Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Mtamir

1. אם נשים את כל הניתוחים בצד, אם עד השבוע הראשון של אוגוסט יצחקי לא מביא שני שחקני הרכב או מודח מהניהול יהיה לי כבר קשה להגן על מיטש פה.
  2. במידה והעונה תהיה כישלון והקיץ ימשיך להתנהל באיטיות האופיינית של מכבי משנים קודמות, יצחקי יפנה את מקומו ?
  3. מי שיש לו את ניקוליץ' לכל שלושת העונות האחרונות פלוס זאת הולך להיות מיליונר יום אחד.
  4. קשה לטעות עם חולצה כזאת, אם המכנס באמת כזה חלק וריק מספונסרים זה הופך את כל הסט לאפילו עוד יותר מדהים וחלק.
  5. דיי נו זה נראה כמו תג שריף, מה שיש זה לא הסמל האידיאלי אבל עפתם רחוק עם העיצובים, היו פה מעט מדהימים אבל אני חושב שעם כמה שיפורים קטנים גם הסמל הנוכחי יכול להיות יפה מאד.
  6. באים לסתום לכם פיות היום יבכיינים, אחלה סבוריט.
  7. כמו שרשמו פה כמה אנשים אני חושב שאם הגוון של הכחול היה זהה בתוך המעגל לגוון שמחוץ לו אז המעגל פחות היה בולט וזה היה מחליק יותר טוב לאנשים בעין.
  8. פחות מצופה ממנו להתנהג בכבוד כי הוא רק עוזר מאמן ולא מאמן.
  9. אוהבים לבכות על משהו שעוד לא קרה כרגיל.
  10. אין שום לחץ וכל מה שהחצי השני של התגובה שלך משדר זה לחץ. כמו שאמרת חודש וחצי, תן למערכת לעבוד בלהביא מחליף (או מחליפים) לפשיץ, אין פה קשר לאיזורי השכר ומה אפשר להביא על הנייר מבחינה כספית, מה שאנחנו צריכים כדי לכסות על החור של פשיץ' זה לא קייארטנסון ב800 אלף יורו לעונה, לא קרוב לזה אפילו. ואני לא שמח שהוא עזב כדי להיות ברור, אבל אני גם לא מודאג יתר על המידה כמוך.
  11. לא מבין מאיפה באה ההגזמה הזאת, הוא חלוץ טוב אבל לא אחד שיהיה קשה ולא סביר (במילים שלך) למצוא לו מחליף ראוי אם תהיה עבודת סקאוטינג ראויה. הגבתי לך כי גם רשמת שלא סביר שנביא מישהו שקרוב אפילו לרמתו, וזה כבר הזייה שלא קשורה לשורה הראשונה שרשמתי. וזה לא מספיק חשוב לי כדי שאצלם לך מסך לעוד שנה, מה גם שזה לא משעשע אותי ואני לא מאחל לעצמנו להיכשל באופן כל כך חריף בהבאת שחקן התקפה שלא יתרום לפחות כמוהו אז אני לא אזרום עם השטויות. לצורך העניין גם אם נביא/יהיו בעונה הבאה שני שחקני התקפה של 7-8 בעונה כל הלחץ שלך היה לשווא. אתה יום ולילה מאמין במערכת, ופשיץ' אחד עם 10 שערים, בישול ועקבים יפים בהתקפות מעבר כל כך מערער לך את הביטחון ביכולת של המועדון ליצר/להביא לו תחליף קרוב לראוי ? לא ברור.
  12. אם ניק בלקמן של 2017/18 מסוגל אז הרבה חלוצים מסוגלים לתת 10 בעונה. לא נביא חלוצים באיזור הרמה שלו עלק....
  13. סרבי עם אופי של אלטמן/קהת, הזייה גדולה הפשיץ' הזה.
  14. שחק מלהיב, כיף לראות אותו והדברים שהוא צריך לעבוד עליהם הם ברי שיפור (אפילו בקלות יחסית) כמו קבלת ההחלטות ויותר לסכן את השער גם מחצאי מצבים. משאיר אותו בלי לחשוב פעמיים אין פה שאלה בכלל.
  15. יששששששששששששש כל פעם אני לא מעכל שאני חלק מהיסטוריה, תודה לך מכבי המשחק הזה עם ההצלה של הרננדז (וואו) והביטול של הגול שלהם היה יותר מדי גם לבעלי לב בריא וחזק.
  16. יהיה קשה (לא מאודדדד) אם נעשה את זה קשה, לא צריך להגזים.
  17. אם זה מטעמי הפעלת ניחוס לא ככה עושים את זה, זה צריך להיות מעודן יותר.
  18. האובססיה שלך על חיפה לאורך כל שתי העונות האחרונות הייתה מטרידה ביותר. נראה לי שזה לא סוד...
  19. לדעתי זאת פחות תהיה בעיה הפעם כי חיפה תוביל 2/3-0 במחצית.
  20. צריך 6 גולים מהירים ומשם מי יודע מה יהיה...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.