Jump to content

yuval beracha

משתמשים רשומים
    311
  • Last visited

Everything posted by yuval beracha

1. מחפש איזה פוסטר מגניב/ דגל לשים על הקיר בחדר.. לא חובה של מכביי, אפילו אולי רצוי שלא יהיה של מכבי אבל תנו הצעות
  2. די כבר באלוהים, אני באמת לא מאמין שאתה חושב שאתה צודק.. מנויים צריכים וחייבים לקבל עדיפות על כאלה שלא עשו מנוי (ולי אישית אין מנוי וכנראה אני אשב ב 2 בגלל שלא היה לי שקל על התחת לקנות מנוי ) אז תפסיק כבר להתבכיין
  3. מה נסגר עם השרמוטות מלאן לא פותחים את המכירה?! ובדוק לא יהיה עכשיו באתר ל11 ? מה נסגר עם השרמוטות מלאן לא פותחים את המכירה?! ובדוק לא יהיה עכשיו באתר ל11 ? מה נסגר עם השרמוטות מלאן לא פותחים את המכירה?! ובדוק לא יהיה עכשיו באתר ל11 ?
  4. לקלל עד שייצא לבד מהמגרש ויפנה מקום לאורי כהן
  5. ברצלונה בלי ספק... לא בהרבה יותר יקר ולא משתין על המקומות האלה
  6. איכמן מאה אחוז יופיע... חמישים שנה למשפט וזה במיקוד אחרי שלוש שנים זה ירד... כדאי לך ללמוד... וואלה אני חרשן למדתי הכל...
  7. פאק איפה נמצאת ההודעה של הגדודים האדומים? אחת ההודעות הגדולות בהיסטוריה... בוא תדבר עכשיו!!
  8. http://www.youtube.com/watch?v=gQ_JTWi81b0 הוא נשאר בן עשרים והזמן חלף, זמן שלא נגע בפניו, זמן בלעדיו הוא אבד בחולות עד היום לא שב רק עכשיו אפשר לדבר רגע אליו יורם, תגיד לי אתה מה עושים עם חבר שכמותך מה עושים עם מותך עם זכרון היותך ועם השכחה אז כתבת יומן ונשאר מכתב ואתה צוחק מן הדף שעל המדף יורם, תגיד לי אתה מה עושים עם חבר שכמותך שלא שם ולא פה שהיה ואינו ובכל זאת ישנו כי עם הזמן זה דעך הכאב שכך לפעמים גם פצע ישן שב ונפתח יורם, תגיד לי אתה מה עושים עם חבר שכמותך מה עושים עם מותך עם זכרון היותך עם חבר שכמותך שנשאר בן עשרים
  9. מרגוליס מבחינת גיל עדיין לא יכול לשחק בבוגרים, אבל ילד נדיר ושחקן מצוין... הלוואי שיעבירו את המשחק של הנוער לבלומפילד ויעשו הצגה כפולה... שהנוער יעשו שתי משחקים ביום
  10. רוצה להתחיל ולא לגמור צרה ישנה עדיף לשמור שוב אבק עולה, עולה לאוויר מהרצפה רק בשביל לחזור, רק בשביל לחזור, לחזור בחזרה ואם המעגל נשבר אז משהו קרה מביט בדמעות עולות לאור, עולות לאור רק בשביל לגעת במשהו טהור ואז ליפול יורד לרחוב, רואה אנשים בתוך הזכוכית המים שקטים שוב הקצב בא עולה ועולה מתוך האדמה רק בשביל לשמור, רק בשביל לשמור, לשמור על השכינה ואם המעגל נשבר אתה חוזר להתחלה מביט בדמעות עולות... שוב אבק עולה, עולה לאוויר מהרצפה רק בשביל לחזור, רק בשביל לחזור, לחזור בחזרה ואם המעגל נשבר כולם יודעים שזה קרה מביט בדמעות עולות....
  11. לא פעם מלכה באיה מילים: אסף שלם ואסף ראביד לחן: אסף שלם לא פעם אחת את הלכת ממני ונשארתי לבד, לא פעם, לא פעם אחת, את הלכת ממני ונשארתי לבד אם זה מה יש לך להגיד לי אם את הולכת אז עדיף שלא תגידי פשוט קומי ותלכי, עשית את זה, תמיד תעשי ואחרייך את הדלת, סיגרי בשקט ואל תשאירי פתק צאי על קצות האצבעות עדיף שלא לשמוע ולא לראות לא פעם אחת את הלכת ממני ונשארתי לבד לא פעם, לא פעם אחת את הלכת ממני ונשארתי לבד לא פעם אחת את הלכת ממני ונשארתי לבד לא פעם, לא פעם אחת את הלכת ממני ונשארתי לבד את התכשיט השארת מזכרת באמת חשבת שלא אזכור אותך אחרת טהורה כמו שהיית, אני לא אשכח אותך יפה אמיתית וכשתגלי הפעם שהבחור הזה השאיר אותך בלי טעם וכשתנסי לחזור תגלי שכבר כיביתי את האור לפני שאת סוגרת את הדלת רק תדעי שהמים שבינינו עדיין חמים האהבה הזאת יוצרת חיים, נכון שזה נשמע קצת מסובך אבל המים שבינינו עדיין חמים האהבה הזאת בינינו יוצרת חיים חדשים לא פעם אחת את הלכת ממני...
  12. אוהד, לפני שנתיים, דרבי, ניצחון דקה 88... זוכר? בדיוק בגול הכרת אותי, מה שהתחיל בחיבוק אחרי הגול בתור סתם אנשים נהפך לזה שכבר שנתיים אני חופר לך בשכל... אח גדול, שנתיים שהייתי בשבילי כתף למה שאני צריך... תמכת בי, הערכת אותי לפעמים יותר ממה שאני הערכתי את עצמי.... רק רציתי להגיד לך שאני זוכר הכל, ואף פעם לא אשכח, את בן אדם שלא מכירים כל יום, כל התמיכה שקיבלתי ממך, אה ואני אפסיק לעשן מתישהו אל תדאג אז אוהד, תהנה, תחגוג, תשתגע כי מגיע לך יותר מכולם... אל תוריד את החיוך מהפנים אף פעם, תצליח בכל מה שתעשה בחיים, תעשה הכל בלב שלם ואל תתחרט על כלום, תזכור שלמרות שיש בינינו כמה שנים אני פה בשבילך למה שתרצה... מזל טוב יא מלך עוד יערך שאני אחזור מהעבודה...
  13. בתור מישהו שהפסיק אי שם באחת עונות וראה את הפרק האחרון... מישהו בא לו לעשות טובה ולהסביר מה קרה בעונות האחרונות וככה גם להסביר את הפרק האחרון?
  14. בתור מישהו שהפסיק אי שם באחת עונות וראה את הפרק האחרון... מישהו בא לו לעשות טובה ולהסביר מה קרה בעונות האחרונות וככה גם להסביר את הפרק האחרון?
  15. רמת השרון הרצליה, ניתן להעביר אליי פרטים.
  16. מחפש: די כל חולצה של מכבי, הזאת עם הבקבוק תבערה מאחורה ואת הגלורי דייס, ובכלל די את כל החולצות שהוציאו השחקן בשנים האחרונות. מידה M כובע מכבי פאנטיקס מאפרה של מכבי (שנה שעברה מישהו מכר. )
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.