Jump to content

snufkin

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by snufkin

1. הם הוכיחו שהטעו אותם כי אמרו להם שהן בנות 17 ובכיתה יב. לכן זה חוקי, אין ויכוח על הפן החוקי. מצב הדברים היה כזה שמיץ' ומכבי ראו בלנצל את המעמד של שחקן מפורסם בגיל 28 כדי לשכב עם ילדות מתלהבות בתיכון מעשה לא אתי שלא עומד בקוד האתי של המצופה מהשחקנים ולכן מידרו אותם מפעילות, עד שהשחקנים בעצמם החליטו לחתוך עוד לפני ההכרעה על סגירת התיק (בצדק מצידם) זו השתלשלות האירועים. זכותך לחשוב שזה כן סבבה ואין בעיה מוסרית עם זה, הבעלים חושב אחרת והוא קובע. ואגב, לבעלים יותר חשוב המוסר מאשר הכדור ברשת וזו גם זכותו. האם יש למיכה קייס? קלוש. אולי רק הפער בין ההשתכרות שלו היום לבין מה שהיה אמור להרוויח בחוזה במכבי עד תום החוזה שהיה לו במכבי וגם בזה אני לא בטוח בכלל. אבל כל העניין של פגיעה בשמו זה קשקוש ואין שם כלום
  2. אני די בטוח שמיץ' לא יכפה על יצחקי את תפקיד המאמן אם הוא לא רוצה... ימצאו מאמן. זה הראיון: https://sports.walla.co.il/item/3469975
  3. לא חושב. לא נראה שיצחקי רוצה ובכל ראיון הוא טורח להגיד שזה זמני ושמחפשים מאמן קבוע. ככל שעובר הזמן אני מתחיל לחשוב שאופציית ווילי לא כזו רעה. בסך הכל מדובר על מאמן שעשה עבודה טובה בנבחרת בהתחשב בחומר השחקנים וביריבות, מבין כדורגל ומכיר את הליגה מצויין. מאמנים בלב של יוקאנוביץ ואיביץ לא נביא כנראה ומי שכן נצליח להביא, לא יכיר את הליגה ולהיכנס כך באמצע עונה זה מינוס גדול. אגב, זה שווילי עף על יצחקי בראיון מחשיד שהוא בכיוון...
  4. הפעם האחרונה בה אימן קבוצה (לא נבחרת) היתה בשנת 98
  5. לדעתי יצחקי "שחרר" את קאווס מהקו ונתן לו חופש להיכנס לאמצע כשהכדור נמצא באיזור, הוא רוצה שחקני התקפה קרובים וטכניים, גם גבי וגולסה היו כמעט כל הזמן צמודים. זה שהמשחק הלך לשמאל ולא לימין לדעתי זה בעיקר כי סבוריט הרבה יותר דומננטי וטוב מג'ראלדש. אני דווקא אוהב את זה, יש לך שחקני התקפה טכניים, קרובים, הם שחקו לא רע למרות שהפועל החנתה אוטובוס עם 10 שחקנים וזה לא פשוט. עם מאמן טוב ההתקפה תהיה בסדר ויותר מתואמת. הבעיה שלנו היא בהגנה, חייבים 2 שחקני הגנה ומאמן שידע לעבוד איתם
  6. קלינגר כשחקן היה מכביסט גדול וצמיד נתן 200%, לא חושב שאפשר להתווכח על זה. אמוציונלי, ווינר, פועל שחור כזה שאתה שמח שאצלך קלינגר כמאמן הוא מאמן בינוני מינוס, מצאים לקבוצות קטנות וגם זה לא תמיד. מקובע, חסר תחכום, בהמתי. קלינגר כאדם תמיד היה מופרע ומוזר, שולף בלי לחשוב אפשר וצריך לעשות את ההפרדה שקלינגר בעצמו לא יודע לעשות כי הוא סוג של ילד טיפש
  7. לגמרי. עם מאמן טוב ומנוסה יכול להיןת המשך יפה לעונה (גם ללא אליפות).
  8. מה רצית שיגיד? שלא ישקיעו באימונים שלי כי גם ככה עוד רגע אני כבר לא המאמן?
  9. קובאס שחקן ענק, הבעיה שלו היא כנראה בחשק
  10. במקום לנצל את היכולות המאגיות שלו לטובתנו ולכתוב דברים רעים שיקרו (כדי שיקרה ההיפך ממה שהוא כותר כמובן), הוא מבזבז את הזמן ודופק אותנו בהנפצות חיוביות
  11. זה היה באוויר, זה ריחף, זה זימר, זה זימזם
  12. קומאן פוטר מבארסה. ההולנדי החדש שלנו?
  13. אם אתה לא מודע לכך שאצל חצי מהפורום אתה חסום בהודעות אז אתה כנראה באמת טמבל ומסכן. הרסת כל נושא שני עם הבכיינות והתבוסתנות המאוסה שלך. על כל שמועה וחצי כתבה בספורט וואו על רכש לקבוצה אחרת יללת כאן עם אלף הודעות ביום כמו ילדה שלקחו לה את הסוכריה. לך תמצא תחביבים ימאוס חסר חיים
  14. נשחרר אותך כשאתה תשחרר אותנו מנוכחותך המרעילה בפורום עם הודעה כל 2 דקות על כל פלוץ של איזה צנציפיר גנרי אתה כותב כאן הודעה כאילו זו אמת מוחלט ובלי מקור. ותשמור לעצמך את התבוסתנות המגעילה והמאוסה שלך ותלך ללקק לחיפה כאיחו היא באייר במקום אחר. בקיצור, יאפס חסר חיים, מה שאנחנו עשינו בחיים אתה לא תעשה גם עוד 100 גלגולים, עוף לנו מהפורום עם האופי הלוזרי שלך ותעבור לפורום השדים שם המקום שלך, אתה מבזה את השם מכבי והורס כל נושא ודיון בפורום וכל עוד תמשיך ככה, נמישך להשתיק אותך יאפס
  15. מתפלא עלייך קרישי, למה אתה מתווכח איתו? יוזר של ילד מאוס ובכיין עם דחף לסיפוקיים מידיים ברמת האופירה אסייג. טמבל עם ראיה צרה ושטחית שמבחינתנו אנחנו בכלל מכבי יהוד שלא יכולים להחתים מאמן בעונת חוזה בחיפה (שהיא בכלל באיירן בעיניו). כל כתבה רעה בתקשורת הופכת אצלו לאמת מוחלטת והוא יורק את זה בפורום בלי הפסקה ובלי חיים (ומתעקש לא להביא מקור למרות שהעירו לו על זה מליון פעם). מתגעגע לימים שהוא היה מטרחן רק על "לא קיבלתי פוש" מליון פעם, עוד היה נסבל קצת
  16. הוא לגמרי המועמד הטבעי אבל משום מה מדברים רק על מאמן זר
  17. https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=285&docID=383745 מביאים?
  18. הם טובים יותר כרגע ובפער אין ספק. אבל אני חושב שלנו יש סגל טוב יותר. המאמן שלנו פשוט מקובע וחלש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.