Jump to content

Milvador

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Milvador

1. שאלה למביני עניין למה בכל העולם קבוצות עם אקדמיות שמצמיחות שחקני בית, מכניסים למכירות של אותם שחקנים סעיפי Buy Back, ובארץ עם כל השחקנים של מכבי שעוברים ומתפתחים בליגה לא הכנסנו סעיף אחד כזה? חצי ליגה זה שחקנים שגדלו ב3 קבוצות, וכל שחקן ישראלי מקבל פה תג מחיר מפלצתי. איך זה יכול להיות שהסעיף הזה לא קיים אצלינו?
  2. מרגיש שמהרגע שהחזירו את האיכונים השב"כ סתם מטריל בשביל שיגידו לו להפסיק לא שמעתי על מישהו שקיבל הודעה ואשכרה היה במקום שצוין בזמן שצוין
  3. בטוויטר מישהו העלה תמונה של תגובה של שוינפלד באינסטגרם מלפני כמה ימים שהוא כותב שוידאר חוזר.. היה פה כבר? זה פייק?
  4. מה. מה זה אומר בכלל? אשכרה מאבק בדרך לכדור, ריקן מתגבר ומחזיק בכדור עם הגב לדגני, דגני שם עליו יד למשך 2 צעדים ואז נותן דחיפה ש*מיועדת* להעיף אותו. הכי פנדל שיש. מטופש מאוד, אבל פנדל 100% האיגוד הזה בדיחה. כל החיים אני אזכור להם את המשחק נגד ק"ש שטיבי עשה עבירה ולא שרקו פנדל נגדינו, טוב שהם לא יצאו לשבוע סליחות וראיונות שזה לא יחזור על עצמו ואז זיינו לנו ת'אמא איזה חצי שנה. וכמובן שהכריעו אליפות לטובת ב"ש. זבלים
  5. היה 100% פנדל על ריקן נו באמת מה האיגוד מגבה אמרו על ההחלטה?
  6. בכללי אני חייב להבין איך התקציב שלנו הכי גבוה בליגה אין לנו דמי העברה והמשכורות שלנו לא גבוהות ביחס לחיפה וב"ש
  7. מה הקטע עם הברכה הזאת למיץ זה מרגיש שמכתיבים להם כולם אמרו "הוא בקנדה אבל פה איתנו וטה טה טה" למה להלחיץ אותי סתם
  8. זהבי הציע את עצמו למכבי חיפה: "המועדון הגדול בארץ" החלוץ מעוניין לשוב ארצה וללבוש את המדים הירוקים, מרקו בלבול שוקל את העניין בחיוב. פגישה עם הנשיא שחר צפויה להתקיים עוד השבוע. במועדון אישרו: " זה קורה, אנחנו לקראת סגירה". צנציפר הקאמבק הגדול של הקיץ. האם ערן זהבי בדרך חזרה לישראל? כוכבה לשעבר של הפועל תל אביב, שמסיים חוזה בקבוצתו הסינית, הציע את עצמו באמצעות מקורבים לנשיא יעקב שחר. שחר ומאמן הירוקים מרקו בלבול שוקלים את ההצעה בחיוב. "מכבי חיפה תמיד היתה המועדון הכי גדול בישראל, שידוע בהצלחותיו באירופה, אשמח להגיע", אמר זהבי למקורביו. גורם במועדון מהכרמל מסר לynet ספורט: "השחקן רוצה רק לחיפה, הוא ירוק, זהבי יצעיד אותנו לליגת האלופות" פגישה בין השחקן לנשיא שחר צפויה להתקיים מחר (שישי) במשכנו של שחר בתל אביב. בקבוצה אופטימיים מהשילוב של זהבי בהתקפה עם הכוכב הנוכחי, צ'רון צ'רי. כתוצאה מהמעבר הגדול תקציב הקבוצה בשנה הבאה צפוי לקטון ל-40 מ' ש"ח, כשהנשיא שחר צפוי לחסוך כ-3 מיליון יורו מהעזיבה הצפויה של מוחמד עוואד. חלוץ הירוקים, ירדן שועה, עמד הבוקר לועדת משמעת לאחר שנתפס מפר בידוד ונקנס ב-27 א' ש"ח. החלוץ בתגובה רוצץ את גולגלתו של מאמן הכושר ניל קלארק, והשתין על קירות המתחם בכפר גלים. הוא צפוי לפתוח בשבת בהרכב הקבוצה נגד הפועל ב"ש. ובעניין אחר, במכ' תל אביב נרשמה מתיחות לקראת החלטתו של הבעלים מיץ' גולדהאר בנוגע לעתידם של שני השחקנים החשודים: "מישהו פה התבלבל, אם השחקנים לא יחזרו לסגל בכל מקרה, אנחנו נהיה נאצים, חבל על הזמן של הקנדי". ולדימיר איביץ' צפוי לחדש את חוזהו ולעזוב את הקבוצה.
