Jump to content

galz

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by galz

1. ריכוז כלל הנושאים לקראת המשחק בחוץ באיינדהובן באצטדיון פיליפס ב17.2 טיסות/חבילות/כרטיסים וכ'ו
  2. מכבי תוציא איזה דיל אטרקטיבי למשחק? #נחנקנובאזלנחנקנו
  3. מישהו הצליח להשיג את לאן? שעה אני מנסה ולא מצליח מה עושים אם אני לא מצליח להטעין את המנוי דרך האתר?
  4. הגיוני נקווה שיפתחו לנו גם את שער 9
  5. ילד/חייל /אישה זה כולל סטונדט ?
  6. אם הזמנתי כרטיסים ועשיתי איסוף בקופות ועכשיו אני רוצה להדפיס אותם, אפשרי ?
  7. ביזיון. המגרש הכי מגעיל בליגה דורש כאלה מחירים. להחרים
  8. הייתי בלונה טורס, היא אמרה לי ש9 גם של מכבי והעבירו את הכרטיסים כבר ללאן.(וגם בספורט 5 רשום)
  9. צריך להכניס מספר מנוי או משהו בלאן?
  10. מצטרף לשאלה, סטונדט נכנס לקטגוריה של ילד\חייל\אישה ?
  11. אנחנו +4 בניקוסיה כבר, לאן אתם מגיעים? איפה יושבים לפני המשחק?
  12. אני וחברים נוסעים למשחק של מכבי ונוחתים ברביעי. מישהו יכול להמליץ על חברת השכרה טובה ? (אוטו 5 מקומות ) רוצים לסגור כבר מהארץ. תודה
  13. מישהו השכיר רכב לטיול ? אם כן מאיפה? אשמח לפרטים..
  14. משחקי המחזור : יום שבת הפועל רעננה - מכבי חיפה x הפועל חיפה - עירוני קרית שמונה 1 מכבי פתח תקווה - מ.ס אשדוד x בני סכנין - עירוני רמת השרון 1 בית"ר ירושלים - בני יהודה x יום ראשון הפועל תל אביב - הפועל עכו 1 שאלת בונוס א- מתמקדת במשחק בין בית"ר ירושלים לבני יהודה, והפעם נלך עם הסטטיסטיקה. עליכם לבחור את הסעיף שלדעתכם יתקיים. א. בית"ר ירושלים לא ספגה שער שלושה משחקים רצופים - ולכן גם הפעם לא נראה אותה מוציאה כדור מהרשת. שאלת בונוס ב - מתייחסת לכלל המשחקים פרט למשחק של מכבי, עליכם לבחור את הסעיף שלדעתכם יתקיים ב. שתי קבוצות לפחות יצליחו לחזור מפיגור לניצחון
  15. יש לי את הדיל מרביעי עד שבת.. איפה עדיף להתאכסן, ניקוסיה או לרנקה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.