Jump to content

Nati469

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Nati469

1. מסקרן אותי לכמה נגיחות\נצחונות במאבקי גובה הוא הגיע במשחק הזה
  2. שברנו אותם בהתקפה האחרונה שלהם משחק לא טוב, לוקח רק את הנקודות
  3. טיבי אשכרה מחרבן כל הזדמנות שנותנים לו עצוב
  4. מרגיש כאילו לא היה לו חשק לשחק בשנתיים האחרונות ומהרגע שהוא חזר לפה הוא חוזר להיות עטר של פעם אהבתי את המחוייבות והרצון לדחוף גם אם אף אחד לא עושה כלום
  5. אף פעם לא האמנתי לציטוטים מ"גורמים בקבוצה" חוץ מציטוטים של גורמים בחיפה ששם זה נראה הכי אמין עוד כתבה שמנסה לשחוט את קרוייף, לא צריך להתרגש
  6. מבסוט על הבעיטות והכוח שלו חלש מאוד הגנתית
  7. בינתיים פורזינגיס מפלצת לא שזה מפתיע כמובן
  8. אתה מסכים איתי שאם לא תהיה מכת פציעות יהיו 2-3 שחקנים שיאבדו את המקום שלהם בקבוצה? (שזה לגיטימי ביותר) מי היית מעדיף שיהיו? כי לי כואב לאבד שחקנים כמו מיכה\ד. פרץ\א. פרץ\טיבי, ורוצה שיצליחו רק בשביל שיהיו לפחות שחקני ספסל ראויים לקבוצה (גם כשמשחקים באירופה) בתסריט האופטימי אני מקווה שאתה צודק, באלי הרכב פיפא עם חילופים חזקים
  9. הגענו לימים שהם מקווים ששחקן יגיע אליהם רק בגלל שהוא נתן מילה שהוא ירוק בנשמה ולא בגלל שהם קבוצת צמרת עם עונה אירופאית
  10. מצד שני אתה לא יכול להחזיק ספסל עם שחקנים שבאותה רמה פחות או יותר כמו שחקני ההרכב אל תשכח ששחקנים נוטים להתבאס על חוסר ההזדמנויות שלהם וזה משפיע לך על הקבוצה (ע"ע סקאריונה שיכול לשרוף אותך נגד סכנין ובגמר גביע רק בגלל שעצוב לו)
  11. גם אני אוהב רכש גם אני אוהב חיזוקים (במקומות הנכונים) אבל אני לא אוהב יותר מדיי רכש וחיזוקים שבאים על חשבון שחקנים חשובים שלא רוצים לאבד, כמו מיכה, שיהפוך להיות שחקן לגביע המדינה ולא שחקן לשלב הבתים באירופאית
  12. התכוונתי לגבי מרסלו אבל לגבי מה שאמרת, מסכים איתך
  13. רק לי כואב על דור מיכה שהולך לסבול מהבאת עטר ואולי רפאלוב?
  14. דווקא פיני כן מדגדג את הדרג הבינוני למרות שבזמנו קיבל חמישייה מפחידה או חמישיות בכללי אתה צודק
  15. התנגדתי למעבר הזה גם מהסיבה המקצועית וגם מהסיבה החברתית עכשיו נראה שהכל סגור אז במידה והוא יחזור למכבי אני מקבל אותו בכיף, גם כי העסקה משתלמת מאוד למכבי וגם כי הוא ילבש את החולצה הצהובה ככה שמבחינתי חייב לתמוך לא משנה מה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.