  9. אשכרה כל שחקן שבימים כתיקונם היה נקנה על ידינו בבין חצי מיליון ל2 מיליון יורו הוכיח את עצמו כאשפה כשנקנה במקום ע"י ב"ש/חיפה בית"ר. כשמנגד, הצעירים עם המשכורות הנמוכות מוכיחים את עצמם כטובים בכמה דרגות מהשחקנים שהיו משחקים במקומם היום אם לא היה פיי פליי מבחינתי ברגע שתוסר המגבלה שנגזים עם זרים ואיזה זהבי במיליונים בשביל לקבל עוד מגבלה ולהמשיך לזיין את השוק הישראלי
  10. כבר התחלתי לעבוד על כתבה של צנציפר שזהבי רוצה רק הפועל אבל אין לי כוח שיקללו אותי
  11. אם גלזר היה אומר שבסה"כ לקח סיגריה ואמרו לו שזה סיגריה ובסוף הסתבר שזה סמים אז כן זה גם היה אחריותו כנראה. בסוף, הם שכבו עם ילדה בת 15. בעיני לגיטימי לקבוע שאם תשכב עם ילדה בת 15, אתה מחוץ לקבוצה, גם אם חשבת שהיא בת 25. זה שחשבת שהיא בגיל הסכמה פוטר אותך פלילית, אבל בעיני עדיין עברת איזשהו גבול שהיית צריך להמנע מלעבור אותו. אני אנסה להבהיר את עצמי. לגיטימי בעיני שבתחילת שנה בעלים של קבוצה יקח את השחקנים ויגיד להם - היי חברים, שמעו, אם אי פעם אחד מכם ימצא את עצמו שוכב עם ילדה שלא בגיל הסכמה, אז לא יעניין אותי מה הסיפור, וגם אם זה לא פלילי, אני מפטר אתכם. בעיני זה לגיטימי, יש איזה קו אדום דמיוני שאני מעביר שאני אומר - וואלה, שכבת עם בת 15, לא מעניין אותי אם ידעת או לא, בעיני לגיטימי להעיף אותך.. מבין? אגב - בעיני ביום שאחרי יהיה צורך גם בקביעת רף ענישה והרתעה לילדות שמתחזות לבוגרות ע"מ להשיג הטבות מאנשים מפורסמים או בעלי השפעה. אולי לחשוף את ההורים לאישומים פליליים או כלכליים.
  12. לא התייחסתי לאיך החוק רואה את זה (אמרתי שיתכן שאין אחריות פלילית) ולא פטרתי את הנערות מאחריות. לא חושב שכל הרציונאל לגבי מי ישחק בקבוצה שאני אוהב מתחיל ונגמר במישור הפלילי. אני מאלה שחושבים שבסופו של יום - הם שכבו עם ילדות בנות 15, וזה מזעזע בעיני למרות שסביר שזה לא פלילי בגלל כל מה שציינת, ולכן אקבל את זה אם מיץ' יחליט שהם בחוץ. סה טו.
  13. אבל אין ספק שהם שכבו עם ילדות בנות 15, גם אם יוכח שאין אשמה פלילית You had one job - לא לשכב עם בת 15. בלי קשר לאם היא שיקרה לך או לא שיקרה לך, זייפה תעודה או לא - זה כבר מה שיקבע אם תסיים בכלא או לא. אבל ברגע ששכבת עם בת 15, תהא מתוחכמת מניפולטיבית ושקרנית ככל שתהא, אתה כנראה תמצא את עצמך בחוץ... בוא נגיד ככה - אם אני רווק עשיר ומבוקש, והמטרה שלי בחיים היא לא לשכב עם בנות 15, אני בטוח ב100 אחוז שאצליח לעמוד במטרה הזאת. ופה קבור הכלב לגבי האם ישחקו במכבי או לא... גם אם אנחנו מסכימים שהאירוע הוא לא שחור ולבן והבנות הם לא מסכנות וחפות מכל אשמה והשחקנים לא זאבים פדופילים, עדיין יש מידת אחריות על השחקנים ויתכן שמידת האחריות הזו מספיקה בשביל שלא ילבשו יותר צהוב אני אפילו לא מסכים עם ההשוואות שעשו פה למקרים כמו רונאלדו שהואשם באונס והמשיך לשחק כרגיל - משום שהעובדה שאין עליה מחלוקת היא שהוא שכב איתה, וזה בסדר, והקביעה שיש עליה מחלוקת היא שהוא אנס אותה - וכל העניין הוא האם זה קרה לא. במקרה של השחקנים פה, האירוע שאין עליו מחלוקת - שהם שכבו עם ילדות בנות 15, הוא חמור כשלעצמו, והאירוע שיש עליו מחלוקת, האם הם ידעו, הוא זה שקובע האם זה מממשששש חמוררררר או שזה רק חמור כשלעצמו... ובנימה אישית - פאק, בת 15... פאקינג 15... סירייסלי? בגיל 18 ילדות בנות 15 נראו לי ילדות קטנות.. אז בגיל השחקנים?
