Jump to content

Mtamir

משתמשים רשומים
  • Content Count

3
  • Last visited

Everything posted by Mtamir

1. לא ראיתי שנפתח עליו נושא עדיין, בישול מטורף ומחצית ראשונה מעולה, האמצע נראה אירופאי היום בזכותו ובזכות גלזר וגולסה מחצית ראשונה. וולקם בק שור ?
  2. אוקיי מסכים, השאלה אם אנחנו צריכים גובה מולם במרכז ההגנה כי לא ראיתי את השחקנים שלהם.
  3. למה בעצם ? תרומה התקפית ?
  4. זה לא רק אתה זה גם כל מי שרשם פה שיאללה כולם על הזין וניצחנו דקה 93 משחקים שהיינו בפיגור דקה 88 ו0 ספיגות וכו', הכל פה היה צבוע וסתם זרקו פה את התגובות העיוורות והקבועות. ואין שום קשר לזהות המועדון שלנו או של חיפה אם הם היו במינוס 10, פשוט מקובל לחשוב ככה כי סטטיסטית הסיכויים לקחת למי שבינוס 10 יורדים משמעותית. גם אני חושב שלא יהיה מינוס 10, פשוט נוצרה סיטואציה עם הפתיחת ליגה הנוראית ואירופה שזה כן יכול לקרות ואם זה יקרה לדעתי אנחנו די בחוץ מהמירוץ. מותר וסביר רק להעלות את הסיטואציה הזאת (גם אם אני לא חושב שהיא תקרה) כאוהד בפורום שלא באמת משפיע על מצב הקבוצה עם מחשבות כאלה בני
  5. אוקיי, אם התכוונת לזה אני מסכים עם כל מה שנאמר, קצת הגזמתי עם ההליכה לים ולא התכוונתי לזה שהכל שחור או לבן. אבל זה כן לדעתי יוריד משמעותית את סיכויי האליפות אם הפער יגדל ל10, שוב מהסיבות שציינתי. לא הבנתי מה נעלבת, הכל פה זה בילבולי מוח והשערות ואם יקרה ככה וככה, ואני גם לא ביום חמישי הולך לפתוח ב11, רק הבאתי השערה שלי בפורום, תרגע. אף אחד לא הרים ידיים אחרי 2 מחזורים,ובכלל לא אחרי משחק אחד, רשמתי על מקרה של פער של 8-10 אחרי 5 מחזורים, אז לא הבנתי את כל הזיוני מוח האחרים (ששונים גם סטטיסטית). אף אחד לא בפאניקה מחיפה, סטטיסטית לחזור מפער של 10 נקודות יהיה מאד קשה עם
  6. לא כל כך הבנתי למה התכוונת פה, תשמע אני יודע שעשינו כמה ריצות של מינוס 8 ו10 אפילו לדעתי (עם ג'ורדי) אבל בסופו של דבר (שוב לדעתי) במבט של עונה שלמה גם אם נעשה ריצה מטורפת ונסגור את הפער אחרי זה תבוא גם המעידה שוב באופן טבעי, גם אם היא קטנה זה יכול להיות מספיק כדי שחיפה יעלו חזרה למקום הראשון... ואם מוסיפים את המצב שאולי הליגה תיסגר כמה מחזורים מוקדם מהצפוי זה לא עוזר לסיפור.
  7. אני חושב ש8-10 הפרש מחיפה מחזור 5 זה די ללכת לים.
  8. מה זה משנה יכול להיות שם אקווריום בשער 11 כל החורף הקרוב ואף אחד לא ידע...
  9. הלוואי וכל אלה שבחרו בזיכוי מלא או זיכוי בחנות לפחות היו "מסומנים" על ידי מכבי במערכת שלהם ולא היו זוכים בשום הגרלת ניקוד של משחקי חוץ, סתם מחשבה רנדומלית. אני כמובן מוותר על הכסף ולא חשבתי על אופציה אחרת כאוהד בתקופה כזאת, וגם סתם כאדם שמעריך את מה שהוא מקבל לעומת מה שהוא יכול לתת.
  10. אני אתקן אותך, במפעל הזה אם אתה לא עולה מהבתים זה כישלון, במקרה הרע תהיה קבוצה אחת יותר טובה ממך אבל עוד 2 חלשות ממך כי אתה כנראה תהיה דרג א' שם. מינימום ב'. לגבי כל שאר מה שרשמת, צריך לחכות ולראות, לדעתי המפעל השלישי הזה הוא מכה רצינית לתכנית ארוכת הטווח של מיץ' והחלום שלו. מעניין מה הוא חושב על זה. המפעל הזה לא יעניין אף אחד באירופה אם כבר האירופית הייתה קרובה ללא לעניין אף אחד. הצ'מפיונס תמיד יהיה העניין הרציני ואולי משנה הבאה האירופית תהיה קצת יותר מעניינת אבל עדיין לא קרוב לקדמת הבמה. אז מה נאמר על המפעל השלישי הזה ? מבחינתי להילחם על מקומות 2-4 עדיף על לעלות ממקומות 1-
  11. אם לשם אנחנו מכוונים להיות שייכים, לנצח קבוצות קצת יותר טובות מאיתנו במקרה הרע, 50-50 או פחות טובות מאיתנו במקרה הטוב ולהגיע לרבע גמר. אז אנחנו ניתקע במקום ולא נתקדם כמועדון בחיים.
