Jump to content

אקיטה

משתמשים רשומים
  • Content Count

29
  • Last visited

• Days Won

4

Everything posted by אקיטה

1. דוידזאדה נותן הכל אבל לא ברור לי איך שחקן כדורגל מתנהל ככה עם כדור, כל פעולה שהוא עושה עם הכדור מרגישה כמו לידה.
  2. הוא גם חזק יותר פיזית ממה שנראה, עם כל האהבה למיכה אתמול היו מנפנפים אותו פיזית.
  3. מעבר לקבלת החלטות (היה חייב להשאיר לביטון נראה לי כדור מול שער חשוף) צריך ללמוד מכל הדאקות של זלצבורג איך לשחרר פצצה כשהוא במצב טוב מחוץ לרחבה במקום לבעוט סתם לאמצע. אחד מהם שלח טיל אתמול שדניאל עצר כמו גדול, שפשפתי את העיניים כמה מהר הכדור טס.
  4. מה זה לשנים הבאות, אם הוא נותן מופעים כאלה בבתים חוששני שאפשר כבר להתחיל להיפרד. שיעלה ויצליח כמה שיותר, כמובן עוד חזון למועד.
  5. אל דאגה חביבי גם אם ידחו ידאגו לשבץ את המשחק בזמן הכי לא נוח למכבי
  6. אם נפתח את המשחק עם גול מהיר כמו אתמול לאוסטרים ירעדו הביצים.
  7. הכי גבר בקבוצה ביי פאר. יאללה, ילד מחלום תגלית מגיע למכבי כשוער שלישי, מתקדם, נלחם על מקומו בסגל ובהרכב והנה אנחנו פה. סיפור גדול טננבאום.
  8. יש הבדל חוקי לדעתי. ואלפי הטינופות, מעבר ליצורי שמאל שרוכבים על המחאה, אלו אנשים שנפגעים קשות מכל הסיטואציה, אני לא חושב שהם יוצאים למחות כי באמת בא להם לצאת למחות. במילים אחרות, יש הבדל בין אנשים שמוחים כי אין לחם לאכול, לבין אנשים שלא יכולים לוותר על בית כנסת לתקופה מסוימת שאם לא ילכו לשם לא יהיה שום נזק משמעותית לבריאותם, לכלכלה שלהם וכדומה. כל זה בלי ויכוח הסטטיסטיקות שבנתיים מראים מי האוכלוסייה הבעייתית יותר מהבחינה הזו. ושאני אומר אוכלוסייה בעייתית זה לאו דווקא בגנותם, הם וערבים חיים אורח חיים יותר קהילתי, זה כל הסיפור.
  9. אני לא דיברתי על הקיץ והתנהלות ההנהלה, דיברתי על כל חולי התשומי שמדברים על שמועות ומנתחים כל הבעת פנים של אנשי מכבי ואז עוד באים עם זה כטיעון לחיזוק הטענה שלהם וביטחון עצמי גבוה.
  10. לא, אני פשוט סותם את הפה כשאני לא יודע משהו במקום לדבר בביטחון גמור ולחפש עניין בכוח
  11. לי אין שום צורך אוטומטי בניגוד אליכם מפיצי שמועות הווטסאפ בפורום. ההססר היותר הגיוני זה שהתשובה שלו אומרת "תפסיקו לשאול כל ראיון את אותה שאלה מאוסה, יש לכם בעיה תפנו לממונים בהנהלה" הסברי הרחש בחש שלכם מרגיש כמו אולפן ריאליטי בערוץ 13/12. אפילו לא הגבתי את דעתי על הקיץ הזה, אני מתייחס לכל הניתוחים שאתם עושים לכל נוד שמישהו במכבי תוקע כאילו יש משמעות נסתרת.
  12. מתי מכבי והמאמן שלה אי פעם התבטאו מעבר לתשובות לקוניות בנושאי רכש. כל הניתוחי מאחורי הקלעים שלכם שווים לתחת, די לחפש בכוח.
  13. אחרי החילופים ההתקפיים מכבי הראתה שהיא לא פראיירית בכלל גם במשחק פתוח מולם, הגענו לרחבה שלהם די בקלות, כמה חבל.
  14. מכבי נראית לא רע בכלל בהתקפה, ניכר המחסור ברגל מסיימת, כשחשבנו התקפה הגענו להרבה מצבים.
  15. אמצע התקפה זה בקטנה. זה היה מתפרצת של 4 על 2, כש2 שחקני מכבי חופשיים לגמרי ברחוק.
  16. במצב ששכטר קיבל, זהבי היה עוצר רגע להוציא את הזין לנגיחה ונותן גול, זה ההבדל. חבורה של לוחמים.
  17. ממש אוהב את מודי בר און. אה, ומזל שאין למכבי את המנטליות של חלק מהיוזרים פה, לוחמים, שימשיכו ככה.
  18. בכתבה שאלטמן מסרב לקצץ גיליתי שהוא הקפטן של הפועל. מתי זה קרה לעזאזל? ואו.
  19. מצחיק שהתירוץ להחזרת הליגה וזה בכללי שמשחקים עכשיו כדורגל זה הספורטיביות.
  20. יזיינו במוח על חוסר עניין עד שריקת הפתיחה, אין אחד שלא יאכל ציפורניים איך שהמשחק מתחיל, יהיה מה שיהיה.
  21. אם הוא יהיה טוב באפואל, אין שום סיבה שיחזור לחיפה ובכלל לארץ. אם לא ויחזור עם הזנב בין הרגליים ויחתום בחיפה, זה מבאס אבל גם לא כזה מדאיג אותי כאיום מקצועי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.