Jump to content

חרישי הוא הלילה ואפל

משתמשים רשומים
  • Content Count

45
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by חרישי הוא הלילה ואפל

1. גם פריצה במשחק הבכורה נגד באר שבע לא עשה יותר מדי חוץ ממסירה בעקב ללוגסי. סבלנות, יש לי הרגשה טובה לגביו.
  2. קראבח הפסידו 3-1 לויאריאל שבוע אחרי שקיבלו 3 סיבאספור. אני מאמין שעם משחק הגנה אחראי אפשר בהחלט להוציא שם תיקו ואף להבקיע.
  3. כי הוא סוכן שחקנים ואני מניח שיש איזהשהו שוער שלו שהוא מנסה לדחוף לנו. אגב, רק אני מאוד סובל מהשידור? לא רואים כלום בחצי העליון של המגרש, ברמה של לא רואים את הכדור...
  4. מכבי לא קיימת התקפית באמצע המגרש. באגפים יש לנו את צד שמאל דודזאדה (שכל הוצאת חוץ שלו וספרתי לפחות 3 הולכות לשכטר וקצת לוחצים אותו אז הכדור אבוד), בצד ימין קנדיל שמתחת לרמה הכללית כבר מתחילת העונה. מעבר לזה מכבי מבוהלת, לא יודעים מה לעשות כשיש הוצאת חוץ, לא יודעים מה לעשות כשזוכים בכדור (פרט לדקה אחת שבה מכבי התמסרה ברצף, הכדור חוזר תוך 8 שניות לטורקים), ומעל הכל אנחנו ללא קישור אמצעי. פרץ מעיף כדורים למעלה, ריקן לא נוגע בכדור, ביטון מתחבא... המצב היחיד שלנו הגיע בטעות מפספוס של ההגנה שלהם אל ריקן שבתורו לצערנו פספס... הגנתית אנחנו בסדר גמור. קצת יותר לסגור את קאיודה (הוא מהיר מ
  5. איזה שידור נוראי, אתה צריך לנחש מה קורה בחצי המגרש העליון
  6. לאדע מה אני חושב עדיין על ה3 בלמים הזה... מבין שזה בשביל לעבות את ההגנה אבל זה דיי מעקר אותנו התקפית ואין כמעט יצירתיות במשחק שלנו... מקווה לטוב. 1-0 קטן ואני מאושר עד השמיים. אגב, קבוצה ישראלית פעם ניצחה בטורקיה?
  7. 1. זה קורה בקבוצות כמו רד בול מאוסטריה (לא בדיוק הליגה האנגלית) שהפכו מכלום לקבוצות לגיטימיות בשלב הבתים. 2. כתבתי בהדרגה זה תהליך ארוך שיקח להם לפחות 10 שנים ולא קורה ביום אחד. מה גם שאני מאמין שהם התכוונו להכנסות ענק מהספונסרים ולא ישירות מהבעלים שזה שונה ומותר בפייר פליי. 3. מסכים שזה המכשול העיקרי. 4. סין היא לא בדיוק יעד אטרקטיבי בלשון המעטה, זה לא מונע משחקנים בעלי שם לבוא אחרי הכסף הגדול. 5. תפתחו את הראש קצת, דברים שלא נשמעים הגיוניים קורים. אך אחד לא האמין שטראמפ ינצח בבחירות 2016 וראינו מה קרה. בתחילת שנות ה2010 האימפריות בארץ היו חיפה והפועל, מי האמין שבאר ש
  8. האמת שיש היגיון מסוים וזה לא כזה מנותק מהמציאות. כלומר האמירה של הזכייה בצ׳מפיונס קצת מוגזמת אבל אם מחר קונה אותם שייח מהאמירויות וישרוף כספים בשכל בהדרגה ולא בפראות, תוך 15 שנה ככה הם יכולים בהחלט להפוך להיות קבוצה לגיטימית בליגת האלופות, ראו ערך מנצ׳סטר סיטי לפני 2008 (קבוצה שעלתה בקושי לגביע אופ״א רק בזכות נקודות דירוג) ואחרי 2008 (אימפריה בקנה מידה עולמי).
  9. העולם לא מעניין אותי, רק ישראל ומה שטוב לה ומכאן - רק טראמפ.
  10. חיפה מוצאים דרך להכניס כסף עקיף? לא מעניין הפועל חייבת כסף לכל העולם? לא מעניין פייר פליי למכבי!
  11. משחק ליגה שלישי ואחרי 5 באירופה ועדיין לא רואים טביעת אצבע של מאמן. אין שיטה, אין טקטיקה, כולם עומדים, אין תנועה בהתקפה, אין משחק אגפים,שחקנים מוצבים לא בעמדות הטבעיות שלהם (טב״ח הלך לאיבוד בימין, סאבוריט שיחק בלם שמאלי ולא מגן כמו שהוא יודע, משחקים קודמים קנדיל היה בשמאל בכלל..) כל כדור רוחב נמוך פרט לאחד הלך ישר לרגל אדומה, הכל מקרי... אז כן הסגל שלנו היה מספיק טוב לייצר מצב אחד מסוכן (שכטר) בפעולה אישית מצוינת של דן ביטון, או להבקיע פה ושם מאיזו הרמה או כדור נייח, אבל אני לא רואה שום דרך במכבי. ועדיין, אנחנו מסוגלים לעשות את זה עם שינוי מערך ולהתאים את שיטת המשחק כל משחק לגופו מול
  12. מחכה לתיוק של סויר עריכה: עכשיו ראיתי שהגיב חח
  13. וזה עוד אנשים ששמים את המילה "מכביסט" בשם יוזר שלהם
  14. הופתעתי מכמה חלשים אנחנו, בטח נגד הכלום ושום דבר של באר שבע
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.