Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
  • Content Count

3
  • Last visited

Everything posted by Mtamir

1. זה ברור שהוא שם נגדינו גול/בישול חשוב במשחק הקרוב.
  2. מעניין מתי יגיע הניסוי הגרעיני של איראן במדבריות ליד אפגניסטן או משהו, אני אומר שנתיים. אנחנו לא נתקוף הרי בלי שיתוף פעולה אמריקאי (אין מנהיג עם אומץ) והשעון הואץ. זה בתכלס מה שמעניין אותי.
  3. או שלעולם לא נדע או שנוכל לנחש מה הסיבה לאחר כמה החלטות רציניות של מיטש, אין אופציה אחרת. מיטש יפעל אבל, בזה אני בטוח.
  4. חחחח נכון מאד, למרות שלדעתי זה נושא מיותר בכללותו. אתה לא אידיוט, תקרא שוב את ההודעה השניה שלי, לא בחרתי צד, רק ניסיתי (אולי) להסביר את דרך החשיבה של אנשים פה שלא יודעים דבר, כי לדעת הרבה אנשים פה לפחות, קל להעריך מה יותר סביר לאור אירועי הקיץ ולדעתי משם בא התסכול שלהם על נושא ג'ראלדש. אתה בוחר ללכת בגישה שההנהלה עשתה כבר את החישוב שלה בנושא גם כלכלית וגם מקצועית, ושזו לא גניבה של חיפה לאור יום, שזה גם בסדר וסביר...פשוט לדעת הרבה אנשים פה זה הרבה פחות סביר (שוב, בגלל אירועי הקיץ).
  5. אתה לא יודע כלום כמו שאני לא יודע כלום, זה מה שאני בא להגיד, זה הכל בגדול. דיון מיותר.
  6. לא שזאת ההנחה ההגיונית ביותר או לא (היא כן פחות סבירה, יש הבדל בין השניים), אמרתי שאף אחד לא יודע כלום. אתה צריך להבין גם שבאופן טבעי רוב בני האדם כאשר הם לא יודעים משהו ישר הולכים וחושבים על התרחישים הסבירים יותר, מה יותר סביר, שוויתרו עליו כי מתכננים הבאה של זהבי בכסף הזה אחרי שהוא באיינדהובן רק חצי שנה ? או שפשוט פספסו את ג'ראלדש לחיפה כמו שפספסו אותו בקיץ ? אתה בוחר ללכת על הטענה הפחות סבירה שכל הסיפור הזה קורה משיקולים כלכליים, ולא אולי מחוסר מקצועיות של אלה שכרגע בתפקידים הניהוליים במכבי, זה בא מאינטרס להגן על ההנהלה וזה בסדר ומעולה ו99% מהפעמים הדבר הנכון, אבל
  7. גם לטעון על שיקולים כספיים בלי ידע ממשי והתחשבות בהכנסות מאירופה זה לופ אינסופי, אף אחד לא יודע כלום אז אנשים פה לחוצים מהתחת (ויש לזה הצדקה מסויימת, איבדנו הרבה מהכוח שלנו בקיץ והוא הולך ליריבה שמובילה עלינו ב8/11 הפרש).
  8. חחח רשמת אנשים נוטים לשכוח והשמצת את דור פרץ על כלום ושום דבר באותו משפט, לא לקחתי את זה לשום מקום, אתה מעניין לי תתחת, אם אתה לא רואה למה יצאת פה הזוי שתהיה לך שבת שלום.
  9. לא צריך לפרגן לעצמך יותר מדי, יצאת הזייה.
  10. לרשום "אנשים נוטים לשכוח" ואז לרשום שדור פרץ היה בור פרץ בעונה הראשונה של איביץ'...מדהים בעיניי.
  11. באמת הזייה שנחת עלינו היצור הזה, זה מדהים כמה הוא גרוע לא רק מקצועית.
  12. חחח איזה מאמן פח אשפה נחת פה, באמת צריך לבדוק יותר לעומק מאמנים שמביאים לפה, לא רק בפן המקצועי אלא גם המנטלי. הוא מאמן למכבי פתח תקווה לא לנו.
  13. היה שחקן מרכזי מאד כי הוא השפיע על הרבה החלטות ממשלה ונשמע מאנשי מודיעין בכירים באותה תקופה שהממשלה הקשיבה הרבה יותר להערכות אנשי המוסד בשטח מאשר אנשי המודיעין בשטח, אם זה מעניין אותך, לא מזמן קראתי על זה גם בספר "המתריע" שמרואיין שם עמוס גלעד (שגם מרואיין בסדרה כמה פעמים), הוא היה קצין מודיעין באותה תקופה בלבנון ותיאם פעולות עם הנוצרים, הוא עד היום טוען שאת אזהרות אמ"ן סיננו ואת הרגעות המוסד קיבלו, וזה הרבה בגלל שהנוצרים פינקו את המוסד בכל מני דרכים.
  14. לא יודע אם פוספסו עדיין (כי לא יצאו כל הפרקים), אבל עד עכשיו לזווית המוסד והשפעתו על החלטות הממשלה באותה תקופה לא נותנים מספיק משקל (ראיינו רק איש מוסד אחד לפי מה שאני זוכר), ואיך שהנוצרים השפיעו באותה תקופה (די בקלות ובאופן מביך עם כמה שקשה לקבל את זה) על תפיסת אנשי המוסד לגביהם בעזרת מסיבות חוף וארוחות במסעדות יוקרה... זאת רק דוגמא אחת.
  15. לא הייתי אומר שלמה אבל בהחלט תמונה רחבה.
  16. הגענו לנקודת הנזק הבלתי הפיך לעונה הזאת, נגמרה העונה בליגה. להיפטר ממנו מחר מצידי. מזעזע.
  17. אני זוכר כמה וכמה עונות כאלו, סיימנן אותן במקום 6 במקרה הטוב...
  18. הגנה של קונוסים, של קבוצת תחתית, אם נמשיך ככה אנחנו פלייאוף עליון נלחמים על מקום באירופה.
  19. עדיין רותח על הפנדל של פיבן, אחד המטומטמים שראיתי ובתזמון נוראי (שהם התחילו להיכנס למשחק וחתכו לנו את ההגנה שניה לפני כן), כזה גרוע, איכס.
  20. תנתח את המשחקים מולם והרמה שלהם לגופם, אל תהיה טמבל מרובע ותסתכל על הטייטל, תגדיל ראש, הם קבוצה חלשה מאד.
  21. ביצים שלי, אולי בעונה משוגעת כמו זאת, מוכן לתקן את זה למקומות 4-5 בעונה רגילה, הם קבוצה בלי הגנה ועם התקפה בינונית פלוס גם במונחים שלנו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.