Jump to content

ג'ונסון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by ג'ונסון

1. אתה לא מסוכן, אתם בתול ויש לך נזלת
  2. מחפש כרטיס לחיפה, נותן בתמורה כרטיס לדרבי
  3. למה לא מפלורנטין?? למה לעשות צעדה באזור תעשיה זניח בשולי העיר?! ארגון של ראשלצים
  4. עד מתי ילדים עם נזלת בשער 11/8 עליון ישחקו אותה לה פמיליה? בא לך לזרוק חזיז למסגד אל אקצא? לך תזרוק יבלבלן ביצים! רק תבקש רשות מאמא כי היא לא מסכימה שתחזור אחרי 21:30. עוד כמה שנים תצטרך להתגייס ואז נראה כמה אתה גיבור, כולכם בסוף עובדי רסר או טבחים. טפי. נמאס
  5. אתה בחיים לא תבין מה זה ללכת ברגל לבלומפילד ולראות מלא אוהדים צובעים את העיר בדרך לאצטדיון. בדרבי זה עוד יותר מרגש. מה לי ולחנות אלכוהול בקצה של יפו? אני חא אתפלא אם ילדי הפנאטיקס יעבירו את הישיבה שלהם לסינימה סיטי בראשון מתחת לדינוזאור
  6. מה לעשות, אבא שלהם צריך להקפיץ אותם מחולון
  7. מה זה פלורנטין לא נגישה לאנשים שגרים מחוץ לעיר? גם בלומפילד. אז מה? מי שלא נוח לו שילך לעודד את צפרירים חולון או הפועל ראשון
  8. בואנה למה רק עכשיו אתה אומר?! סעמק איזה מניאקים הערבים האלה דחוף תעביר את זה לשבכ או ללשכת ראש העיר או לועד בית!!!1
  9. אם נורדאו היה קורא את התגובות שלך פה הוא היה מתהפך בקברו.
  10. "אתה בחרת בקבוצה שלא מייצגת את האידיאולוגיה שלך, זו לא אשמתי" גבר נראה לי שהתבלבל בקבוצה, זאת מכבי זאת לא ביתר. את האידיאולוגיה שלך אתה מוזמן לכתוב בספר, יש לי הצעה לשם- "המאבק שלי" מוכן להתערב שהשתתפתי ביותר מלחמות ממך, בתפקיד יותר קרבי ממך, שאני משלם יותר מסים ממך ותורם יותר ממך.
  11. אני לא הולך להגיב לכל הרפש שקראתי כאן. רק בוא נסכם דבר אחד- אני לא אשיר תפנו התנחלויות ואתה לא תשיר לזרוק חזיז לאל אקצא סבבה?
  12. מה אתם מבלבלים את המוח ומתפלספים אם מדובר בגזענות או לאומניות (גרוע באותה מידה לדעתי אבל זה לא האישיו), יש פה מישהו שאשכרה חושב שלגיטימי לשיר "לזרוק חזיז למסגד אל אקצא"? מה אתם מתחילים להתייפיף? כל אלו שמגנים בחירוף נפש על האנשים העלובים ששרים את זה, אתם לוקחים את הילדים שלכם למגרש? השתגעתם לגמרי
  13. בלה בלה בלה... בגלל אנשים כמוך אי אפשר להביא ילדים למגרשים.
  14. הרבה זמן? השיר הזה קיים מעל 15 שנה. כמה זמן שרים את השורות האלה? מי שר אותם? כמה ילדי כאפות עם נזלת שההורים שלהם הקפיצו אותם לבלומפילד ממערב ראשוו?
  15. "בא לי לזרוק" כאילו השורה הזאת היא חלק אינטגרלי מהשיר... בוא נקח כל שיר שלנו מהעשרים שנה האחרונות ונוסיף לו שורה גזענית נגד ערבים. איך זה?
  16. אז אחרי שהרסו את "תגידי רק שעה ויום" עם השורה "לא רוצים אותו איתנו זו לא המדינה שלו". באו עם יציאה חדשה: "באלי לזרוק חזיז למסגד אל אקצא". אפשר די עם החרא הזה? באמת. זה מביך. ילדים עם נזלת. על אחת כמה וכמה שיש לנו שחקן מוסלמי. וואלה לא מתאים ולא מגניב.
  17. זה לא עובד לי משום מה... בלאן לא מופיע לי כרטיס
  18. הברקוד הוא של המנוי או פר משחק? אם אני מעביר צילום מסך עם הברקוד לסתם אדם, הוא יכול לעקוץ לי את המנוי?
  19. מעניין אם גם בצד של הפועל זה היה ככה... בכל מקרה תציפו את זה כמה שיותר!!! לשלוח מיילים גם למכבי וגם להתאחדות!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.