם מסגרת אחת. אם נעלה, התחושה שלי (או התקווה…) שיהיה גל החתמות זריז
  6. אם לא בונים על גיא מזרחי, צריך להביא מגן ימני מחליף... פיבן זה לא זה
  7. ואן אובריים הוא כאילו התמונת מראה של גלזר - טכני, מוסר בנגיעה, מקדם את המשחק, מפנה את עצמו למסירה אבל לא מתקל טוב
  8. קראנקה היה ב-2015 במאבקי עלייה בצ׳מיונשיפ וב-2016 עלה לפריימרליג ממקום 2. זאת על פניו ליגה יותר חזקה משאר המאמנים שהיו לנו בקבוצות צמרת. הוא גם היה עוזר של מוריניו בריאל… לכן אני לא יודע לגבי חוסר הניסיון שלו בקבוצת צמרת יש משהו אולי קצת ייחודי בליגה שלנו שקבוצות קטנות לא באות לשחק כדורגל *בכלל*, זה משהו לא אופייני בעולם ובעיקר לא בליגות הגדולות - ויכול להיות שקשה למאמנים להסתגל לזה. מאמנים שהצליחו פה יודעים לפרוץ בונקרים של בטון יצוק, זה מה שדרוש כדי להצליח בארץ
  9. מרגיש שחזרנו שנה אחורה, ליטרלי. אותו תיקו מסריח מול סכנין ב-10 שחקנים. בסוף בסוף כל הליגה הזאת בנויה על דבר אחד - היכולת לפרוץ בונקרים. אוסקר הפורץ בונקרים העיקרי שלנו הלך, ואלמנט של נייחים לא קיים כל העונה. ועד שהמאמן כבר יבין את הליגה, הליגה לא תהיה רלוונטית
  10. דווקא זה שאין סעיף רכישה אומר שניס מחזיקים ממנו, אחרת היו מנסים לממש ולהיפטר מהר. הלוואי שיצליח
  11. נקווה שישתיק אותנו ויביא ערך מוסף. כן אופציה, לא אופציה - כל זה מעניין בקיץ. עכשיו רק דבר אחד חשוב - אליפות.
  12. -אני בקריז הגוף שלי רועד- איך ממצב שלפני 24 שעות תחושה של הנה זה מגיע, פוטנציאלית עם 3 נקודות ממקום ראשון עם מומנטום אדיר, למצב של ייאוש שמשתלט על הגוף ולא משחרר איך איך
  13. לפי הפרסומים: אצילי -420 (עכשיו אחרי הארכת חוזה) שרי - 380 (עכשיו אחרי הארכת חוזה) חזיזה- 300
  14. נניח והוא חותם בחיפה והשכר הוא 700k+ , לא רואה איך זה עובר בלי תסכול של השחקנים המובילים שם. איך אצילי/חזיזה/שרי/מוחמד יגיבו כשמנחיתים עליהם שחקן בפי 2 שעק ויותר ממה שהם מרוויחים והם הביאו שם אליפויות + צ׳מפיונס. קיצר, מבוא לבלאגן ופתיחות חוזים, קשה לי לראות את שחר הולך על מהלך כזה
  15. לתחושתי, סבע ימצה עד תום (ובצדק מבחינתו) את הביקוש עליו כדי למקסם את החוזה שלו. הוא מצליח להעלות את מפלס הלחץ אצלנו ועלייה במפלס הלחץ = עוד כסף. מקווה באמת שבסוף הוא יהיה איתנו, יש ריח באוויר שהוא השובר שיוויון במאבק השנה
  16. מסכים, ההתנהלות עם האבוקות כיום היא בעיקר מעיקה ולא מועילה. לא חושב שזה מטריף את השחקנים, כיום נראה לי אם כבר זה מוריד עם כל העצירות. גם כקהל העצירות משחק מוציאות את העוקץ. ומעבר לזה לנו יש הרבה יותר מה להפסיד מאשר להפועל: משחקים ללא קהל, ללא שער 11, בלי תופים ועוד. להפועל זה לא רלוונטי כי הם לא תחרותיים, אבל אצלנו כל איבוד נקודות הוא קריטי. אם עכשיו המשטרה תחליט שאין תופים מול ב״ש - מה עשינו בזה? בלי תופים יש אווירה של בית קברות
  17. השאלה כמה אחורה הולכים.. היה את הדרבי אבוקות ב-2004 שהיה 2-0 תוך חמש דקות
  18. לא מבין את ההתנהלות של ג׳קי מולנו, הוא דורש סכומים מופרכים ובינתיים לא רואה שקל מאיתנו. מה יוצא לו מזה?!
  19. זה כאילו יש להם צ׳יט עם כל הגולים במצבים נייחים, הם לא צריכים להיות טובים הם ינצחו בכל מקרה
  20. תסתכלו על הצד החיובי - בסיבוב הבא מקבלים את חיפה, ב״ש, אשדוד וסכנין בבלומפילד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.