Jump to content

חבסוס

משתמשים רשומים
    36
  • Last visited

Everything posted by חבסוס

1. מיום ראשון לא צריך לשים מסיכה בשטחים ציבוריים, מה זה אומר לגבי מגרשי כדורגל?
  2. השם לא משנה, לא מסתכלים על זה.
  3. חחחחחח חבל שאין לואן לוון זמן לפיפא אולי הוא היה לומד מזה
  4. הטעות הטקטית היא אולי על העמידה שלנו במצבים נייחים, ולא רק היום מן הסתם. דווקא פרץ עם משחק ראש מהטובים אצלנו אם לא ה, ככה שהגיוני שישמור את בוגדאנוביץ' הזה.
  5. דווקא הדקות הראשונות נראנו יותר טוב מהם(7-10 דק ראשונות), אחרי זה אתה צודק שהם היו נלהבים מאיתנו, אבל זו הנקודה. אם כל משחק (כמעט) אנחנו נראים טוב יותר במחצית השנייה, אז למה לא מלכתחילה אני שואל.
  6. מצטרף להילולים על המחצית השנייה, אבל צריך גם לדבר על זה שהרבה מאוד פעמים אנחנו פותחים את המשחק ואת המחצית הראשונה בצורה צולעת.
  7. פתח את המשחק טוב מאוד עם כמה פעולות יפות אבל מה שעשה באדום זה חטא על פשע. גם לא למסור וגם להוציא מזה אדום פףףף
  8. חחחחחחחחח דניאל ימלך איך זה שמכניסים אותך לשידור ככה? אין הרבה שרוצים? וואלה אני מת לעשות על קטן סיבוב
  9. המילים על הקהל מרגשות אחלה סוייר שבעולם מבסוט על בלקמן ובלטקסה, כיף שהמחליפים השלישיים שלך נותנים תצוגות איכותיות. ג'ראלדש בעוד משחק טיפוסי, כמה רוגע הוא נותן לי. הוא דפק שם ספרינט מטורף עם יחזקאל ועקף אותו למרות שהיה לפחות מטר מאחוריו. לדעתי המהיר במכבי יחד עם חוזז.
  10. מעבר לצמד בעל החשיבות המטורפת הוא נתן תתחת, עשה המון לחץ והוריד כדורים טובים עם הגוף והראש. יופי של משחק.
  11. איזה חמוד הוא ינעל דינק לצבוט לו את החדודים והמבטאאאא
  12. פורטו נשדדה, אשכרה קיבל צהוב שני על זה שבעט אחרי השריקה
  13. חבל, רציתי איזה כפר שלם, נורדיה, הפועל טוב נו, יכל להיות יותר גרוע..
  14. איך בא לי כבר את חנציס ופארפה
  15. אני רואה את הסיפור של האישה בהריון שמתה מהקורונה, שהיא לא התחסנה כי השפיעו עליה באינטרנט וגרוע מכך המשפחה הפנימית שלה השפיעה עליה לא להתחסן ועכשיו היא השאירה מאחור ארבעה ילדים וכמובן העובר שלא יזכה לראות חיים מה הם. פשוט עצוב.. רק עכשיו נפל למשפחה שלה האסימון כמה זה חשוב וחבל שהם צריכים לחוות את זה על בשרם מקרוב כדי ללמוד. אנשים כמו yellow blood שמפיצים את השטויות שלהם לאנשים אחרים (לא יודע למי הוא ספציפית מפיץ את צורת החשיבה ההרסנית שלו) בהחלט גורמים למוות. לא נעים להגיד אבל זו האמת לאמיתה. מאחל לו ולכל שאר המתנגדים שהם לא יצטרכו לחוות טרגדיה אישית כדי להפנים את זה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.