Jump to content

Elirandani

משתמשים רשומים
    137
  • Last visited

Everything posted by Elirandani

1. אם אני לא טועה, העונש שנתנו לראיקו היה חלק מהליך לא תקין, ולכן היה למכבי קייס באותו מקרה. פה אין לחיפה כלום
  2. אפילו להכריז הוא לא הספיק. קטע ענק
  3. שילוח שובץ, לייבוביץ וידאו. מקווה שהשחקנים יבואו לטרוף מהדקה הראשונה, חשוב לפתוח את הפליאוף הזה חזק.
  4. דווקא מתאים לו עכשיו הג'וב של הנבחרת. אני לא בטוח שיש לו את הרעב לאמן קבוצה עכשיו, יש לו כבר הכל בליגה. בנבחרת הוא מסודר עכשיו שנים קדימה.
  5. אשכרה משחק מיותר מול בוסניה ביום שלישי
  6. גם אם הנבחרת הזאת תקבל כרטיס ישיר, היא תצליח לחרבן את זה בטח יאריכו חוזים לבניון וחזן, כי יש תהליך עם הצעירים או משהו כזה.
  7. למה בעצם ? אחוזי ההצלחה של קין די זהים לאלו של בכר בנקודת הזמן הזאת.
  8. הקטע בעבירות כאלה זה שאין אחידות. פה יסבירו למה זה לא פנדל, ובמקרה אחר כן. בשני המקרים אין באמת ניסיון לשחק בכדור.
  9. אני זוכר שאמרו גם שהוא ניקוליץ 2 בגלל מתיחה בשריר בתחילת העונה
  10. עומדים לדין בגלל שקהל מסויים החליט לתקוף אותנו, המשקיף ציין בדוח שהוא בכלל לא היה עד לאירוע.
  11. הוא אשכרה הביא את הזווית הכי טובה שמוכיחה שיש עבירה, גם הכין הילוך סופר איטי שרואים את זה ממש ברור, ומתלונן שאין מגע.
  12. מישהו כבר קבע תור לרופא לבדיקת שמיעה ? לא יודע איך נשרוד ככה את הפליאוף
  13. השער השלישי התחיל ממנו, שחרר שם כדור בקלאס למהלך קטלני ומהיר, גם הנגיעה של תורג'מן לפרץ. הכל היה מושלם במהלך הזה.
  14. למה אין עדיין הודעה על הארכת חוזה... זמן טוב בפגרה לסגור את זה
  15. נכנסו לפליאוף עם 62 נקודות. בכר עם חיפה נכנס לפליאוף עם 62 נקודות בעונה שעברה. בכר עם ב"ש נכנס לפליאוף עם 64 נקודות ב-15/16 באליפות הראשונה עם איביץ' נכנסו לפליאוף עם 66 נקודות, באליפות השנייה עם 64. עם סוזה 66 נקודות ב-13/14
  16. אבישי כהן עם ידיים פתוחות ברחבה, ופשוט בעטו לו על היד. די בטוח שכל ילד יודע שברחבה שמים ידיים מאחור. הוא פשוט רע
  17. רק אומר מה הולך לקרות מהכיוון שלהם, בזה הם אלופים ביי פאר
  18. שבועיים של נרטיב על שיפוט ובונקר שלא נראה ב-50 השנה האחרונות
  19. יצאנו מפיגור, ידענו לסגור בדקות האחרונות חשוב מאוד. רק שיעבור בשקט עם השחקנים בנבחרת.
  20. הפועל חיפה ✅️ פליאוף רק עוד 10 משחקים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.