  12. אוקיי עכשיו אני רואה שכל המקומות 6 בליגות 1-5 לא מתחילות בכלל באירופית אלא ישר הולכות לפלייאוף קונפרנס, זה כנראה התמריץ לעניין בליגה המוזרה הזאת. כל השאר מפורטוגל,רוסיה,טורקיה,הולנד אלה מקומות 3-6 בליגות האלה, לא הכי מעניינות. אני עדיין חושב שהמענקים שם לא יהיו משמעותיים, אבל נצטרך לחכות ולראות.
  13. ליגות הlosers bracket בדרך כלל לא מעניינות, אתה באמת חושב שהרבה קבוצות מליגות חזקות* שמתחילות באירופית ינשרו לקונפרנס אם הן באמת חזקות ומעניינות? אז אולי מדי פעם איזו סלטיק/טוטנהם/איינדהובן יהיו שם עם פלופ רציני בפלייאוף אירופאית. אתה מדבר פה על בית אחד. *על אילו ליגות מדובר ? אתה מדבר על קבוצות מקום 2-4 בקפריסין יוון וכו'? למה קבוצות כאלה שכנראה יהיו דרג א' בקונפרנס אמורות להיות מעניינות יתר על המידה ?
  14. ראיתי את ה"סימולציה", אני יוצא מנקודת הנחה שרוב הנושרות מהאלופות מספיק חזקות ברוב המקרים לרוץ לפחות עד לבתים באירופית, אז פה ושם יהיו נושרות מהפלייאוף אירופית לבתים של הקונפרנס, אלה יהיו הדרג א' של המעפל הזה ? פה ושם איזה באזל ופלזן כשמות הנוצצים של המפעל ? שתיהן חלשות מאד בשנים האחרונות, ראה ערך הדחה על ידי ב"ש באירופית. נראה שרוב הבתים יאוכלסו על ידי אלופות ממדינות לא מעניינות (סודובה, דינמו ברסט) שנשרו מהאלפות והאירופית ומקבוצות שעלו מהמוקדמות (ב"ש, חיפה או אנחנו וקבוצות שקר כלשהו מקום 4 במדינה לא מעניינת), לא יודע מרגיש לי שאנחנו לא שייכים לשם ויהיה לא מעניין אבל נראה.
  15. זה מבאס כי מכבי לא תיקח אליפות כל שנה, אבל אנחנו בהחלט קבוצה שצריכה להגיע לבתים באירופאית כל שנה (והגענו גם כשלא היינו אלופים), שם הרמה שלנו פחות או יותר כי כמועדון אתה צריך לשאוף לנצח גם חזקות ממך, רק ככה אתה מתפתח ומושך שחקנים יותר טובים לאורך השנים, וכשלא יהיה מדובר במליוני יורו כמו מהאירופית אלא בטח בכמה מאות אלפים אז רק הכסף לא יביא לפה שחקנים שישדרגו אותך לליגת הקורונפלקס. לא יודע אני לא בונה על מענקים רציניים במפעל הזה אם קבוצות כמו סודובה ודינמו ברסט בטח יהיו פייבוריטיות לעליה מהבתים שם...בקיצור נשמע שזה מפעל מאד מביך ממה שרשמתם פה.
  16. לא יודע נשמע לי מאד מביך המפעל השלישי הזה, מכבי צריכה לשאוף להתמודד מול חזקות ממנה (גם אם במעט, סטייל הבית שקיבלנו השנה באירופית) ולא להיות חזקה על חלשות כמו כל מני מקום 4 במולדובה/אזרבייג'אן או שקר כלשהו. זה יהיה משעמם תחת ומביך.
  17. למה לא פשיץ' עם נגיחה אחורה ומשקוף פנימה ? דיי עם הפסימיות.
  18. מצטרף לאופטימיות לגביו, רק שיהיה יציב לאורך העונה מבחינה מקצועית ובריאותית והוא מסיים על כפול מבלקמן ושכטר (יחד).
  19. איכות זה משהו שעל הנייר מי שאחראי על הרכש יכול להבטיח עד מידה מסויימת, מה שקרה ניקוליץ' ממש לא קשור לרכישה שלו. הוא לא נפצע כמעט לפני כן. זו כבר בקשה חלומית וקצת מתעלמת מהמצב הכללי שאנחנו נמצאים בו חצי שנה, אנחנו זועקים ל2 זרים, בלם וחלוץ, אם היו מביאים כאלה הייתי אומר שזה המינימום-סביר. אם היו מביאים 3 זה היה טוב, שוב בהתחשב במצב + בלי לדבר בדיעבד אחרי שהבטחנו בתים אלא לאורך החלון כולו.
  20. אם היו מגיעים 3 זה מישהו שעושה את התפקיד שלו טוב, לא ביקשתי משהו כזה, אבל לא להביא אפילו אחד זה אי תפקוד.
  21. אם באמת לא יגיע זר אחד אפילו מישהו צריך לשלם על זה בתפקיד שלו, לא פחות.
  22. השוק הולך לחטוף מכה עם החדשות על טראמפ...
  23. אני בדרך כלל לא אובייקטיבי, אבל דיי להיות מביכים היה פנדל.
  24. פנדל 200 אחוז, בלטקסה פשוט נרדם ויצא מטומטם... אולי עם קצת יותר אופי והגנה טובה היינו נותנים פה פייט אבל אנחנו לא ברמה, כשהשחקנים לא ברמה הכל נראה כמו מתנות ליריב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.