Jump to content

Avogadro

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Avogadro

1. אין לך מה לעשות. הכל פה רקוב צריך לדאוג להוביל 2-0 כשזה קורה...
  2. זו תהיה האליפות הכי עצובה שחוויתי כאוהד כמעט כל משחק כואב בעיניים שחקנים חלשים ספסל איום ונורא מאמן שלא קיים ולא חי את המשחק נוסיף לזה את השיפוט היום (גם תיקו היה מאכזב, אבל לפחת לא בזיון כמו הפנדל בנבדל) הלוואי ואחרי האליפות ינקו פה את כל המיותרים שיש לנו.
  3. תיקח אליפות ותעוף מפה שנייה אחרי
  4. מבין שקין מרוצה מהמחצית השנייה אפס
  5. הקמפיין שלהם עבד...רפאלוב היה חייב לקבל אדום אם זהבי היה עושה את זה היה פה קמפיין מטורף .... עוד נקבל אדום בגלל שטויות
  6. הלוואי שהקהל האדיר שלנו יתאפק לנצח על הדשא ואם אפשר שגם יורידו להם נקודה אחכ
  7. לא להאמין מה שקין עשה לנו העונה במקום לבוא למשחק מול חיפה בהרגשה של כמה נזיין אותם, חצי מהקהל מפחד הגיע הזמן לזיייין אותם!!!
  8. אין כזה דבר מגע שמצדיק פאול... היה מגע או שלא היה מגע. לדעתי, בהילוך בטלוויזיה, שניה לפני שהפריים עובר הלאה, רואים מגע ברגל שמאל לדעתי של גבי. בכל מקרה, על הזין שלי אם היה או לו ושימותו הקנאים
  9. לא יודע כמה אשרוד בצפייה כשביטון על הדשא
  10. אי אפשר לקום כל עוד המאמן הזה פה
  11. אולי כי בזניט היינו ביציע זה מרגיש פחות ולא יותר
  12. לא שוכחים, אבל זה לא סיבה להיראות ככה. קין לא מתפקד...אף פעם כמעט. מכבי במשחק איום ונורא, לא גרוע. והקבוצה שמולנו מעניינית לי את הביצה
  13. אנחנו מקום ראשון בינתיים...אחרי שאיבדנו הפרש 10, ורוב הזמן לא משחקים טוב. וגם כי האוהדים שלהם טיפשים יותר מהאוהדים שלנו. המשחק היום הוא יותר נורא מסך הגולים שחטפנו. אם לא ניקח גביע ואליפות, מה בדיוק תזכור מהעונה הזו? יש יותר רגעים של כעס ועצבים מהקבוצה מרגעי שמחה ואושר, בפער עצום
  14. הלוואי והבוס שלי יאמין בי כמו שקין מאמין בדן ביטון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.