Jump to content

dilen

משתמשים רשומים
    60
  • Last visited

Everything posted by dilen

1. נגד איזה קבוצות אתה משחק פה שאתה צריך מגן שכל כך טוב בהגנה? זה עבד מצויין בבאר שבע שסיימה מעלינו בטבלה וספגה רק 6 שערים יותר מאיתנו. אני לא אומר שחייב להביא אותו אבל חותם עכשיו על מגן טוב באמת בהתקפה ובינוני בהגנה. בחיאת מכבי חיפה לקחו אליפות עם פאקינג חזיזה מגן חצי עונה.
  2. למישהו הסבר לכמות קהל הרשמית שמתפרסמת? 16 אלף צופים? רק שער 11 מלא אמור להיות כמעט 5 לא? אז סבבה שער היציעים לא מפוצצים אבל גם לא ריקים, איך לפי הכמות הרשמית חצי אצטדיון ריק? לא ברור.
  3. מרחק 5 נצחונות מגביע אירופה. 4 מתוכם עם אווירה ביתית.
  4. שאלת תם- מכבי סל לא יכולים לארח חד פעמית במקום אחר? הם מחוייבים חוקית לארח רק בהיכל? אין אפשרות לגמישות כלשהי מצד הגורמים? זה אירוע חד פעמי פה. יש כמה אלפים טובים שלא הצליחו לקנות כרטיס.
  5. https://t.me/israel_sport_live ערוץ שמשדר בלייב, יש כפתור join לשידור למעלה, זה לא קישור לאינטרנט. אמור לעבוד חלק.
  6. לא זוכר כזה דיסוננס בין משחק כל כך חשוב לבין חוסר עניין מוחלט מצידי כועס על בתי דין, כועס על מכבי לא פחות נמאס לי מהכדורגל פה לא בטוח שאכפת לי אם נפסיד
  7. יששששש בסוף המערכה אני בלחץ כמו פנדלים בגביע
  8. עם מנהל מקצועי אפילו בינוני אנחנו חוגגים עכשיו את הפער שעלה ל8.
  9. הייתה אמורה להיות חגיגה. באסה רצינית
  10. הפודיום הכי טובים בפער. לא מרגיש בכלל שהם אנטי מכבי או בעד קבוצה כלשהי.
  11. במצבת הווינגרים הנוכחית הוא בטח לא יזיק. כמובן שחייב לשאוף להרבה יותר.
  12. וואלה אני מגיע לכל משחק בית מבאר שבע, המשחק שהכי קשה להשיג כרטיס הוא 5 דק מהבית שלי. אם קורה איזה נס ולמישהו יש כרטיס ספייר ממש אשמח.
  13. מנויי 11 יפוצו איכשהו או שפשוט לקחו לנו רבע מהמחיר של המנוי ככה באהלן אהלן?
  14. אם הבנתי נכון, בגלל שהוא שחקן חופשי הוא יכול לחתום גם אחרי שנגמר החלון.
  15. הגוש ב11 למעלה ששר חצי משחק את השיר שחקן של אוסקר גלוך, ריגשתם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.