Jump to content

seanop

משתמשים רשומים
    546
  • Last visited

Everything posted by seanop

1. לא יאומן שני הליצנים של הנבחרת בכח לא רוצים שנעלה ליורו פשוט שני הזויים דור פרץ 6 נו באמת אוסקר לא פותח אחד המחדלים הגדולים בקיצור יכשלו וימשיכו לעוד קמפיין כמיטב המסורת הישראלית נכשלת המשכת
  2. דן ביטון לא צריך להיות במכבי והכי גרוע יש עוד מי שחושב לתת לו חוזה חדש מקרה מתן חוזז 2 איזה קבוצה מטומטמת
  3. חחחח איזה כיף לקרוא את התגובות של ניסן קניאס ממש רדיו חיפה בספורט 5
  4. דין דוד לא היה באופסייד הסתיר לשוער?
  5. אותו דבר אצלי בדיוק מראה לי בלאן ששמור לי ואז אומר כמות הכרטיסים חורגת מן המותר
  6. ביזיון ביזיון ביזיון דור פרץ לא היה באופסייד !
  7. לפי התמונה באתר שחושבים את עצמם אתר ספורט 99 אחוז ששבר את הרגל
  8. שכל האוהדים חוץ מחיפה ימשיכו לסתום ככה זה גם נראה ממכבי אני כבר לא מצפה לכלום היחידים שיוכלו לגרום לחרא לצוף זה הקהל של שאר הקבוצות ביחד
  9. אם שמרת כרטיס אשראי שם הוא כנראה נדפק כי האתר שלהם דפוק בכל מקרה תלחץ בתשלום של הכרטיס אשראי אחר תעבור לתשלום שים את אותו הכרטיס אשראי וזה יעבוד לך ככה שעובדים עם אתר סוג ז
  10. קטש כמעט איבד לנו את האליפות
  11. מקווה שמכבי מבינים שאם שתי הכושלים האלה נשארים קהל לא יהיה להם עונה הבאה ישארו רק ה8000 אלף הרגילים שהיו תמיד וזהו
  12. מאמן של 0 אחוזי הצלחה אם הוא נשאר חצי איצטדיון ריק שנה הבאה
  13. חחח ההנצפה השבועית לא עבר בחיים אפילו לא היה קרוב
  14. וכמובן שמי שהתחיל את כל זה לא ברשימה אצילי ולופז
  15. אחת תצוגות השיפוט הביזיונית שראיתי במשחק כדורסל
  16. אתה לא יכול לתבוע את בית הדים היחידים שתוכל לתבוע זה ההתאחדות לכדורגל ומכבי תל אביב וזה יבוא על שניהם ביחד אתה לא יכול לתבוע רק צד אחד
  17. אם יהיה תביעה אני הראשון שמצטרף אין לי כבר סנטימנטים אה ומי שיקלל אותי תחסכו ממני תודה
  18. חיפה 10000 שח קנס כמה הוכחות אתם עוד צריכים. בשביל מה אנחנו צריכים לשחק בליגה הזאת בכלל
  19. צעד ראשון להבראת הקבוצה הזאת,לפחות יש לה יושר מקצועי. שיצחקי ילמד ממנה לך כבר שחרר אותנו
  20. תבינו הוא לא יתפטר לבד תשחררו הוא ילך רק אם יפטרו אותו
  21. איך אדום שהוא לא אחרון והכדור הלך לצד בכלל?
  22. רק עיוור לא יראה שיש איתם שת״פ הם מחזיקים אבוקות מול העיניים של השוטרים ולא נוגעים בהם. הפועל הדליקו לפני יומיים רק ששם נכנסו ליציע ועצרו 5-6. בקיצור לא צריך להיות חכמים גדולים
  23. במקום להנחית פה את פאולו סוזה וגם לא מעניין אותי באיזה שכר אתם יודעים מה לפחות לנסות .. אבל כמובן יביאו מאמן שאין לו מושג בכדורגל כל מאמן נורמלי שראה את החילוף בדקה ה57 יגיד לכם את זה אבל מה יש לצפות מהכושל ברק יצחקי
  24. כן הקהל אשם נכון חוסר מודעות משווע קבוצה שלא בועטת כל המשחק לשער ושמה לך 2 שערים נכון הכל באשמתנו תתעוררו עד שלא יהיה ניקוי אורוות בקבוצה הזאת והראשונים הם יצחקי והמאמן שחושב שהוא מאמן לא עפים ממכבי אני כבר לא מצפה מכלום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.