Jump to content

צהוב עד המוות!

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by צהוב עד המוות!

1. אין לי עסק שמצריך דיווח לרשויות. אני רוצה לנהל את רישום הוצאות הבית כמו שזה מנוהל בעסק. בגלל זה ביקשתי משהו רך יותר
  2. מבקשים מספר עוסק מורשה בהרשמה. קצת פחות מתאים לשימוש ביתי, אלא אם אפשר להכניס מס׳ לא אמיתי. האם זה ככה?
  3. מישהו מכיר אפליקציה חינמית (עדיפות לכזאת שאפשר להתקין גם על מחשב וגם בנייד) שמאפשרת הנהלת חשבונות כפולה? משהו כמו מודול כספים ב-ERP, אבל שמיועד לרישום ביתי
  4. יש למישהו קובץ אקסל/פורמט של לוח שפיצר לפי תשלום בתחילת תקופה והוא יכול להעלות כאן?
  5. הבנתי שיש אפשרות להצטרף לקבוצת וואטסאפ ע״י לחיצה על לינק במקום שמנהל הקבוצה יוסיף. השאלה איך מקבוצה שאני מנהל בה אני מייצא לינק כזה?
  6. אה, והבחירה שלי: אבי נמני ברגל ימין שולח וולה לחיבור של שביט אלימלך בעונת הגלאקטיקוס
  7. אם לא הסוגריים בכותרת, מבחינתי מדובר בכפיר ליבוביץ׳ שחזר מפרישה ושינה את השם מטעמי מנחוס
  8. איפה אפשר למצוא חבילות טובות?
  9. שאלה למי שקרא את כל הספרים: ממזר בצפון- שלג ממזר בבקעה- אבן ממזר בדורן- חול ממזר במישור הנהרות- פרח ממזר בנחלות הנהר- נהריים ממזר בארצות הסופה- סער ממזר במערב (צוק קאסטרלי ושלוחותיה)- ?
  10. נראה לי שהסצינה שלו עם אד הלורד קומנדר בתחילת העונה אמורה לענות על זה.. ילד נכה שלא ראית בחיים מספר לך עליך דברים שאין שום סיכוי שהואא אמור לדעת.. לא רק לך, אלא לכל מי שרק ירצה.. זה נראה לי סיבה מספיק טובה כדי לקחת אותו ברצינות..
  11. דווקא לי מרגיש שהוא לא מקבל מספיק יחס.. בכל העונות הקודמות העלילה שלא הייתה משמימה ואז קיבל יותר זמן מסך, והעונה כשהוא דמות עם פוטנציאל ליצור עניין הוא לא מקבל מספיק זמן.. וזה ברמה שאני יכול לזכור את הסצינות שלו מהעונה הנוכחית בשליפה
  12. דווקא זה הרבה פחות בעייתי. הוא תמיד אילתר כשעמדו מולו אנשים שלא ידעו את האמת. הפעם עמד מולו בראן שיודע הכל, מצטט לו אמירות שלו מהעבר (״הזהרתי אותך לא לסמוך עליי״) וההכרה בזה מונעת ממנו את יכולת האילתור ומובילה להתרחשות של מה שראינו.
  13. רוברט חשב שראיגר חטף את ליאנה ארוסתו, מה שהתברר כלא נכון בפרק הנוכחי
  14. ג׳ון וחאליסי לא אחים.. דודה ואחיין (לא שזה חא גילוי עריות, כן?)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.