Jump to content

Naor23

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

• Days Won

1

Everything posted by Naor23

1. בהתאם לנסיבות שזה משחק ראשון אחרי 3 שבועות והקורונה, ובעיקר ביחס להרכב שפתח שעדיין חסרים שחקנים שצריכים להיות מאוד חשובים לנו (דן ביטון, הרננדז ופשיץ') אני חושב שהמטרה היחידה מהמשחק הזה הייתה להוציא 3 נקודות, פחות היכולת.
  2. וכדי לענות כמו שצריך, אנחנו משחקים טוב, בעיקר טקטית, כן טעיתי בניסוח, לא מחזיקים אותנו אבל מעל כולם עם משחק מצויין. לא מתנצל על התגובה כי תקפת סתם כמו שרמוטה.
  3. תמצוץ, מה עם גבי קיקי יחרטטן שקרן מניאק מי מחרבש אני או אתה ישקרן מת.
  4. משחק הגנה טוב שלנו. עד עכשיו פרץ, גולסה וסבוריט מחזיקים אותנו. והם לא מפסיקים לכסח אותנו החלאות.
  5. אסור לזלזל בהם, הם הוציאו תוצאות לא רעות בשנים האחרונות באירופה, לדעתי הם לא נופלים מאיתנו. ביחס להרכב הזה, קונה עכשיו 3 נק בלי משחק גדול.
  6. מאכזב שהרננדז לא פותח ושדוידזאדה כן, חסר לנו עוד שחקן שיאיים במקום דן ביטון והייתי שם את ריקן במקום פרץ. לפחות יוני פותח. ד"א השחקן הכי מסוכן שלהם על הנייר מאהיר אמרלי (43 שערי ליגה ב107 הופעות) פותח אצלם על הספסל.
  7. דעה לא פופולארית: שגיא כהן אולי באמת חפרן גדול, אבל הוא אחד מהפרשנים היחידים בארץ שאשכרה באמת מבינים כדורגל ואני נהנה לשמוע את ההסברים שלו למרות שהוא גם באמת נשמע מתנשא לפעמים.
  8. הייתי רוצה לראות משהו כמו: טננבאום, טיבי, פיבן/ייני, הרננדז, קנדיל, סבוריט, גלזר/פרץ, גולסה, ביטון, אלמוג, כהן.
  9. אז למה אנחנו לא עלינו עם שחקנים חולים מול זלצבורג מה זה השטויות האלה? מה ההבדל?
  10. מה זה החרא הזה שאופא אישרה לבש לעלות עם שחקנים חולי קורונה?
  11. אני רק שואל. השמות שכתבתי בהתאם להרכבים שכתבו פה.
  12. יש צפי איזה שחקני הרכב יעדרו/לא יפתחו? טיבי, דן ביטון, גלזר, גולסה, פשיץ?
  13. אותי שאלו מה היכולות שלו שאני יכול לציין שהם מתאימות למגן. יש לי שאלה אליך, בוא תגיד לי באופן כללי לדעתך מה התכונות החזקות שלו?
  14. כושר גופני והשקעה, תיקול, שמירה אישית, חיפוי, הגבהה, אגרסיביות, הצטרפות להתקפה. מה שכן העמידה טקטית שלומדים מגיל צעיר יכול להיות בעייתי ויקח זמן ללמוד. וכמובן שאני רק מציע רעיון.
  15. חשבתי על משהו יצירתי (אאלט מישהו הציע את זה כאן), שיכול להיות שיחוק לנסות את ברסקי מגן ימני, על הנייר יש לו הרבה תכונות שיכולות להתאים לזה, וככה הוא לא ירקב בספסל. בעולם יש כמה דוגמאות כאלה (של מגנים טופ בד"כ).
  16. אבל זהבי משחק שם בשפיץ, גצה בכלל קשר קדמי לא? חוץ מזה למה שיביאו שני קאליברים על אותה עמדה, קיצר ישחקו יחד ויהיה מרגש.
  17. אין לי שום סיבה להגן עליהם, אבל שתדעו שיש שם שכונה יחסית חדשה ממש צמודה לאצטדיון.
  18. לפי מה שמצאתי כל השחקנים האלה מסיימים חוזה בסוף העונה: טננבאום, ייני, בלטקסה?, טיבי, בביטון, סאבוריט, פרץ, ריקן, שכטר, בלקמן, דן ביטון*. נערך, בלי עדן קארצב כמובן. דור פרץ הוא נכס מקצועי ושחקן בית, אסור לאבד אותו בלי לקבל עליו תמורה. כמה הוא מרוויח לעונה נכון לעכשיו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.