Jump to content

Inbarbar

משתמשים רשומים
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Inbarbar

 1. ספורט 5: מסתבר כי הקרן החדשה התלוננה לפני כשבועיים ששדרי הטלויזיה לא מגנים מספיק את הקריאות הגזעניות נגד סלים טועמה. כנראה שהתלונה הזו הובילה להגשת כתב אישום נגד מכבי ת"א. אז זה לא על המשחק האחרון?
 2. גורמים משפטיים בהתאחדות לכדורגל העלו הערב את האפשרות להעמיד לדין את מורן מאירי, עורך הדין של מכבי תל אביב, וזאת בעקבות תגובתו החריפה להחלטה לדחות בשבוע נוסף את הדיון בעניינו של בלם הקבוצה, קרלוס גארסיה. תובע ההתאחדות, ניר רשף, הבהיר בשיחות סגורות עם אנשי התאחדות כי "הייתי מעמיד את מאירי לדין, אבל שנינו מתעמתים בבתי הדין וזה לא נראה בסדר. אבדוק עם ברק (אפרים ברק, היועץ המשפטי; מ.ב) את האפשרות שהוא יעמיד אותו לדין״. http://www.haaretz.co.il/sport/israel-soccer/1.2490472
 3. איזה יופי שרשף דאג למועדון שהוא אוהב ולא העניש אותם בקנסות. הנקודות לא באמת משנות להם.
 4. פואד ניצח. והדיין הזה היה עסוק אתמול בבדיחות כי הוא ידע מראש מה יהיה העונש. הלוואי שההחלטה הזאת תרדוף אותם, שכל שבוע יפוצצו פה משחקים. האלימות משתלמת.
 5. על מה? הוא דיבר על זה שאף אחד בהתאחדות לא מבטל לו את הכרטיס, העיתונאים הם אלה ששאלו אם גוטמן התקשר אליו והוא רק ענה שלא.הם כ״כ מושחתים ואפסים שהדבר היחיד שהם מצליחים לעשות זה להעמיד לדין את מי שלא מפחד להגיד את זה.
 6. ״את באמת שאלת את זה?״ מלך העולם.
 7. ״לפני שנתיים החלטתי שאני מפסיק להתייחס לדברים האלה, הם חולפים לידי. אבל הכי קשה זה להסביר לילדים למה אנשים מקללים ככה״, סיכם הקפטן. הוא מתכוון שהוא הפסיק להתייחס לאוהדי הפועל שמתגרים בו ברחוב ולפוצץ להם את הפרצוף?
 8. צנציפר מפרסם שהרוכש האמריקאי כבר סיכם עקרונית ורק מחכה להחלטה שלא ישחקו בשבת. מדהים שזה מה שמפריע לו, איש ערכי.
 9. הם כמו הדוברים של חמאס, לא מתואמים בינהם, משקרים בלי הפסקה, מאשימים את כל העולם, טוענים שהם נגד אלימות ותוך כדי לא מפסיקים להתסיס ולהצדיק את התקיפה ב״פרובוקציות של הכובש האכזר״. זו המסיבת עיתונאים הכי מיותרת בהיסטוריה.
 10. הפועל ת"א: איומים על חייו של שי אבוטבול כינסו מסיבת עיתונאים כדי להפנות את האש לכיוון אחר, הם אף פעם לא יתעסקו בעצמם או בספורט.
 11. רמי כהן, היו״ר שלהם בכדורסל, נוהג להגן על האוהדים שלהם כמעט בכל שבוע ולומר שהתגרויות, שנאה וקללות זה חלק מהספורט ואסור להעניש על זה. כנראה שרק לשיר ליתומים על הוריהם המתים ולעשות קולות של גז זה התגרויות לגיטימיות במסגרת חופש הביטוי, פיו פיו לא. לירוק ולאיים על סופו שיאנסו לו את הילדים לא מצדיק אלימות מצידו (זה נכון) אבל לעשות פיו פיו מצדיק אלימות מצד אוהדים. כמה צבועים אפשר להיות?
 12. איך בדיוק הוא הלהיט את היצרים? הפיו-פיו? שמישהו יראה להם עשרות חגיגות כאלה בכל העולם, כולל אחת כלפינו. הכל מעוות במדינה הזאת, בכל תחום.
 13. חחח אוי. חשבתי לרגע שכל מה שהבאת שם זה ציטוט של אוהד הפועל שהיה במשחק והתרגש מהשלט. סורי
 14. ״לנצח בצילנו״, אמר ולא ידע מה אמר. המחאה של האוהדים בספרד היא לא נגד הערכים של מכבי אלא נגד ישראל http://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=4555401
 15. מסכן גיא, עוד לא התחיל וכבר מראים לו את הדרך החוצה. גועל נפש.
 16. מה החדשות פה? החוזה של ג׳ורדי מסתיים בסוף העונה והוא לא מתכנן להישאר. הוא כבר אמר כמה פעמים שהוא לא אוהב להישאר באותו מקום הרבה שנים. אבל מכבי הודחה מהמוקדמות, יש מלא כותרות שליליות על גזענות וילדים אוהדי מכבי (?) קיללו את נשיא המדינה בפייסבוק, אז בואו נוסיף עוד כותרת שלא מחדשת כלום וניצור רושם שהכל מתמוטט. וכדי להגביר את הרושם נשאל ״האם גם גולדהאר יעזוב?״ למרות שאין שום בסיס לשאלה הזאת כרגע.
 17. חמוד אבו מאזן, הוסיף גם דרישות אישיות לרשימת הקניות.
 18. אחרי ההצלחה הגדולה של השיטה בעונה שעברה החליטו שגם בעונה הבאה יהיו 2 משחקים בגמר, כבר עדיף פיינל פור.
 19. רון בן ישי מווינט על הטענה הזאת: ״זהו שקר גס. הייתי במקרה באזור כשב-9:30 שמענו בקשר על האירוע של כוח של גבעתי באזור סמוך. הפסקת האש החלה כידוע בשמונה בבוקר. אזרחים פלסטיניים התחילו להתקרב לאזורים שבהם ממוקמים כוחות צה"ל כדי לנצל את ההפוגה ההומניטרית לאסוף חפצים, או לראות מה קרה לבתיהם. בשלב הזה, כשהאזרחים מתקרבים לחיילים, אירעה ההתקפה של המחבלים על כוח גבעתי, שכתוצאה ממנה נעלם הקצין.״ עכשיו החמאס מוכנים לחדש את הפסקת האש, למה נראה לי שנסכים?
 20. העיקר שג׳ון קרי השיג את הכותרת שלו אתמול, חתיכת אסון מהלך. איזה לחץ
 21. לאוהדי הפועל יש בעיה עם שיח אלים ופוגעני, מדהים.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.