Jump to content

עמי כובע טמבל

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by עמי כובע טמבל

1. לא בדיוק, אבל ללא ספק לדובר פורטוגזית קל יותר להבין ספרדית מאשר דובר ספרדית להבין פורטוגזית
  2. במשחק האחרון הלכתי לקופות ב4-5 והדפיסו לי מנוי במקום
  3. המשחקים כבר לא משודרים בערוץ פתוח? יש לי סלקום טי וי בכללי אני זוכר שהיה בעיה עם סלקום מישהו יודע משהו?
  4. אם לא קיבלתי הודעה מה אני יכול לעשות כי אני גם רוצה
  5. אין הבדל בין לקנות לעליון ולקנות לתחתון נכון? יהיה מעבר חופשי כמו הפועל חיפה? ואם יש פה מישהו שלא מתכוון לקנות אשמח אם אוכל לקנות דרכו לאח שלי
  6. פירסמו עכשיו שהמשחק ישוחק מחוץ לארגנטינה ב8 או ב9 לדצמבר. לא ברור עם או בלי קהל. ובוקה עדיין דורשים ניצחון טכני
  7. אם אני קונה משחק באמזון שהוא רק לאזרחי ארצות הברית הוא יעבוד לי במשתמש ישראלי בסוני?
  8. לפי clarin ב15:00 שעון בואנוס איירס (20:00) ידעו אם ישחקו או לא
  9. ניסיתי לקנות והיה שם קטע מוזר, ניסיתי ללחוץ על כסא כלשהו והוא הפך מכחול לירוק מהבהב וחזר להיות כחול, בלי אופציה לכלום
  10. גם אני אותו דבר, מעניין אם הם יכולים לבטל את העסקה ולתקוע אותנו בלי הכרטיסים?
  11. בסלקום טיוי לא פותחים את הערוץ נכון? מישהו יכול להסביר למה?
  12. השידור שלהם יהיה פתוח בסלקום טיוי? , או שבגלל הקטע שזה ספורט1 hd יהיה סגור?
  13. מחפש לי ולאחי התאום 2 מנויים למזרחי עליון, שנה שעברה היה לנו מנוי לוחם והשנה משוחררים
  14. מחפש 2, לי ולאחי למזרחי עליון סוף סוף אחרי שיחרור
  15. יש יציע חוץ שאפשר לתכנן עליו עם דרכון ארגנטינאי?
  16. מעניין אם יש להם שיטה לסדר את התור לפי מי שנכנס קודם. או פשוט ב21:00 זה יתן רנדומאלית את הסדר
  17. יש לי נעלי חיר שחורות משומשות מידה 46 ואני מחפש נעלי חיר מידה 43
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.