Jump to content

חאליסי

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by חאליסי

1. *** הכל נמסר*** היי חברים, עשיתי סדר במחסן והחלטתי להעביר הלאה את הפריטים שבתמונה, חבל שסתם יצברו אבק אצלי. אל דאגה, אני עדיין אוהד ועדיין מגיע למסירה: שני צעיפי מכבי עיתון מהאליפות של פאקו דגלים קטנים חולצת אולטרס מקורית, לדעתי משנת 2005
  2. אני קניתי כאן לפני שנה: http://www.livetickets.co.il/ היה בסדר גמור, גם מבחינת מחיר.
  3. לא קראתי את הספרים אבל אני מניח שיש ליוצרים מלא סיפורים וקצוות לסגור ולכן הם פשוט החליטו לחסל את כל הדמויות שקשורות לדורן. הם עשו שם שכונה- 1.איך לעזאזל שתי הבנות\ילדות האלו הגיעו לספינה לחסל את טריסטיאן כ"כ מהר?? הרי הם היו על הרציף עם אימא שלהן בסוף עונה 5. 2.טריסטיאן הזה כזה אהבל, רוצים לחסל אותך ואתה מסובב ת'גב שלך ליריב? כמה טיפש אתה? ראיתי את זה בא מקילומטר 3.החיסול של הכושי הגדול ע"י ילדה קטנה וסכין לקילוף תפוחים הם פשוט רצו לסגור את קו העלילה הזה.
  4. אני מניח שזה כבר דיון הספויילרים נכון ( בכל מקרה בלבן ליתר בטחון) אני לא מבין מה הקטע עם הזקנה? מה נראה לכם הולך לקרות? אז אוקי, היא זקנה בלי הקסמים, אז? זה רק מוריד עוד יותר אז סיכויי ההחייאה של גון שממילא היו נמוכים..
  5. בהחלט מצער, איזה מלך הוא. כל מה שעשה אהבתי בעיקר את הסרטי טבע שלו, היו מעולים
  6. אפשר הסברים לגבי התפאורה של מילאן ואינטר? מה כתוב על השלטים? מה זה הנחש הזה?
  7. הגעתי הכי קרוב שיש, הזנתי פרטי אשראי וזה קרס דיכאון עולם
  8. אחלה תודה אבל..דקה אחרי שהורדתי ראיתי שזה בלי תרגום, באסה.
  9. אבאדר, אם קוראים ת'הודעה שלך בלי הכותרת של הנושא - זה משהו פסיכי
  10. ממש כמו החמאס וישראל, רק לא בטוח מי זה מי. יאללה תעדכנו- אני במתח מה בפרק הבא. (רציני לגמרי )
  11. נאדאליסט? עדיף לך לאבד מקום ראשון מאשר תואר GM מס' 18 לפדרר.
  12. חג שמיייח!! מתלבט אם זה "מתלהב" ללכת לחגיגות עם חולצת מכבי..
  13. יאפ. דרבי קודם פרצו לחבר קומוניסט והשוטרים (הפלא ופלא) תפסו אותם בלייב ועוד השאירו פתק על השמשה של האוטו. הפעם היה לו מזל, לא הייתי בונה על זה לאורך זמן. אני האמת מחנה בחניון בלומפילד עצמו, פקקים ביציאה אבל זה מה יש, מאז שגנבו לי 6000 ש"ח ( לא קשור למכבי) אני נעשיתי יותר זהיר בכללי. אנשים קורעים ת'תחת מידי יום ביומו ובא איזה מאנייק ובשתי שניות לוקח לך עבודה של חודש.
  14. אגב, זה עם הפרש שערים או בלי? המהדרין פה שואלים
  15. יאללה לעדכן יאללה לעדכן עומר תעדכן עומר תעדכן עומר תעדכןןןן
  16. פחח אוהדי הפועל, יותר ברור מזה שהאיראנים מחביאים כורים גרעיניים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.