  14. השחקן הטוב בליגה ונוכח גרףהשיפור הוא הישראלי עם תקרת הזכוכית הכי גבוהה לקריירה אירופית אם הוא לא יבחר לשחקן העונה אז כנראה לקשר אחורי אין סיכוי להכרה כזאת
  15. חיכו למצות את המו"מ עם גאנם מאמין שעכשיו כשזה נפל יפנו לנסות להחתים את ערן
  16. אשר אלון רצה 1.7 מיליון יורו קיבל 1.7 מיליון ש"ח העיקר 1.7 (הרלוונטיות של החצי כרטיס תלויה כמובן בדודו והמכבסה...)
  17. אתה מפקפק באותנטיות של הסקופים של נדב צנציפר?
  18. אגב אשמח אם מי שמעוניינים בהחתמה של קייס גאנם יסבירו לי מה אני מפספס במשחקים המעטים שראיתי את רעננה (בעצם, רק מולנו) לא ראיתי ממנו משהו מיוחד. לפי ספורט 5 הסטט' שלו זה שער, שני בישולים ו9 צהובים. וכמובן, העובדה שאתמול רצו עליו רק 2 מיליון יורו, והיום כבר מסכמים עם ב"ש על 600 לא סבבה לי לשלם על חלוץ שלא יראה פה דקה עד שייפלט חזרה לליגה סטייל יחזקאל..
  19. האמת שזה פשוט מייאש אני חושב שזה היה מהאירועים הכי בולטים של שיפוט מוטה שראיתי בחיים שלי, כולל משחקים שהתבררו כמכורים איך ליאני התנפל כמו ערס על השחקנים שלנו מהשניה הראשונה, הצהובים שדפק לנו, העובדה שהשיפוט שלו עודד את שחקני חיפה פשוט לכסח, וכמובן העובדה שללא הVAR הוא "לא ראה" את נגיעת היד הכי בולטת ומוגזמת שיכולה להיות ברחבה אני זוכר שהתייאשתי ככה דווקא כשהיתה טעות לטובתנו, לפני כמה שנים נגד ק"ש כשטיבי עשה עבירה ולא שרקו נגדנו לפנדל, ואשכרה העלו את יפת ליציע העיתונות להתנצל על האירוע ופשוט התעסקו רק בזה שבוע שלם כל זה רק מבליט כמה אין לנו ברירה אלא להיות לפחות רמה מעל היריבות שלנו. אם תהיה לנו יריבה בערך ברמה שלנו, השופטים יכולים לשחק תפקיד מכריע, כמו באליפות הראשונה של ב"ש
  20. כל נתוני העצימות במשחק בכדורגל הישראלי נמצאים בשפל ביחס לליגות אחרות באירופה (והמגמה לרעתנו) - זה אומר שכדורגלנים בישראל מתאמצים פחות ומשחקים בקצב יותר נמוך למה הם מתאמצים פחות? למה הם נותנים פחות מעצמם? כי המאמנים דורשים את זה מהם? כי הקהל צועק עליהם להאט? כי זה מה שהם מסוגלים מבחינה גנטית? או שאולי הם פשוט נותנים מעצמם פחות ביחס למקביליהם באירופה, כי הם יכולים? איך אפשר להתעלם מזה ששחקן שיודע שהכשרון שלו לבדו שווה שכר של X בארץ גם אם לא יקרע את עצמו, ושהוא שווה שכר בערך זהה באירופה אם יקרע את עצמו באימונים 8 שעות ביום - ברוב המקרים יבחר להישאר בארץ ולהתאמץ פחות מאשר "למקסם את עצמו" באירופה. בטח כשזו התניה תרבותית ואנחנו רואים ששחקנים שבוחרים להלחם על קריירה אירופית הם מיעוט זניח אנחנו חיים בליגה שבה שחקנים שלא היו שווים ספסל במקומות אחרים מגיעים לליגה ועוברים דרך כל הקבוצות הגדולות במשכורות זהות לשכר שקיבלו כמנודים באירופה. זה נראה לך תקין? לא נראה לך שיש בעיה בגישה ובמקצוענות שלהם? לא נראה לך שאם האלטרנטיבה שלהם היתה בני יהודה ב80 אלף ולא מכבי ב400 הם היו קורעים את התחת בשביל להחזיק מעמד ברמה הכי גבוהה שהגוף שלהם מסוגל להפיק? בחייאת רבאק לא מאמין שיש עוד אנשים נטולי אינטרס שלא קלטו את זה עדיין ולדעתי רוב הסגל הקיים היום במכבי יודע במאחורה של הראש שאם לא יהיו מרוצים מהם במכבי הם עדיין יקבלו חוזה של שלוש שנים, לפחות באותו שכר, בחיפה, וככה כבר יגיעו לשלהי הקריירה מדושנים ושבעים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.