Jump to content

דניאל גוטליב

משתמשים רשומים
    660
  • Last visited

Everything posted by דניאל גוטליב

1. איזה פלוגה אתה הולנדר ? ואללה אחי קשה לצאת משיזפון אבל אפשרי אם אתה גר באזור הצפון זה עוזר בהרבה מישהו שהיה איתי במסלול סיים את הטירונות והמקצועות ובתחילת הצמ''פ הלך להיות טבח באחד הגדודים תשאף לקשרים זה יותר טוב מחובשים בשיזפון
  2. ואללה יש מה שנקרא טירונות חי''ר שהיא 6 שבועות ואז מקצועות 7 שבועות שאתה לומד את המקצוע שלך (טען,תותחן,נהג) אחרי זה יש את הצמ''פ שזה כמו אימון מתקדם בערך יש לי חבר שהוא אוגוסט 10 והוא ממש נהנה עד עכשיו הוא בצמ''פ כרגע המסלול תאכלס נשמע אדיר אתה יכול להיות מפקד טנק תוך שנה (מפקד טנק יכול להיות גם מפקד טירונים וכו') אם אתה באמת מתעניין תשלח פרטית וכן גל אני בפלוגה ג
  3. איזה פלוגה אתה אחי ? אני גם בשריון מיועד לחטיבה 7 ועד עכשיו כמו שאמרו לא נגענו בטנק אבל אני נהנה בטירוף
  4. אז לא ברור איך אני מגיוס לכפיר כנראה ב23.11 יודע שה-יחידה של כפיר זה עוקץ ואללה אני בכושר סבבה והכל כמה קשה יהיה לי לצאת לעוקץ ? אני יודע שאתה מתחיל טירונות ורק אחרי זה מבקש לצאת לטירונות של עוקץ/לוט''ר
  5. בטוח שלמישהו פה יש את זה ! מעדיף שזה יהיה רק הקול (בלי הודיאו עצמו) תודה מראש
  6. בחולצה של בארסה יש סמל בזהב. מישהו יודע מה הוא ? הוא כזה בין הסמל של נייק לבין הסמל של הקבוצה
  7. יא אהבלים שום פרק לא דולף. הם עולים ב00:00 לVOD ואז אנשים מעלים אותם לאינטרנט. כאילו פרק 18 עלה אתמול בלילה והוא ישודר רק היום קטע מטומטם אבל זה אש
  8. בדוק למישהו פה יש הורדה בחייאת תפרגנו כפרעלייכם
  9. אחד הטובים שיש לנו כאן. הרבה מזל טוב מלך!
  10. טוב נו ננצל את הנושא. כמו שרובכם שמתם לב יש לי איחור בגדילה, משמע אסור לי להפעיל לחץ על הכתפיים כל עוד אני גדל (כן אני צפוי להמשיך לגדול גם בצבא) יש מצב שאני יקבל משהו זמני רק עד שאני אגיע לגובה הסופי?
  11. למי יש הורדה של הסרט באיכות טובה?
  12. בתור אחד שכבר עשה את הבגרות, אני העדפתי לכתוב על רומן כי יש כל כך הרבה לכתוב ואין סיכוי גדול שיורידו לך אם תפצוץ בעמוד- שניים על שאלה אחת
  13. באמת התפלאתי איך אין נושא על הסדרה הזאת רובין
  14. זה לא יסריח לי את האוטו למשך שנים? =\
  15. אז ככה, נשפך לאבא שלי קצת צבע באוטו. הצבע הוא על שטיח שאי אפשר להוציא אותו בקלות אז זה יותר מסובך. ניסנו הרבה עם מגבונים וזה עבד לא רע יש מישהו שיודע בוודאות איך זה ירד? תודה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.