Jump to content

הקרנות של בוזגלו

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הקרנות של בוזגלו

1. תשמעו, זה מדהים מה שהולך בהפועל. אצל פרוספר הייתה פחות שכונה.. לפי דעתי תהיה נטישה המונית בחודשים הקרובים, גם של שחקנים וגם של הצוות ״המקצועי״. ברקו עוזב עד ספטמבר. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. מישהו יודע אם אמורה להיות בעיה עם שידור המשחק מחו״ל? Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. סליחה אם שאלו קודם. לא אמור להיות לנו ספונסר על החולצה, אם מכבי ימצאו חסות? לא קצת מבאס לקנות בלי זה? Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. אני יוצא עכשיו ללאן מהעבודה, אעדכן.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. לא להאמין, פעם ראשונה, אחרי שנרשמתי לכל הגרלה עם שישה מנויים, אחד זכה. מי היה מאמין... Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. נוראי.. אשכרה תרם לבזבוז זמן, הרדים את המשחק. לפני אחד החילופים של מכבי, אשכרה לא שיחקו כדורגל משהו כמו שתי דקות, באיזה עוד ליגה בעולם אפשר לראות דבר כזה. הוא פורש מתישהו? Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. כוס אמק!! 0 כרטיסים משישה מנויים.. כל פעם אני נרשם לפחות מארבעה מנויים, לא זכיתי פעם אחת. אי אפשר ככה! Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. קהל שבע. געגועיי לבלומפילד... Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. אני מאמין שמי שיש לו קומבינות כבר הבטיח את מקומו ביציע.. כל ההגרלה היא בערך 1000 כרטיסים לדעתי. Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. יהיה קשה מאוד לסיים בין שלוש הראשונות. ווילס (בייל וראמזי), בוסניה (דז׳קו) ובלגיה (קורטואה, קומפני, פלייאני, האזרד, לוקאקו ועוד) פשוט נבחרות יותר טובות.
  11. הוא לא היה כחול בהיר כמו הרצל, תקן אותי אם אני טועה. נראה יותר שחור מכחול. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. הדגל של הפנאטיקס היה אדיר! אם הם יוציאו את הקפוצ׳ון של הרצל אנשים לא יפסיקו לקנות..
  13. שמעו, הם קבוצה אדירה לעומתנו. לא לספוג במשחק הזה יהיה קשה מאוד. הכי חשוב מבחינתי, זה ניצול המצבים. אני מאמין שאפשר לנצח 2-1 ככה. Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. לא יודע, אתמול זה היה לי נורא ברור שהתיפוף לא היה בסנכרון עם השירה בהרבה שירים, גם של הארגון. Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. אם הייתי צריך לנחש, זה הרייטינג הכי גבוה שיש לערוץ לייב בכל השבוע. Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. לגבי ההודעה שהייתה השבוע. נכון היא הסבירה את המניעים, אבל לא את הפעולות. הייתה כותב ״לא שרים עד דקה 20״, היית רוטם אליך עוד אוהדים. בקשר לחלק הראשון. אם אתה מנסה להקשות על אנשים להגיע אליך, אתה יוצר פילוג בקהל. וכן, אני מבין שזאת החלטה מושכלת של הארגון, אני לכ מסכים איתה. מה אני אגיד לך, כל פעם שיש חיכוך בקהל של מכבי, אני מרגיש חרא. המטרה המרכזית של ארגון אוהדים, בצורה שאני מסתכל עליה, היא לגרום לאווירה הכי טובה באצטדיון. אם אתה יוצר חיכוכים, האווירה בהכרח פחות טובה. Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. אז כל מה שאני אומר זה שכל עוד אתם מקרבים אליכם את הקהל בכל דרך שאתן יכולים, הארגון לא יוכל להגיע לפוטנציאל שלו. אנשים רוצים לתמוך בכם. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. מה ההבדל בין יוני הללי ותומר לוי? Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. קאנטור, מה זה האגו הזה? אתם מנהיגים של הקהל, ואנשים רוצים לשמוע למה אתם עושים דברים. אתם עושים דברים נפלאים ואני אוהב אתכם, אבל לא תיקחו את הארגון לשלב הבא עד שלא תשלבו יותר את שאר הקהל. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. תשמע, אני מבין אותך, אבל בסוף אנשים מסתכלים על השורה התחתונה. אם זה אומר שהם שומעים שירים שמפריעים לשחקנים (דיברתם עם ראדי? הגעתם להבנות?) או שהארגון החליט לא לשיר 20 דקות בגלל סכסוך עם ההנהלה (למה לא מודיעים לכל הקהל לפני?). אם הארגון לא מספק הסברים למדוע הוא מבצע פעולה מסוימת, אנשים יפרשו את הדברים בצורות שונות. הארגון חייב לשתף את האוהדים בהחלטות מרכזיות שהוא לוקח ולהסביר למה הוא לקח אותן. Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. לא ידעתי שלבאר שבע יש שירי שחקנים.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. אור עולה מן המזרח יום חדש הגיע שנינו נתגבר על האימה ראדי ראדי מהארן ראדי אולה אולה אולה אולה אולה היה נושא כזה שנה שעברה, זה היה אחד הרעיונות. Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.