Jump to content

awaz

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by awaz

1. נו זה מעיל לא קפוצון וזה לא נכון כל הקיץ 11 בצהוב
  2. אנשי הרעל אתם מתעסקים בלעודד במשחק לפחות?
  3. בטח שמיצרים מעיל אז בשחור והנה צהוב כחול בפנים שלכם פירסמו שיוצא קפוצון נדיר בצהוב כחול בטלגרם ידוע שלא נלחמים בחורף בצבע השחור כי כל האיצטדיון לובש מעילים בקיץ תמיד דוחפים לצהוב
  4. אני מבין שאתה גם לא מחובר חלק מהאנשי השחקן בפנאטיקס
  5. תשמע אחי לפתוח את הליגה במחאה זה יותר חמור בעיניי טימניג טוב לעולם לא יהיה כל משחק חשוב לנו ונגיד והטוטו לא... אז זה לא אפקטיבי ולא יזיז לאף אחד בנהלה וגם זה לא שהפנאטיקס יכולים לקבוע מתי ההנהלה ירחיקו אוהדים... יש משחק והארגון לא יכול להיכנס אני מקווה שהנהלה יבטלו את ההרחקות ויבינו שהקהל יותר חשוב מכל פיסת חולצת רטרו שתכניס להם שקלים
  6. אחי משחק אחרון שרו לטועמה והארגון לא היה
  7. הפנאטיקס פירסמו "הרחקת האוהדים על ידי ההנהלה לפני הכל, חשוב לנו להסביר לכם הקהל את המצב ולמה זה הגיע למצב שההנהלה דחקה אותנו לפינה שאנחנו נאלצים להחרים את משחקי הבית של הקבוצה שלנו ולעודד מחוץ לשער 11 ולא בתוך היציע שלנו. חשוב לנו להסביר שזריקת החפצים אינה מהווה פקטור בנושא ההרחקות, הנהלת מכבי תל אביב החליטה לשים רשתות על כל 10-11, ככה שלהילחם בקהל האוהדים ולהרחיק אותו מצטיירת כמלחמה מיותרת בעידוד בשער 11. בתקופה האחרונה הנהלת המועדון החליטה שוב להילחם בקהל שלה, לאחר ניסיונות רבים מצידנו בשבועות האחרונים דרך גורמים שונים להגיע להבנות ולסיים את הסאגה הזאת מול ההנהלה על מנת שנוכל לחזור בכל הכוח לעונה הזאת ולטרוף אותה! הארגון החליט להתגמש על המון דברים על מנת שנוכל לחזור ולעודד את הקבוצה שלנו אך גם זה לא הספיק בשביל ההנהלה, וכנראה שמצד המועדון אין הבנה אמיתית לחשיבות הקהל והם מחפשים סגנון אחר של אוהדים. כשכל הגורמים במדינה נלחמים בקהל האוהדים בישראל אנו מצפים מהנהלת המועדון לעמוד חזקה ואיתנה לצידנו ולא להצטרף למאבק המתמשך באוהדים. הנהלת המועדון צריכה להבין שלא תפקידה להרחיק אוהדים, אנחנו לא נשאיר מאחורה את הקהל של מכבי, אנחנו לא נקבל את הרדיפה אחרי חברי הארגון שבאה מתוך מחשבה לשנות את צביון של היציע ושל בלומפילד בפרט. ביום חמישי הקרוב אנחנו נגיע לעודד את הקבוצה בשער 11, בפנים או בחוץ זה כבר לא יהיה תלוי בנו. אנחנו קוראים לכל אוהד מכבי תל אביב לעמוד עם הארגון בין אם זה בפנים או מחוץ למגרש ולעודד איתנו את הקבוצה כי המלחמה על תרבות העידוד היא של כולם! הנהלת המועדון- אם הקבוצה חשובה לכם כמו שהיא חשובה לנו, אוהדי מכבי תל אביב, עדיין לא מאוחר לשנות את ההחלטה שלכם! לפני הקבוצה ניצב צמד משחקים גורליים להמשך העונה ומקווים שהחלטת ההנהלה תשתנה עד יום חמישי. אנחנו קוראים לביטול ההרחקות במיידי! תתנו לנו לעודד את הקבוצה! חופש לאוהדים."
  8. הם פשוט עושים מה שבא להם ראיתי שהפילו 3 אוהדות מכבי על הריצפה עוד אנשים ראו את זה? תשלחו תמונות וסרטונים זה בטח יעזור
  9. באיזו בחינות? לא ראיתי שום דבר ניכר לעין
  10. אחרי כמה שנים עם השיאומי מי 6 הגיע הזמן להשתדרג מה קונים עכשיו? A3 או את הt9? ראיתי שהם כמעט זהים חוץ מההבדל של המערכת של גוגל בA3 כמובן, אז מה בעצם ההבדל ולמה המחיר כפול בערך?
  11. וואלה זה אמור להיות האינטרס שלה אבל בתאכלס לדעתי זה לא מעניין אותם הם עשו הרבה יותר אלימות ופשע השוטרים ממופע של אורות לפי מה ששמעתי הרביצו למלא אנשים ולילדים שפרסמו כאן בפורום שברו ציוד עידוד מעצרים הזויים לא מבין תהפלייה הזאת באר שבע חיפה ביתר עושים מופעים ומקבלים עונש כספי אנחנו אשמים שיש כסאות דליקים בבלומפילד?! אתם שיניתם את זה חברת היכלי הספורט היה ב10-11 אחלה של "כסאות אנטי ונדליזם" לפני השיפוץ ומה זה הכפל עונשים האלה אחרי שבית הדין נתן עונש שניגמר כבר מותר להם להתעלל ככה באוהדים?(אני באמת שואל) אשכרה הגענו לעוד דרבי אחרי סיבוב ועדין זה ככה. ההנהלה לא גרמה לזה אבל היא בטוח לא עושה מספיק לדעתי היא בעלת כוח חזק ויכולה להשפיע זה הרי אינטרס משותף של ההנהלה שיהיה עידוד או שהם מעדיפים את השירונים על המסכים ואת סידי יעשה מורל אין קבוצה בלי אוהדים!
  12. והמאבק של הציוד עידוד זה לא להיות הנציגות שלנו האוהדים? יש לך עוד דוגמאות מה למשל הארגון לא מייצג את אוהדי מכבי? וגם לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד בזה שהוא גונב באנרים ואולטראס? מרגיש לי שלא משנה מה הם כבר יעשו הפנאטיקס יבקרו אותם ויצאו עליהם
  13. מקווה ששער 11 יהיה מלא בדם חדש וצמא ולא עייפים שהיו בשער 11 הישן, חלום לראות 5000 מעודדים שנותנים קרדיט לארגון להוביל ולהנהיג את היציע
  14. בסרטון הקריין אומר משהו כמו כל מנוי חייב לעשות את החברות בפוראבר זה משהו שבאמת חייב או סתם כדי למשוך אנשים?
  15. לא יודע מה איתכם אבל אני סומך על מכבי בעיניים עצומות ורגוע מאוד
  16. נגד מי אנחנו משחקים במחנה אימון?
  17. הטמטום הכי גדול זה שלא עושים גג ב7-8 ועל כל 13 ו2, אנחנו הולכים כ"כ לסבול מהנושא
  18. מסתמן שהחגיגות האלה יהיו יותר טובות מהחגיגות של המועדון
  19. אם יש לי פרטנר יש שידור? או שצריך למצוא באינטרנט
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.