Jump to content

maoryk

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by maoryk

1. אני דווקא בעד נובאק אבל העיניים נעצמות
  2. משחק מטורף, באסה שזה בשעה כזאת מאוחרת
  3. למישהו יש קישור לראות/להוריד את "הזייפנים" ואת "המספר העגול" ?
  4. כן, מיטב דש בדיעבד הבנתי שיש להם שירות מזעזע וגם האתר נראה לא מתקדם ככ אבל בגדול כל החברות דומות
  5. אני עברתי בעיקר כדי לשנות למסלול מחקה מדד סנופי שאין באלטשולר ויש בכמה חברות אחרות
  6. בול, אנחנו גם התבאסנו ממש שמתילד לא יעבדו היורו אבל מצאנו את זה ונראה שזה אותו קונספט
  7. מטורף הניצחון של שוורצמן על נדאל.. אבל מול נובאק אין לו סיכוי
  8. https://www.glz.co.il/גלצ/תוכניות/וילנסקי-את-ברדוגו/וילנסקי-את-ברדוגו30-08-2020-1701/פרסום-ראשון-ערן-זהבי-סיכם-במכבי-תל-אביב
  9. לא ממליץ על הלוואות חברתיות בתור אחד שהיה מושקע ועבד שם.
  10. מלך. אבל אל תתפלאו אם הוא יעזוב עוד שנה שנתיים הוא לא שורד בקבוצה אחת יותר מדי זמן
  11. לא אוהב את הממשק של סמסונג בכלל בכלל, אולי זה טעם אישי אבל שמעתי על הרבה ככה
  12. לא התנסיתי בשניהם אבל ברמה האישית התרגלתי כ"כ לממשק של שיואמי שאני אמשיך איתם. אבל one plus מטורפים.. החסרון בשני המכשירים האלה שהמסך קעור בצדדים וזה הופך אותו ליותר רגיש כי אי אפשר לשים מגן מסך זכוכית נורמלי וגם מגן לטלפון שזה מבאס.. תחפש השוואה ביוטיוב אחד מול אחד
  13. במקום טלפון לפני שינה, תקרא ספר לפני השינה.. זה מה שעוזר לי להירדם
  14. הרבה פחות טוב משבוע שעבר אבל בוני גינזבורג ענק שלום, אסי ויצפאן שחקנים גדולים נוסבאום וברלד חלושס
  15. הבאת את הדגם היותר חזק שמתאים למהירות מעל 100 מגה בייט למי שיש רק עד 100 מגה בבית אפשר להזמין את היותר זול אתמול הזמנתי מכאן יצא לי 64$ ל3 יחידות https://geekbuy.co.il/tenda-nova-mw3-mesh/
  16. @Moryo אז בשביל בית גדול כמה קומות אתה אומר גם לקנות את הראוטר של טנדה וגם את המערכת מש שלהם? ראיתי מחו"ל לקנות יש לקנות את הראוטר באזור ה30$ והמערכת מש באזור ה64$
  17. האמת שזה מטורף בשבועיים האחרונים הדולר עלה מ3.44 עד ל3.75 היום
  18. יש פה משקיעי נדל"ן בארה"ב?
  19. ברור שאין הבדל אבל צריך לשים איפשהו את הגבול
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.