Jump to content

avielmaccabi4

משתמשים רשומים
  • Content Count

171
  • Last visited

Everything posted by avielmaccabi4

1. כזה טיפש.. עזוב שלפחות 50 אחוז מהמנויים שלהם בכלל מהקריות, על מה זה אמור להעיד בעצם?
  2. יש פה כל כך הרבה הבדלים שהתחלתי להתבלבל, זה פוליטי, זה אינטרס של רוב הקהל, זה לא פוגע, כל אלה לא עונים על הויכוח שלשמו נפתח הנושא, הלגטימיות של הנפת השלט. ודרך אגב, אני זוכר כמה חרמות שנכשלו בגלל שכמה אוהדים שמו זין וקנו כרטיס ככה שהמחאה הזאת לא נוגעת לכל מי שמגיע למשחק.
  3. יכול להיות שאתה צודק, איך זה קשור? כתבתי גם פה וגם בעוד נושא לדעתי שאני חושב שלוח המשחקים מאוד הוגן ומאוזן כלפי שומרי השבת והציבור החילוני, אתה לא צריך לשכנע אותי, אבל אתה לא מבין שזו לא מטרת הנושא. ויש לי תחושה שאם אוהד מכבי היה מגיע עם שלט נגד מכירת נקניקיות במזנון, הנהלת מכבי לא הייתה שולחת מאבטחים להוריד אותו.
  4. 1. את ההתנשאות הזאת אתה יכול לשמור לאנשים שבאמת מזיז להם מה אנשים כותבים עליהם בפורום אינטרנטי. 2. נכנסת עמוק בחרטא של הפוליטיקה, כל הנושא הפוליטי עלה פה בעקבות החשיפה של סוייר של פנייה של שויימר לחברי כנסת. 3. עוד לא ענית לי מה ההבדל בין מחאה על כדורגל בשבת למחאה על מחירי הכרטיסים, או מחאה על אלימות משטרתית לצורך העניין והרחקה של אוהדי מכבי מהיציע.
  5. עם זה אני מסכים איתך, אם היו מניפים שלט נגד תחבורה ציבורית בשבת או כל מאבק אחר *שלא קשור לכדורגל*, פה זה לא המקרה.
  6. יכול להיות שאייל שווימר הוא בעצם שתול של איתמר בן גביר וכל מטרתו היא לקדם אג'נדה מסוימת, לא פוסל, אבל זה לא אומר שאין אנשים תמימים שכן כל מטרתם זה לשמור שבת ולא לפספס את מכבי.
  7. או שתיסגרו על טיעון אחיד או שתודו שהאנטי שלכם והגיבוי להנהלה הוא נטו בגלל הנושא הספציפי הזה של כדורגל בשבת ואין פה שום קשר לפוליטיקה כי זה פשוט קשקוש.
  8. אבל השלט הוא לא פוליטי, יכול להיות ששווימר פנה למפלגות בנושא, זה עדיין לא הופך את עניין השבת והכדורגל לפוליטי, בתור צרכן של הכדורגל הישראלי ומנוי בבלומפילד זה עניין שלי, של מכבי ושל המנהלת. אם לצורך העניין קבוצת אוהדים יפנו לחברי כנסת שיובילו מאבק להורדת מחירי הכרטיסים המוגזמים זה יפסול מחאה ושלטים בנושא במגרש?
  9. אח שלי אין לי עניין בלקחת צד במאבק הזה, בחיים לא פגשתי את שווימר, בחיים לא התבטאתי נגד כדורגל בשבת, יותר מזה, אני חושב שפריסת המשחקים שפורסמו עד עכשיו היא מאוד הוגנת. אין פה שום טקטיקה או נסיון לשכנע, אתם הפכתם את זה לעוד נושא של בעד/נגד כדורגל בשבת, זה בכלל נושא על חופש הביטוי וסתימת פיות ביציע ורוב הטיעונים שהוצגו פה לא מסתדרים ואפילו סותרים מקרי עבר.
  10. לא זכור לי גינויים כאלה פה בפורום ופעולות מטעם ההנהלה על הלגיטימיות של הפנאטיקס כשהם הרימו שלטי Freefom for ultras ו-Against modern football שגם הם נוגדים את העקרונות של מכבי ורוב הקהל הרחב, אף אחד גם לא מדבר כשהארגון מדליק אבוקות ביציע מה שגורר קנסות ופוגע באופן ישיר במכבי(לשם ההשוואה, שלא יובן מדבריי שיש לי משהו נגד הארגון). אז מה הצביעות הזאת כשזה נוגע לשלט מסכן? בעיניכם זה רע, בעיני אחרים זה טוב, לגיטימי זה בטוח.
  11. עונה פסיכית, לא נופלת מגומורה לדעתי.
  12. יצאנו ילדים וסגרנו מה22-26 בדצמבר(על הכריסמס), מישהו יודע איך זה עובד שם מבחינת החנויות? הכל סגור? קופישופס, פאבים וכו'.
  13. בשום צורה אתה לא יכול לכוון נפילה עם היד על כדור בלי שהיא תיראה מכוונת, רואים שזה בטעות.
  14. לא שאני מתיימר להיות איזה מומחה בנושא אבל נתקלתי לצערי בכמה מקרים בסביבה הקרובה שלי שבחרו בשיקום וכולם נגמרו בניתוח בסוף, מקווה שזה לא המקרה..
  15. זה בכלל פעולה של נתניה, ידוע שיש ביניהן יריבות עוד מימי מאבקי ההישרדות בליגה.
  16. הרשימה המשותפת עדיין ספין של הליכוד? או שהתחברתם למציאות והבנתם למי הצבעתם?
  17. מת לדעת מי היצורים האומללים שהשקיעו ממיטב כספם ביום כל כך מבאס ותקוע למשחק כדורגל ועוד משחק כזה חסר חשיבות בשביל לשרוק בוז לבניון, אוהדי חיפה הם פרודיה של עצמם, כאלה מסכנים..
  18. מעייף, שווה צפיה רק בשביל לסגור מעגל של הסדרה, סרט מאוד חלש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.